AIB-партнери AMD приступили до постачання відеокарт Radeon RX 7600

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Предлагаю обсудить AIB-партнери AMD приступили до постачання відеокарт Radeon RX 7600

между 7600 и 7900 нет моделей? если нет то как то пИчально
Ostin
Member

Повідомлення

8 Gb, 128 bit, x8 - в мусорку.
Наступний.

UPD. Чи воно по 200 MSRP? Тоді най буде...
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

n6407: 10.05.2023 10:56 Предлагаю обсудить AIB-партнери AMD приступили до постачання відеокарт Radeon RX 7600

между 7600 и 7900 нет моделей? если нет то как то пИчально
не випускаєш мідли, а в 8000 серії показуєш +80% відносно попередніх мідлів = профіт
Huanantop
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Да если оно по мощности будет хотя бы как 3060ти, то это уже вкуснятина за 250$, первый стану в очередь :rotate:
Weirder
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

у нас она будет продаваться тысяч за 13 в лучшем случае
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Рекомендована+податки за нинішнім курсом - десятка. З урахуванням новішої архітектури, воно краще 6600хт і 3060. Цікава бійка в цьому сегменті накльовується.
vmsolver
Member

Повідомлення

Так, а где 3.5 ГГц? Давай АМД, выпускай кракена, хотя 7600.., ладно, выпускай полукракена ))
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Полный Navi33 и без XT в названии карты?
Похоже прикинули, что 4060Ti не обойдут и решили не добавлять XT в название, чтобы не вызывать бугурта.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Vecchio

Это и есть Navi 33 XT https://www.techpowerup.com/gpu-specs/r ... 7600.c4153 просто в таблице не написали.
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 10.05.2023 12:28 Это и есть Navi 33 XT https://www.techpowerup.com/gpu-specs/r ... 7600.c4153 просто в таблице не написали.
Эт я в курсе, я про XT в названии карты.
Kravan
Member

Повідомлення

С одной стороны, конечно мусор.

С другой стороны если будет дешевле 3060 (скажем за тыщ 10) и мощнее ее, то почему бы и нет. У Нвидии все равно ценники не в адеквате.
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kravan: 10.05.2023 12:50 С одной стороны, конечно мусор.

С другой стороны если будет дешевле 3060 (скажем за тыщ 10) и мощнее ее, то почему бы и нет. У Нвидии все равно ценники не в адеквате.
при адекватной цене карта вполне может стать народной и собрать покупателей, которіе будут апгрейдится с 1060-80 или 480-580 и т.п
KolSer
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Думав замовляти 6650 XT Nitro+, поки ціна по акціям більш-менш, але вже вагаюсь. Можливо варто тепер зачекати на 7600, щоправда я мало вірю, що вона буде дешевше 13 тис.
DreamSeller
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

KolSer: 10.05.2023 13:35 Думав замовляти 6650 XT Nitro+, поки ціна по акціям більш-менш, але вже вагаюсь. Можливо варто тепер зачекати на 7600, щоправда я мало вірю, що вона буде дешевше 13 тис.
На старті точна не буде дешевою.
Тож поки анонсують, поки доїде в Україну, поки ціна стане адекватною...
Це декілька місяців.
Востаннє редагувалось 10.05.2023 13:46 користувачем DreamSeller, всього редагувалось 1 раз.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

За 250 це ще нічого. Але де всі мідлові карти ? :weep: :weep: :weep:

Відправлено через 22 секунди:
KolSer: 10.05.2023 13:35 Думав замовляти 6650 XT Nitro+, поки ціна по акціям більш-менш, але вже вагаюсь. Можливо варто тепер зачекати на 7600, щоправда я мало вірю, що вона буде дешевше 13 тис.
вже чекай
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

6600xt це ти?
- B-)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

воно швидше буде. а так чекаємо тестів
sergiiua
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Hotspur: 10.05.2023 14:59
воно швидше буде. а так чекаємо тестів
То як с мегапікселями у свій час. Бачу однакову кількість блоків та шину - думаю, шо буде таке саме. На архітектуру, частоти, кеш, драйвери тощо ніхто увагу не звертає)
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

капець карти вже від вендорів у дорозі... но не ціни ні характеристик повних ще не відомо... цікаво як вони не допускають витоку інформації?
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

То есть цена от AIB парнеров будет 350$ , так получается
Відповісти