Вийшов релізний трейлер Diablo IV

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Пропоную обговорити Вийшов релізний трейлер Diablo IV
Все це змонтовано під пісню Біллі Айліш, що дуже незвичайно для гри фентезійного жанру.
За то зумеркам зайдет, очевино же
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Стандартне видання коштує 2499 грн, Deluxe Edition можна купити за 3149 грн, а Ultimate Edition оцінено у 3499 грн.
Близы себя любят.
Capybar
Junior

Повідомлення

Реліз Diablo IV намічено на 6 липня, але власники преміальних видань зможуть грати з 2 червня.
Нормально помилились, на місяць раньше можно грати :D
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

якийсь хіп-хоп-денс-шменс чи гра про ад, демонів, монстрів? підкажіть дорогу, я заблукав :-/
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Поиграл в бету и как-то напрягает что в игре почти нет открытых больших пространств как в Д3, сплошные коридоры... Может конечно в других актах будет иначе, но беглый просмотр ютуба больших надежд не вселил.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

мрачная брутальная атмосфера из второй части .... говорили они ...
divinity
Member

Повідомлення

Vpupkin: 18.05.2023 12:37
Стандартне видання коштує 2499 грн, Deluxe Edition можна купити за 3149 грн, а Ultimate Edition оцінено у 3499 грн.
Близы себя любят.
Коли переводили з рублів, вони ціни зробили в гривнях по курсу EUR, Україна - це Європа ;) :D

Купувати зараз у бліззард щось - це зашквар.
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolio: 18.05.2023 12:52 якийсь хіп-хоп-денс-шменс чи гра про ад, демонів, монстрів? підкажіть дорогу, я заблукав :-/
Во второй части так вообще была туристическая тусовка у костра под гитарное бренчание. Любой знает что в аду дудят в трубы, бьют в барабаны и кричат дурными голосами.
Злой Ворон
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

відкоригували ймовірність випадання легендарних предметів
в меньшу сторону як завжди :gigi:
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Spiryt: 18.05.2023 12:30За то зумеркам зайдет, очевино же
До речі, для бумерків теж підгони бувають в іграх :gigi:
Почав грати в ELEX II і там майже одразу отримав квест
спойлер
сходити на коцерт Біллі Айдола :horror:
Спочатку подумав, що це якась пастка чи просто лулз, але там справді був концерт:
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

divinity: 18.05.2023 13:01
Vpupkin: 18.05.2023 12:37
Близы себя любят.
Коли переводили з рублів, вони ціни зробили в гривнях по курсу EUR, Україна - це Європа ;) :D

Купувати зараз у бліззард щось - це зашквар.
Точно, надо было все в рублях оставить, заодно и не убирать гетто с локальными версиями клиента. Вот тогда Близзард пасаны на районе уважали бы.
den888
Member

Повідомлення

Я пограв. Є відкриті локації, і доволі багато, просто вони стали більш.... ммм скажімо рельєфними, якісь пагорби, ліски, і т.д. Просто в 2 частині, там рівне поле було, ну це 1997 рік, це було нормально.
По графіці, на максималках приємно, особливо на відкритих місцевостях, сліди на снігу, анімація рухів, все добре. А от загальне враження, після данженів.... взяли третю частину (яка мені із-за мультяшності дуже і дуже не подобається) та поєднали з ремастером 2 частини. Я чаклункою грав, анімаціїї деяких умінь дуже мультяшні. При чому візуальна деталізація персонажів в ремастері 2 частини мені навіть здалася якіснійшою. В приміщеннях 4 частини сучасніша. Музон в грі в першому доступному акті, чистий депресняк, деякі мелодії схожі на 2 частину. Скажу так перше враження - реально все гнітуче. Ролик не про що.
До гри два зауваження: загальний графон на 3+/4- по 5 шкалі, враження, що гра десь 2018-2019 років. Ціна, хоча от зайшов в один офіційний магазин, на плойку будь-яка ААА гра 2699... а через півроку буде по знижці вже 2000, а з рук, так взагалі по 500 гривень... З д4 звісно такого не буде, будуть розпродажі якісь, але не 50%
Востаннє редагувалось 18.05.2023 13:12 користувачем den888, всього редагувалось 1 раз.
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

den888: 18.05.2023 13:08 Я пограв. Є відкриті локації, і доволі багато, просто вони стали більш.... ммм скажімо рельєфними, якісь пагорби, ліски, і т.д. Просто в 2 частині, там рівне поле було, ну це 1997 рік, це було нормально.
По графіці, на максималках приємно, особливо на відкритих місцевостях, сліди на снігу, анімація рухів, все добре. А от загальне враження, після данженів.... взяли третю частину (яка мені із-за мультяшності дуже і дуже не подобається) та поєднали з ремастером 2 частини. Я чаклункою грав, анімаціїї деяких умінь дуже мультяшні. При чому візуальна деталізація персонажів в ремастері 2 частини мені навіть здалася якіснійшою. В приміщеннях 4 частини сучасніша. Музон в грі в першому доступному акті, чистий депресняк, деякі мелодії схожі на 2 частину. Скажу так перше враження - реально все гнітуче. Ролик не про що.
До гри два зауваження: загальний графон на 3 по 5 шкалі, враження, що гра десь 2018-2019 років. Ціна. Хоча от зайшов в один офіційний магазин, на плойку будь-яка ААА гра 2699... хоча через півроку буде по знижці вже 2000, а з рук, так взагалі по 500 гривень...
Где они есть? Я только одну видел, там где мирового босса надо убивать. В Д3 полно было открытых пространств причем с кучей деталей, всякими домиками, речками, полями, рощами деревьев.
И Д2 это 2001 год.
Востаннє редагувалось 18.05.2023 13:15 користувачем Hemul, всього редагувалось 1 раз.
den888
Member

Повідомлення

Hemul: 18.05.2023 13:11
den888: 18.05.2023 13:08 Я пограв. Є відкриті локації, і доволі багато, просто вони стали більш.... ммм скажімо рельєфними, якісь пагорби, ліски, і т.д. Просто в 2 частині, там рівне поле було, ну це 1997 рік, це було нормально.
По графіці, на максималках приємно, особливо на відкритих місцевостях, сліди на снігу, анімація рухів, все добре. А от загальне враження, після данженів.... взяли третю частину (яка мені із-за мультяшності дуже і дуже не подобається) та поєднали з ремастером 2 частини. Я чаклункою грав, анімаціїї деяких умінь дуже мультяшні. При чому візуальна деталізація персонажів в ремастері 2 частини мені навіть здалася якіснійшою. В приміщеннях 4 частини сучасніша. Музон в грі в першому доступному акті, чистий депресняк, деякі мелодії схожі на 2 частину. Скажу так перше враження - реально все гнітуче. Ролик не про що.
До гри два зауваження: загальний графон на 3 по 5 шкалі, враження, що гра десь 2018-2019 років. Ціна. Хоча от зайшов в один офіційний магазин, на плойку будь-яка ААА гра 2699... хоча через півроку буде по знижці вже 2000, а з рук, так взагалі по 500 гривень...
Где они есть? Я только одну видел, там где мирового босса надо убивать. В Д3 полно было открытых пространств причем с кучей деталей, всякими домиками, речками, полями, рощами деревьев.
ну а як це не не відкриті місцевості, коли з центрального міста біжиш по різними малим, де інші телепорти? там купа вільного місця.
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

den888: 18.05.2023 13:13
Hemul: 18.05.2023 13:11
Где они есть? Я только одну видел, там где мирового босса надо убивать. В Д3 полно было открытых пространств причем с кучей деталей, всякими домиками, речками, полями, рощами деревьев.
ну а як це не не відкриті місцевості, коли з центрального міста біжиш по різними малим, де інші телепорти? там купа вільного місця.
Там полно узких коридоров. Хотя судя по всему вы в Д3 не играли, и вам эти коридоры кажутся широкими и открытыми...
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

это мы покупаем
fleagull
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

Васильович: 18.05.2023 13:05
Spiryt: 18.05.2023 12:30За то зумеркам зайдет, очевино же
До речі, для бумерків теж підгони бувають в іграх :gigi:
Почав грати в ELEX II і там майже одразу отримав квест
спойлер
сходити на коцерт Біллі Айдола :horror:
Спочатку подумав, що це якась пастка чи просто лулз, але там справді був концерт:
хахаха, топ
xandess
Member

Повідомлення

65 баксів за гру, при 145 баксів мінімалці в країні. І нажаль, до речі, мінімалку, або навіть менше, чимало хто отримує по країні... (Моя дружина отримує на роботі 4700 в місяць )
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 18.05.2023 13:35это мы покупаем
Не ми, а ви :gigi:
xandess: 18.05.2023 13:5265 баксів за гру, при 145 баксів мінімалці в країні. І нажаль, до речі, мінімалку, або навіть менше, чимало хто отримує по країні... (Моя дружина отримує на роботі 4700 в місяць )
Ну, бо "отримувати" і "заробляти" це різні речі.
Я розумію, що "всі професії важливі", але такий прикрий факт, що з економічної сторони не всі однаково ціняться :-/

Так не купуйте - 2023 рік надворі, є багато непоганих ігор, які можна легально грати безкоштовно :learn:
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

xandess: 18.05.2023 13:52 65 баксів за гру, при 145 баксів мінімалці в країні. І нажаль, до речі, мінімалку, або навіть менше, чимало хто отримує по країні... (Моя дружина отримує на роботі 4700 в місяць )
А в Африке дети голодают и мечтают получать в месяц хотя бы 10 баксов. А проклятые капиталисты все жируют и играются в игрушки.
Відповісти