Представлений перший трейлер симулятора перегонів F1 23

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Предлагаю обсудить Представлений перший трейлер симулятора перегонів F1 23

Как по мне, симулятор Ф1, перестал быть интересен +-с 2015 года, а вы что думаете?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand: 04.05.2023 12:58 Предлагаю обсудить Представлений перший трейлер симулятора перегонів F1 23

Как по мне, симулятор Ф1, перестал быть интересен +-с 2015 года, а вы что думаете?
Шо він ніколи не був цікавий :gigi:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand: 04.05.2023 12:58 Как по мне, симулятор Ф1, перестал быть интересен +-с 2015 года, а вы что думаете?
Цікаво, чи всі ці НХЛи/НБА/ФІФА і Ф1 взагалі виходять в плюс, враховуючи скільки треба платити за ліцензування імен/брендів/організацій.
Я, чесно кажучи, сомніваюсь, що вони продають навіть пів мільйона копій за пів року після релізу :-/
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

daesz
просто имхо, кодеры превратили Ф1,в серию нфс, при чем не самого лучшего качества. Клепают каждый год, под каждый сезон, а надо ли оно...
anyname
Member

Повідомлення

daesz: 04.05.2023 13:09
Firebrand: 04.05.2023 12:58 Как по мне, симулятор Ф1, перестал быть интересен +-с 2015 года, а вы что думаете?
Цікаво, чи всі ці НХЛи/НБА/ФІФА і Ф1 взагалі виходять в плюс, враховуючи скільки треба платити за ліцензування імен/брендів/організацій.
Я, чесно кажучи, сомніваюсь, що вони продають навіть пів мільйона копій за пів року після релізу :-/
швидше за все продають й сильно більше , але не на ПК , й не в Старому світі. пам'ятаю що раніше фіфа вважався самим бідним родичем інших спортивних симів (й навіть рушій за поколінням відставав від інших)
А з Ф1 взагалі все погано (принаймі було). бо якщо гра гарний правильний сим - то переможець там багато років міг бути лише один (бо в мерседеса номер два колеса квадратні) , а тепер переможцем також багато років буде другий ( і нащо в таке грати ). а якщо гра поганий симулятор - то нащо в неї взагалі грати.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

daesz: 04.05.2023 13:09
Firebrand: 04.05.2023 12:58 Как по мне, симулятор Ф1, перестал быть интересен +-с 2015 года, а вы что думаете?
Цікаво, чи всі ці НХЛи/НБА/ФІФА і Ф1 взагалі виходять в плюс, враховуючи скільки треба платити за ліцензування імен/брендів/організацій.
Я, чесно кажучи, сомніваюсь, що вони продають навіть пів мільйона копій за пів року після релізу :-/
Там различий, между каждой игрой серии кот наплакал, плюс куча всяких микротранзакций, так что денег оно приносит не мало, достаточно глянуть на ту же фифу от ЕА
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

anyname: 04.05.2023 13:46бо якщо гра гарний правильний сим - то переможець там багато років міг бути лише один (бо в мерседеса номер два колеса квадратні) , а тепер переможцем також багато років буде другий ( і нащо в таке грати ). а якщо гра поганий симулятор - то нащо в неї взагалі грати.
спойлер
Зображення
molla
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кому він потрібен яйкщо є Forza horizon
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А на сеге можно было сбить инвалида с коляске на трассе. Очень волнующий момент :gigi:
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

У них была возможность сделать очень интересный режим карьеры с 2010 года по 2021, начать с болидов того регламента и пройти 11 лет вместе с эволюцией, начинали же они так же с 2010 года. Но увы, все профукали и каждый год покупать новую игру чтобы прокатиться на актуальных болидах желания особо нет. Я конечно, не удержался и купил на распродаже ф1 22 чтобы понять разницу между машиной 21 и 22 года. Разница есть и существенная. Но разница машин 22 и 23 уже не будет столь значительной.

Отправлено спустя 4 минуты 6 секунд:
Firebrand
2017 достаточно хороша, разве что она проще в плане ERS, в регламенте 17го года запрещено было регулировать отдачу гибридной системы, поэтому никаких режимов overtake в ней нет. По старинке, заливаем меньше и играемся с топливом.

P.s. пострадать с Дедом Алонсо на Макларен-Хонда и gp2 engine в 2017 дорогого стоит :rotate:
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AntonyKandaurov
Хочу минарди привести к победе :gigi:

Відправлено через 3 хвилини 9 секунд:
Я фанат минарди и Джанкарло Физикелла. С ним ни одна гонка не была скучной)))
anyname
Member

Повідомлення

Hum: 04.05.2023 17:03 AntonyKandaurov
Хочу минарди привести к победе :gigi:

Відправлено через 3 хвилини 9 секунд:
Я фанат минарди и Джанкарло Физикелла. С ним ни одна гонка не была скучной)))
я в 2010ом привел Шумахера к победе в Монако . после завала ехал позади него и никого не пропускал B-)
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Firebrand: 04.05.2023 12:58 Предлагаю обсудить Представлений перший трейлер симулятора перегонів F1 23

Как по мне, симулятор Ф1, перестал быть интересен +-с 2015 года, а вы что думаете?
В 2006, саме тоді вийшов останній пристойний мод на F1 Challenge 99-02.
Ще був дуже класно зроблений болід BMW 07 або 08 року в rFactor. Нормальних модів F1 не виходило ні на rF, ні на rF 2.
anyname
Member

Повідомлення

molla: 04.05.2023 14:44 Кому він потрібен яйкщо є Forza horizon
Horizon ? может motorsport 7 ? но там ИИ на открытых колесах неадекватно ездит (сует свои колеса тебе между колесами и понтоном).
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

molla: 04.05.2023 14:44 Кому він потрібен яйкщо є Forza horizon
Кому треба Forza Horizon коли є BeamNG.drive :laugh:
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

n+gibat[]r: 05.05.2023 23:50

Кому треба Forza Horizon коли є BeamNG.drive :laugh:
Beem, то трохи про інше. Якщо ви за хардкорні сіми, то це перш за все iRacing, ну і Raceroom, rFactor, LFS.
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

ЕА та дайте тим бомжам фростбайт, не можливо дивитись ці пекельні анімації персонажів
Відповісти