Опубліковано системні вимоги симулятора перегонів F1 23

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Пропоную обговорити Опубліковано системні вимоги симулятора перегонів F1 23

А вот мне интересно : В это кто то играет ? Наматывать 200 кругов по одной и той же трассе ... . Я понимаю еще смотреть Formula 1 во времена противостояния Сенна и Прост - вот то было эпохальное событие !
Re-Volted Zipper
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

MetalistForever: 12.05.2023 13:34 Пропоную обговорити Опубліковано системні вимоги симулятора перегонів F1 23

А вот мне интересно : В это кто то играет ? Наматывать 200 кругов по одной и той же трассе ... . Я понимаю еще смотреть Formula 1 во времена противостояния Сенна и Прост - вот то было эпохальное событие !
У мене аналогічне питання до гравців тих самих КС та Доти, що на одних і тих самих картах тисячі годин проводять. Це все справа смаку, якщо пробували та не сподобалося чи просто не цікаво - ніхто не заставляє грати, але ж деякі люди мають інтерес до цього.
qqqqq
Junior
Звідки: ua

Повідомлення

Re-Volted Zipper: 12.05.2023 13:38
MetalistForever: 12.05.2023 13:34 Пропоную обговорити Опубліковано системні вимоги симулятора перегонів F1 23

А вот мне интересно : В это кто то играет ? Наматывать 200 кругов по одной и той же трассе ... . Я понимаю еще смотреть Formula 1 во времена противостояния Сенна и Прост - вот то было эпохальное событие !
У мене аналогічне питання до гравців тих самих КС та Доти, що на одних і тих самих картах тисячі годин проводять. Це все справа смаку, якщо пробували та не сподобалося чи просто не цікаво - ніхто не заставляє грати, але ж деякі люди мають інтерес до цього.
Мені більше цікаво як вони заохочують людей кожного року купувати той самий продукт. В КС-і і в доті не треба кожного року купувати ту саму гру, там оновлення додають патчами
unique-neon
Member

Повідомлення

qqqqq: 12.05.2023 14:04 Мені більше цікаво як вони заохочують людей кожного року купувати той самий продукт. В КС-і і в доті не треба кожного року купувати ту саму гру, там оновлення додають патчами
Ну чому? Заохочують! Колись взяв КС. Потім його зробили безкоштовним, чим напустили чітерів. Тепер продають апгрейд проти цього :idea:
Kravan
Member

Повідомлення

Вся суть современных требований к ПК:

Видеокарта: GeForce GTX 1050 Ti или Radeon RX 470;
Видеокарта для трассировки лучей: GeForce RTX 2060 или Radeon RX 6700 XT;

ХДДД Купи новую карт, нуууу куууууупиииииии!)
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

MetalistForever
Мне нравится) с удовольствием занимаюсь этим делом, не надоедает)
Guest003
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Україна

Повідомлення

MetalistForever: 12.05.2023 13:34 Пропоную обговорити Опубліковано системні вимоги симулятора перегонів F1 23

А вот мне интересно : В это кто то играет ? Наматывать 200 кругов по одной и той же трассе ... . Я понимаю еще смотреть Formula 1 во времена противостояния Сенна и Прост - вот то было эпохальное событие !
Я як і дивився формулу з часів Сенни та Проста так і дивлюсь зараз. Це крутий, дуже технологічний вид спорту. І граю я також у гру, там доречі дуже крутий мультіплеєр. І доречі 200 кругів немає ні в реальній формулі, ні в грі.
anyname
Member

Повідомлення

Guest003: 12.05.2023 15:00
MetalistForever: 12.05.2023 13:34 Пропоную обговорити Опубліковано системні вимоги симулятора перегонів F1 23

А вот мне интересно : В это кто то играет ? Наматывать 200 кругов по одной и той же трассе ... . Я понимаю еще смотреть Formula 1 во времена противостояния Сенна и Прост - вот то было эпохальное событие !
Я як і дивився формулу з часів Сенни та Проста так і дивлюсь зараз. Це крутий, дуже технологічний вид спорту. І граю я також у гру, там доречі дуже крутий мультіплеєр. І доречі 200 кругів немає ні в реальній формулі, ні в грі.
А за полный уикенд ? Со всеми практиками и квалами , кругами выезда установочным и возвращения (в прошлом году не смотрел , электричества нет со 2го марта и по сей день.и не будет до победы).
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

F1 изначально была состязанием не пилотов, а инженеров. Сейчас это лишь бледная тень он былого величия когда от сезона к сезону разные команды задействовали технологические новинки которые могли как обеспечить лидерство так и отбросить назад. Сейчас это вроде indycar только поворотов на трассе больше.
anyname
Member

Повідомлення

Hum: 12.05.2023 16:12 F1 изначально была состязанием не пилотов, а инженеров. Сейчас это лишь бледная тень он былого величия когда от сезона к сезону разные команды задействовали технологические новинки которые могли как обеспечить лидерство так и отбросить назад. Сейчас это вроде indycar только поворотов на трассе больше.
ошибаетесь. изначально это были заезды гладиаторов на колесницах смерти , и не только для гладиаторов но и для зрителей (один вылет мерса на трибуны чего стоил). состязаниями инженеров они стали гораздо позже.
Инди сейчас это состязание настройщиков шасси (во всяком когда последний раз интересовался было - два шасси , два мотора , стандартная аэродинамика). В формуле все же большее разнообразие
Guest003
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Україна

Повідомлення

anyname: 12.05.2023 15:12
Guest003: 12.05.2023 15:00

Я як і дивився формулу з часів Сенни та Проста так і дивлюсь зараз. Це крутий, дуже технологічний вид спорту. І граю я також у гру, там доречі дуже крутий мультіплеєр. І доречі 200 кругів немає ні в реальній формулі, ні в грі.
А за полный уикенд ? Со всеми практиками и квалами , кругами выезда установочным и возвращения (в прошлом году не смотрел , электричества нет со 2го марта и по сей день.и не будет до победы).
Практики, у мультиплеєрі немає. У соло грі, це + 15 кіл для практики (щоб отримати максимум пойнтів для модернізації), та 5 кіл на кваліфікації. До того ж є симуляція усіїх цих подій, можно спокійно їх пропускати та грати тільки квалу + гонку, чи чисто гонку. Кількість кіл у гонці також регулюється, від 100% до всього 5ти кіл. Гру під себе можна налаштувати будь як.
Guest003
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Україна

Повідомлення

del
Nick22
Member

Повідомлення

Я б не сказав, ще це тупо змагання інженерів!!!! Чомусь формула 600-1000км за год не пече наприклад!!!
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

anyname: 12.05.2023 16:43В формуле все же большее разнообразие
Та яке там різноманіття, в регламенті стільки заборон, що скоро простіше буде всіх пересадити на один болід і не паритись :laugh:

Відправлено через 32 хвилини 16 секунд:
Як на мене, то з ф-1 треба щось робити, видовищність сильно просіла, можливості для конструкторів теж.
Щось типу атмо двс 1.5-2 літри на стандартному авіакеросині (керосин прикольний тим, що на ньому можуть працювати двигуни як по циклу отто/аткінсона/міллера, так і дизеля, спеціально розраховані що ті, що ті звісно, широта вибору режимів і все таке), лімітовані максимальні габарити боліда, стандартні вимоги до захисту, а далі крутіться як хочете. І без гібридизації.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
Да какое там может быть зрелище с этими дзыжчалками вместо двигателей. Вот раньше в эпоху V10 рев моторов приводил в трепет.
lexxvod
Junior
Звідки: Николаев

Повідомлення

Scoffer
згоден на всі 100
у моєму баченні в регламенті для команд повинно бути прописано: 4 колеса, кермо та пілот. і робить будь що
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lexxvod
Ну не зовсім.
Потужність все таки треба якось обмежувати інакше пілоти почнуть закінчуватись після кожної гонки по декілька штук :laugh:
Але не в тупу, типу "тища коней вистачить кожному", немає тоді азарту серед конструкторів.
Тому треба якісь прості правила, ну оно як я вище відфонарно вигадав з керосиновими двиглами. Вони по суті своїй не економічні, не потужні і не ефективні, зато дуже багаторежимні. А це прям те що треба для гонок. Там мільярди налаштувань на різні ділянки траси будуть. Екшн.
anyname
Member

Повідомлення

Scoffer: 13.05.2023 13:04 lexxvod
Ну не зовсім.
Потужність все таки треба якось обмежувати інакше пілоти почнуть закінчуватись після кожної гонки по декілька штук :laugh:
Але не в тупу, типу "тища коней вистачить кожному", немає тоді азарту серед конструкторів.
Тому треба якісь прості правила, ну оно як я вище відфонарно вигадав з керосиновими двиглами. Вони по суті своїй не економічні, не потужні і не ефективні, зато дуже багаторежимні. А це прям те що треба для гонок. Там мільярди налаштувань на різні ділянки траси будуть. Екшн.
Я в 99-03 заправляв керосином гелікоптер с-г авіації . Ну й якось залишилося літрів 200 того керосина , а до гаражу ще 50км. Бензин з баку в усі наявні каністри , каністрочки й пляшки злив.керосин у бак й додому. Дим валував білий й такий густий , що фіг мене хто обігнав . Так що екшн на такому паливі гарантований .
а ще він ,принаймі наш авіаційний , гуму шлангів просто зжирав (чи то якість шлангів така).
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

anyname
:laugh: Ну ти вигадав звичайно. Для керосину треба або низький ступінь стиснення, порядку 6 як в старих зілах, щоб працювати на циклі отто, або 20+ щоб на циклі дизеля.
В випадку ф-1 це цілком собі може бути двигло зі змінним ступенем стиснення. Типу коли треба кобили, то в режим отто, а коли ньютони, то в дизель. Там непочатий край роботи.

Відправлено через 9 хвилин 2 секунди:
Ну це просто як один з варіантів. Це може цілком собі бути і якимось синтетичним паливом з подібним широким спектром можливостей. Щоб було де розгулятись.
Kyro
Member

Повідомлення

Я смотрю некоторые эксперты они и в Ф1 эксперты. Особенно незрелищно было 2021. И пол сезона 2022 пока лошадь не начала сдыхать. На прошлом гран при был один сильно незрелищный момент когда Максимка сразу двоих объехал. Зрелищность есть тогда когда есть борьба за титул. Точка.
Відповісти