The Invincible за мотивами роману Станіслава Лема отримає демоверсію

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Polyaan
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити The Invincible за мотивами роману Станіслава Лема отримає демоверсію

Книга была отличная, можно и ради интереса глянуть на интерпретацию сюжета, я так понимаю ГГ явно не с книги :laugh:
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Вже двічі зазначав, і втретє повторюсь, що Непереможний - кращий твір Лема який читав, і мені щиро цікаво, чи зуміє дотягнути гра до того високого рівня, який заклав у своє дітище львів'янин.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Kashtan: 29.04.2023 18:11Вже двічі зазначав, і втретє повторюсь, що Непереможний - кращий твір Лема який читав, і мені щиро цікаво, чи зуміє дотягнути гра до того високого рівня, який заклав у своє дітище львів'янин.
В личной библиотеке очень много Лема. Сама игра уже как пол года в стиме в режиме ожидания выхода. Услышал про нее в ютубе :shuffle:
Почитайте еще Солярис, Возвращение со звезд, Звёздные дневники Ийона Тихого
:beer:
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

nochnik89: 29.04.2023 18:20
Kashtan: 29.04.2023 18:11Вже двічі зазначав, і втретє повторюсь, що Непереможний - кращий твір Лема який читав, і мені щиро цікаво, чи зуміє дотягнути гра до того високого рівня, який заклав у своє дітище львів'янин.
В личной библиотеке очень много Лема. Сама игра уже как пол года в стиме в режиме ожидания выхода. Услышал про нее в ютубе :shuffle:
Почитайте еще Солярис, Возвращение со звезд, Звёздные дневники Ийона Тихого
:beer:
Читав всі ці твори, неодноразово, в шкільному віці. Але Непереможний зачепив по-справжньому, причому познайомився вже в студентські роки, коли не був таким запеклим читачем.
Stray
Member

Повідомлення

маю надію на якісну ігровізацію Непереможного і, якщо це буде успіх - побачимо більше ігр по класиці наукової фантастики - бо кльових сюжетів там прям дофіга :popcorn:
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я, почитавши цей топік:
спойлер
Зображення
:)

P.S. Всім плюс в карму за рекомендації :beer:
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Polyaan: 29.04.2023 18:04 Пропоную обговорити The Invincible за мотивами роману Станіслава Лема отримає демоверсію

Книга была отличная, можно и ради интереса глянуть на интерпретацию сюжета, я так понимаю ГГ явно не с книги :laugh:
По актуальной повесточке ГГ должен быть трансгендерный негр феминист, надеюсь не будет :laugh:
qqqqq
Junior
Звідки: ua

Повідомлення

невже всім так сильно зайшов Лем?
Мені було неймовірно важко читати його твори
Polyaan
Member

Повідомлення

qqqqq: 29.04.2023 21:53 невже всім так сильно зайшов Лем?
Мені було неймовірно важко читати його твори
Оооо
Вы что?
Непобедимый - крепкая научная фантастика, а с Йона Тихого и его петли времени можно долго смеяться, а если ещё брать, что до этого вообще мало кто писал про такие манипуляции со временем, так вообще шик
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 29.04.2023 18:11 Вже двічі зазначав, і втретє повторюсь, що Непереможний - кращий твір Лема який читав, і мені щиро цікаво, чи зуміє дотягнути гра до того високого рівня, який заклав у своє дітище львів'янин.
В переводе на украинский читали?
xelbyb
Junior

Повідомлення

everme: 29.04.2023 22:52В переводе на украинский читали?
У віці 10 років лежав у лікарні з запаленням легенів, мати принесла "Повернення з зірок" українською - досі вважаю цю книжку найкращою у Лема. Перечитував безліч разів. Вона для дорослих. Непереможний - таке собі. Бойовичок. Ідея рою цікава.
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

xelbyb: 30.04.2023 01:39
everme: 29.04.2023 22:52В переводе на украинский читали?
У віці 10 років лежав у лікарні з запаленням легенів, мати принесла "Повернення з зірок" українською - досі вважаю цю книжку найкращою у Лема. Перечитував безліч разів. Вона для дорослих. Непереможний - таке собі. Бойовичок. Ідея рою цікава.
Хах, а я когда с пневмонией лежал, прочитал "Воскресение" Толстого :)
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Polyaan: 29.04.2023 22:42 Оооо
Вы что?
Скажу за себя. По малолетству норм заходило, даже не понимаю почему. Может, потому что тогда читал общепризнанные шедевры типа "Эдем", а со временем стал зарываться в какую-то шизуху типа "Мир на земле". А в произведениях поменьше очень часто вся фантастичность сводится к каким-то хитропридуманным названиям, но это у многих авторов так: меняем место действия с космического корабля на Беверли Хиллз и получаем мелодраму.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

everme: 29.04.2023 22:52
Kashtan: 29.04.2023 18:11 Вже двічі зазначав, і втретє повторюсь, що Непереможний - кращий твір Лема який читав, і мені щиро цікаво, чи зуміє дотягнути гра до того високого рівня, який заклав у своє дітище львів'янин.
В переводе на украинский читали?
Ні.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Движок из outer worlds?
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Пам'ятаю в нульових грав в одну квестову гру по типу Myst, називалась Перрі Родан: Ціна безсмерття. Головний герой теж був безсмертним і гра теж була створена за мотивами якоїсь книжкової фантастики. Так от, оця нова гра випадково не про того самого Перрі Родана?
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Побегал чуток в демку. Очень и очень достойно. Клевый ретрофутуризм. Несмотря на то, что демка - работает относительно нормально. Видеопамяти много кушает
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Якраз сьогодні дочитав сабж - крута книжка.
А в свій час (1964 рік), мабуть взагалі просто бімба була :super:
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Васильович: 15.11.2023 21:30 Якраз сьогодні дочитав сабж - крута книжка.
А в свій час (1964 рік), мабуть взагалі просто бімба була :super:
Так і зараз дуже цікаво. В гру обовязково зіграю але після книги. У Лема я вважаю кращими Голос неба та Голем 14. В подробицях описати навчання штучного інтелекту за 40 років до реалізації - браво , маестро. А в Голос зацепив бо відразу після автобіографії Фейнмана читав.
Відповісти