У Epic Games Store почався новий розпродаж, гравцям дарують Death Stranding

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити У Epic Games Store почався новий розпродаж, гравцям дарують Death Stranding
Сьогодні стартувала роздача відомої гри Death Stranding від Хідео Кодзими.
Не знаю, хто його вважає генієм, але за купу значків в онлайні я б його за кульки підвісив би. Любий недоумкуватий азіат вважає за нормальне розмістити свої позначки через кілька метрів на любому популярному маршруті. Не встиг побудувати свій сегмент траси - через кілька хвилин на ному буде купа спаму. Вимкнути це "щастя" не перебачено ніяк.
Насолоджуйтеся, блін.
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вже раздавали, таке собі, незрозуміло звідки у гри такі рейтинги.
Kravan
Member

Повідомлення

Игра зашла. Но уже было. Прошел в момент выхода.
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Вже роздавали і був шкандаль бо відбирали діректорс кат, чим вони там думають - невідомо.
minesweeper
Member
Аватар користувача

Повідомлення

XAMCTBO: 18.05.2023 20:28 Вже раздавали, таке собі, незрозуміло звідки у гри такі рейтинги.
спойлер
:gigi:
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sashkotem: 18.05.2023 20:47 Вже роздавали і був шкандаль бо відбирали діректорс кат, чим вони там думають - невідомо.
У мене не віджали. Але, нещодавно я вирішив спробувати оце. Я подивився 15 хвилин відео, 5 хвилин побігав, потім ще 15 хвилин відео, потім ще 5 хвилин побігав, потім 30 хвилин відео і 10 хвилин побігав, потім ЗНОВУ 30 хвилин відео. Це що, жарт якийсь? Я не витримав та видалив цей "шедевр від генія". Якби я захотів подивитись кіно, то я б запустив нетфлікс.
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pelia: 18.05.2023 21:56Якби я захотів подивитись кіно, то я б запустив нетфлікс.
там только в начале много роликов, потом вроде должно быть по проще.
но меня тоже ненадолго хватило, снёс. унылая до ужаса штука.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Death Stranding по началу понравился, но ровно до того момента, пока в руке не попал мотоцикл. Весь шарм развеялся. Это напомнило ситуацию, когда читы рушат экономику в играх или делают сложность льогкой. Забросил, так и не прошов дальше
Hellsing777
Member

Повідомлення

Гра класна, як вийде друга частина ще раз зіграю
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Куплена лицуха директор кат и толком даже не играл, даже не знаю зачем купил))) А там вообще экшон есть или только вот это беготня, отнеси то, принеси это?
DJsound
Junior

Повідомлення

я який купив її недавно :facepalm:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

самое смешное я ее забрал еще на прошлой раздаче, а так и до сих пор не поиграл :laugh:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pelia: 18.05.2023 21:56Але, нещодавно я вирішив спробувати оце. Я подивився 15 хвилин відео, 5 хвилин побігав, потім ще 15 хвилин відео, потім ще 5 хвилин побігав, потім 30 хвилин відео і 10 хвилин побігав, потім ЗНОВУ 30 хвилин відео. Це що, жарт якийсь?
На Ютюбі, коли її проходить хтось інший, а ти тільки дивишся як кіно, то цікаво. Після перегляду виникла думка — а хто ж її придбає, із переглянувших на Ютюбі? — В мене так і вийшло — заберу задарма, бо кортить будівництвом доріг позайматись.(не пригадаю гри де таке реалізовано саме так як в Death Stranding) Але доведеться витримати перші пару годин відеороликів.
— Оголошення: "Шукаю мод на пропуск відеороликів в Death Stranding".
Ostin
Member

Повідомлення

Там Shenmue 3 за смішну ціну. Пробував хтось? Якось воно дивно виглядає, але я не знайомий із серією :)
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Ostin: 19.05.2023 10:35Там Shenmue 3 за смішну ціну. Пробував хтось? Якось воно дивно виглядає, але я не знайомий із серією :)
У гри погані відгуки.
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Wonderboy: 18.05.2023 20:18 Вимкнути це "щастя" не перебачено ніяк.

Эм... фаервол?


Мне тоже не понравилась, должен был экшн, а оказалась - ритм-игра про дрoч курков какая-то. Но может всё потому, что играл с включенным фаерволом без китайских меток? Вот где весь фан, должно быть...
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zaqik: 19.05.2023 23:02Эм... фаервол?
:facepalm:
Блочити мережу у грі, вся фішка якої якраз у взаємодопомозі гравців??? З таким же успіхом я б не у Directors Cut, а у піратку пограв би.
Не знаю, хто там що чекав від неї, я зразу знав, що це не шутан. Якби не мітки - вийшла б дуже навіть пристойна гра.
anyname
Member

Повідомлення

Wonderboy: 18.05.2023 20:18 Пропоную обговорити У Epic Games Store почався новий розпродаж, гравцям дарують Death Stranding
Сьогодні стартувала роздача відомої гри Death Stranding від Хідео Кодзими.
Не знаю, хто його вважає генієм, але за купу значків в онлайні я б його за кульки підвісив би. Любий недоумкуватий азіат вважає за нормальне розмістити свої позначки через кілька метрів на любому популярному маршруті. Не встиг побудувати свій сегмент траси - через кілька хвилин на ному буде купа спаму. Вимкнути це "щастя" не перебачено ніяк.
Насолоджуйтеся, блін.
Це щастя точно десь вимикається ( бачив я пункт налаштування який по опису саме це налаштовує).але можливо це треба робити до початку нової ігри , бо просто в грі офлайн всі ті позначки й драбини , канати й інше присутні.

Відправлено через 10 хвилин 25 секунд:
Wonderboy: 20.05.2023 00:32
zaqik: 19.05.2023 23:02Эм... фаервол?
:facepalm:
Блочити мережу у грі, вся фішка якої якраз у взаємодопомозі гравців??? З таким же успіхом я б не у Directors Cut, а у піратку пограв би.
Не знаю, хто там що чекав від неї, я зразу знав, що це не шутан. Якби не мітки - вийшла б дуже навіть пристойна гра.
А ви певні про взаємодопомогу ? Можливо це величезний обман від Хідео. У мене волосся дибки встало коли я одного разу переглядав список грузів які хтось загубив і куди їх тягнути , й побачив цілу купу речей які загубив нібито я сам. Але на той момент я нічого не губив , це мене відверто образило . Раніше я розмірковував хто ті рукожопи що гублять вантажі на таких легких маршрутах , й тут я взнав що хтось розмірковує - а що це за даун "їм'я мого ака в стімі" що на рівному місті валізу загубив :mad: :mad:
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

anyname: 20.05.2023 09:26Це щастя точно десь вимикається
Ну вимикається воно на карті фільтрами, в самій грі можна хіба що тицяти кожну мітку і вибирати "не показувати" чи щось подібне. Так через півгодини на їхньому місці буде купа нових від інших рандомних гравців. Або перейти в офлайн.
anyname: 20.05.2023 09:26А ви певні про взаємодопомогу ?
Ну я якби пройшов усю гру, а не ногою водичку спробував. Усякі драбини і мотузки на першій локації - не така вже й допомога, а от на пізніших стадіях гри мости і канатки достатньо сильно пришвидшують процес. Тим більше, усі будівлі не вічні і з часом руйнуються тепоральними дощами.
anyname: 20.05.2023 09:26й побачив цілу купу речей які загубив нібито я сам
Ви явно не розібралися, що гра вам показує. Гру я вже видалив, але наскільки пам'ятаю, коли здаєш чиїсь вантажі не у точці призначення, то тепер гра показує ім'я останнього кур'єра, хто їх притягнув. Тобто з-за чужого вантажу ви подумали, що гра мухлює.
Відповісти