Вийшов мод для покращення графіки в Cyberpunk 2077 з вимкненим трасуванням

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Пропоную обговорити Вийшов мод для покращення графіки в Cyberpunk 2077 з вимкненим трасуванням
А на скрінах де "краща" картинка? справа чи зліва? :gigi: . Бо я лише різну експозицію джерел освітлення бачу. Тупо на лівій частині яскравіше світить. Але я не зрозумів де "покращена" графіка, в якій частині скріну.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

erazel
Слева светящаяся байда освещает пространство, а справа просто светится в холостую не освещая окружение.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Vpupkin: 15.04.2023 13:30Слева светящаяся байда освещает пространство
І це модет
спойлер
Зображення
Vpupkin: 15.04.2023 13:30а справа просто светится в холостую не освещая окружение.
А це ваніла
спойлер
Зображення
:gigi:
Polaroid1962
Member

Повідомлення

Верхній надземний перехід у правій верхній частині: на кадрі ліворуч освітлен від екрану світлом того кольору, який зараз на екрані, а на кадрі праворуч синім, хоча на екрані синього менше половини, а більше якогось рожевого та коричневого. У динаміці, якщо на екрані зображення змінюється це мае виглядати більш помітно. В мене напроти дому був рекламний ЛЕД екран, й воно дуже було помітно вночі, що все навколо того кольору, якого зображення на екрані.
Востаннє редагувалось 15.04.2023 13:38 користувачем Polaroid1962, всього редагувалось 2 разів.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin
светящаяся байда
Наиболее короткого описания игры я ещё не встречал :rotate:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Що там желе що там желе. Коли вже той багатостраждальний КПК перестануть мордувати, цікаво?
Hellsing777
Member

Повідомлення

erazel: 15.04.2023 13:24 Пропоную обговорити Вийшов мод для покращення графіки в Cyberpunk 2077 з вимкненим трасуванням
А на скрінах де "краща" картинка? справа чи зліва? :gigi: . Бо я лише різну експозицію джерел освітлення бачу. Тупо на лівій частині яскравіше світить. Але я не зрозумів де "покращена" графіка, в якій частині скріну.
В кишені у тих хто це зробив)
Metric
Junior

Повідомлення

Я от єдине не розумію, на кого це розраховано ? Перші карти які почали підтримувати РТ промені були ще якщо не підбиває память моя це 4 роки тому, ігор які дають дійсно крутий еффект від цього це Ось ця світомузика( і то це під питанням тому що мені наприклад ванілла вигляда краще ) та Метро який переробляли під ці РТ промені, Невже втрата такої кількості кадрів дійсно коштує ось такої гидоти де калюжі начебто намазали вазеліном.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

erazel: 15.04.2023 13:24 Пропоную обговорити Вийшов мод для покращення графіки в Cyberpunk 2077 з вимкненим трасуванням
А на скрінах де "краща" картинка? справа чи зліва? :gigi: . Бо я лише різну експозицію джерел освітлення бачу. Тупо на лівій частині яскравіше світить. Але я не зрозумів де "покращена" графіка, в якій частині скріну.
ну а если немного подумать головой? Как лампы такой формы могут рассеивать свет на улицу но быть при этом темными внутри?
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Metric
RT не влияет на уровень глянца.
спойлер
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erazel: 15.04.2023 13:24справа чи зліва?
окуляри купи. справа
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

:lol: оставьте в покое эту игру
DaKaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Terra Incognita ака Житомир

Повідомлення

Hotspur: 15.04.2023 15:12
erazel: 15.04.2023 13:24справа чи зліва?
окуляри купи. справа
Але вони тупо різні. Справа наче хтось увімкнув нічник, зліва влаштував дискотеку.
item2
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

А що так можна було? Ефект відчутніший, ніж від заміни RT на PT. Хуанг збанкротує.
Rikko
Member
Аватар користувача
Звідки: Южанин

Повідомлення

Блин они же просто разные, слева дикие засветы и тп, а справа как будто свет выключили... :spy:
Для этого и нужно покупать 4090?
Спасибо но нет.
vmsolver
Member

Повідомлення

Побаловались с настройками источников освещения и цветокоррекцией, и они это называют улучшенной графикой :facepalm:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Rikko: 15.04.2023 16:02 Блин они же просто разные, слева дикие засветы и тп, а справа как будто свет выключили... :spy:
Для этого и нужно покупать 4090?
Спасибо но нет.
:facepalm:
На скриншотах нету трассировки, они сделаны на RX480.
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Vpupkin: 15.04.2023 16:14 На скриншотах нету трассировки, они сделаны на RX480.
RTX без RTX :gigi: :popcorn:
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

От 0 разницы, до где-то есть. Тока в фпс есть разница по большей части :laugh:
Polaroid1962
Member

Повідомлення

Як почитаешь коментарі - багато хто взагалі не розуміє, що таке РТ і які переваги воно дає.

Перші 3д ігри було програмно-костильні. Як у першому Думі, якась проста геометрія прораховувалась для місцевості, замість реальних 3д ворогів перли просто маштабовані спрайти.

Зараз ми маємо зв'язку движок-драйвер-залізо для дуже прискореної обробки 3д графіки. Розробляти такі ігри легко, працюють вони достатньо швидко.

Тепер, сучасні ігри імітують освітлення, для тих, хто знає фізичні закони вочевидь, що освітлення з РТ значно реалістичніше. Освітлення без РТ або не реалистичне, або не динамічне, коли просто кажучи тінь малюють на текстурі, що виглядає може й непогано, але рухати об'єкт або джерело світла тоді неможливо, або намагатись щось прорахувати зі значною втратою фпс.

РТ дає зв'язку движок-драйвер-залізо для швидкого, простого та якісного освітлення.

Я нещодавно у цієї темі багато писав, кого дійсно цікавить - можуть почитати:

viewtopic.php?f=23&t=269797
Відповісти