Покращена версія The Witcher 3: Wild Hunt отримала підтримку технології Intel XeSS

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Пропоную обговорити Покращена версія The Witcher 3: Wild Hunt отримала підтримку технології Intel XeSS

Якраз проходжу, багів звичайно в цій некст ген версії насипали прям щедро, не пам'ятаю щоб їх стільки було в ваніллі.
Kravan
Member

Повідомлення

Phos4: 11.05.2023 17:26 Пропоную обговорити Покращена версія The Witcher 3: Wild Hunt отримала підтримку технології Intel XeSS

Якраз проходжу, багів звичайно в цій некст ген версії насипали прям щедро, не пам'ятаю щоб їх стільки було в ваніллі.
В ванилле их хватало, но в новой версии их прям ОЧЕНЬ много.
Kyoo
Member
Аватар користувача

Повідомлення

И ванила на модах сильно веселее. Эксперименты + пиар и бабло. А вас не спосили
я не хейтер, но хейтить буду
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Таке відчуття, що ігри від CDPR стали полігоном для випробовування на гравцях всіх нових фішок від розробників відеокарт.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kawalot
Хіба це погано?)
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kawalot: 11.05.2023 19:39 Таке відчуття, що ігри від CDPR стали полігоном для випробовування на гравцях всіх нових фішок від розробників відеокарт.
і це добре
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Дуже надіюсь що рімейк першого Відьмака вийде імбовим, якщо не просруть всі полімери.
vmsolver
Member

Повідомлення

terminahtor: 11.05.2023 20:14 Дуже надіюсь що рімейк першого Відьмака вийде імбовим, якщо не просруть всі полімери.
Главное, чтобы управление осовременили, я как-то запустил, такое фе.., не стал играть. А вот ремейк интересен.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

vmsolver
Я оригінал на першому курсі раз…не знаю скільки пройшов, спочатку не зручно, а потім втягуєшся і видає дуже навіть ок)
vmsolver
Member

Повідомлення

terminahtor
Ну сейчас будет выбор старая или новая версия, я подожду ))
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kawalot: 11.05.2023 19:39Таке відчуття, що ігри від CDPR стали полігоном для випробовування на гравцях всіх нових фішок від розробників відеокарт.
— Моя думка, що компанія просто не втрачає час, а вчиться використовувати нові технології. І дивиться, що можливо із них вичавити, і як їх потрібно використовувати. Бо наприклад використовувати промені "в лоб", дає поганий результат. Потрібно динамічно змінювати властивості текстур(чи якимось іншим методом щось робити), щоб не блистіли "як мокра срака". — В зв'язку із цим, маю слабку надію, що Нвідія отримає корисний фідбек, як покращити інструментарій для використання променів в іграх.
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Kravan
Ну коли я проходив ваніллу то багів якось практично і не помітив, але то це вже був патч 1.32 тоді вже багато що полатали, а тут видно що дуже багато їх прийшло разом з тими модами які вони в некст ген версію добавили.
Kravan
Member

Повідомлення

Phos4: 11.05.2023 22:29 Kravan
Ну коли я проходив ваніллу то багів якось практично і не помітив, але то це вже був патч 1.32 тоді вже багато що полатали, а тут видно що дуже багато їх прийшло разом з тими модами які вони в некст ген версію добавили.
Я прошел игру на рлизе, потом возвращался сугубо ля ДЛС и тестов железа. Не люблю перепроходить игры. Так вот на релизе там был целый букет)))
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

технология Intel XeSS из всех видов апскейлов самая убогая в плане добавления фпс, могли и не стараться. Вообще Ведьмак этот уже нафталином покрыт, лучше бы сосредоточились на Киберпанке, а не на игре, которую уже все кто хотел прошли давным давно, а они берут наспех прикручивают лучи, которые только в локациях с водой видны, которых в игре раз-два и обчёлся и опачки некст-ген готов. Уже б забыли про этого Педьмака давно и пилили что-то новое или доводили до ума свой кибербаг

Отправлено спустя 1 минуту 26 секунд:
terminahtor: 11.05.2023 20:23Я оригінал на першому курсі раз…не знаю скільки пройшов
а нахрена играть повторно в игру, которую прошёл, тем более такую как Ведьмак где на 120ч минимум???????? Я её в 2017-м проходил и уже с середины мечтал чтобы она быстрее закончилась, просто тупо шёл на автомате, подкумарило весьма и был счастлив когда прошёл оба длц и снёс её в корзину
Востаннє редагувалось 12.05.2023 10:56 користувачем MessiaH, всього редагувалось 1 раз.
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

terminahtor а я на 5тому, гра на той час для мене була одна із найкращих, наівть готику затмила.
koteyjah
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Я с удовольствием начал ее играть по новой. Все уже позабывал.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MessiaH
А нахріна купляти 4090 до проца із 90-х?
По друге, я про першу частину писав. А третю також раз 5 пройшов в різних сценаріях проходження. Варіативність геймплею - є така штука.
Востаннє редагувалось 12.05.2023 11:03 користувачем terminahtor, всього редагувалось 2 разів.
koteyjah
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Тем более я проходил ее на РХ480й в 2к, карта пыхтела знатно.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

MessiaH: 12.05.2023 10:55 а нахрена играть повторно в игру, которую прошёл, тем более такую как Ведьмак где на 120ч минимум???????? Я её в 2017-м проходил и уже с середины мечтал чтобы она быстрее закончилась, просто тупо шёл на автомате, подкумарило весьма и был счастлив когда прошёл оба длц и снёс её в корзину
Согласен, лучше очередной шедевр от юбисофт пройти :puke:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

terminahtor: 12.05.2023 11:01 MessiaH
А нахріна купляти 4090 до проца із 90-х?
По друге, я про першу частину писав. А третю також раз 5 пройшов в різних сценаріях проходження. Варіативність геймплею - є така штука.
Заради справедливості, у відьмаку ігролад не дуже то і варіативний. Що так мечем махати що так. То ж не чиста РПГ зі 100500 білдів.
Відповісти