GeForce RTX 4070 отримає модифікацію Founders Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Nikoliasik_Zeus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить GeForce RTX 4070 отримає модифікацію Founders Edition
А також нову цiну дорожче попереднiх мiдл карт :up: :insane:
Pavvert
Member

Повідомлення

У нас founders edition будет продаваться?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Pavvert: 09.04.2023 21:35 У нас founders edition будет продаваться?
офіційно ні
Pavvert
Member

Повідомлення

Paradox1306: 09.04.2023 21:36
Pavvert: 09.04.2023 21:35 У нас founders edition будет продаваться?
офіційно ні
А чего стоит ожидать в первые дни у нас?
Стоит ли в первые дни ожидать нормальных цен на той же розетке?
Смотрел цены на 4070ti - уже через неделю после релиза цена стабилизировалась
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Pavvert: 09.04.2023 22:04
Paradox1306: 09.04.2023 21:36
офіційно ні
А чего стоит ожидать в первые дни у нас?
Стоит ли в первые дни ожидать нормальных цен на той же розетке?
Смотрел цены на 4070ti - уже через неделю после релиза цена стабилизировалась
мсі, гіга, асус, паліт, думаю нічого нового не відбудеться. чи варто буде переплачувати буде видно після оглядів....поки мені вентус здається цікавим через всього 2 слота
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Pavvert: 09.04.2023 22:04А чего стоит ожидать в первые дни у нас?
Чудес точно ждать не стоит. Вангую что-то в пределах 700$ в лучшем случае. И то не факт.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Для нас не актуально.
На прикладі ртх 4090 Founders Edition це сама дорога карта.
А мала бути самою дешевою :facepalm:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Pavvert: 09.04.2023 22:04
Paradox1306: 09.04.2023 21:36
офіційно ні
А чего стоит ожидать в первые дни у нас?
Стоит ли в первые дни ожидать нормальных цен на той же розетке?
Смотрел цены на 4070ti - уже через неделю после релиза цена стабилизировалась
на 4070ті ціни все ще не стабілізувались через великий попит. оскільки 4070 буде ще цікавішою, то й накрутка на них ще більшою буде. мсрп 4070 на 25% менша від тієї ж на 4070ті, але реальну ціну на 25% меншу можна найближчі 3 роки не чекати.
я то сам куплю 4070, і готовий за неї віддати 32к-33к грн. але лише і тільки тому, що я псих, якому крім компудахтерів вільні гроші більше ні на що витриачати. Нормальна ж людина взагалі не має купувати нову відеокарту, якщо тільки гаманець не тужиться
Pavvert
Member

Повідомлення

kalakawa: 09.04.2023 22:22
Pavvert: 09.04.2023 22:04
А чего стоит ожидать в первые дни у нас?
Стоит ли в первые дни ожидать нормальных цен на той же розетке?
Смотрел цены на 4070ti - уже через неделю после релиза цена стабилизировалась
на 4070ті ціни все ще не стабілізувались через великий попит. оскільки 4070 буде ще цікавішою, то й накрутка на них ще більшою буде. мсрп 4070 на 25% менша від тієї ж на 4070ті, але реальну ціну на 25% меншу можна найближчі 3 роки не чекати.
я то сам куплю 4070, і готовий за неї віддати 32к-33к грн. але лише і тільки тому, що я псих, якому крім компудахтерів вільні гроші більше ні на що витриачати. Нормальна ж людина взагалі не має купувати нову відеокарту, якщо тільки гаманець не тужиться
Я бы с радостью купил б/у 3090 (мне очень хотелось бы 24 Гб), но опасаюсь что б/у быстро умрёт.
Были тут в барахолке много после майнинга - непонятно сколько на самом деле оно ещё прослужит.

Почему нельзя ожидать цену на 25% меньше от 4070 ti?
Сейчас 4070ti ASUS TUF на розетке 42500 - по идее 4070 должна стоить 32 000 грн.
Если дороже - какой смысл её брать?
ascord
Member
Звідки: Нарния

Повідомлення

Pavvert: 09.04.2023 22:47
kalakawa: 09.04.2023 22:22

на 4070ті ціни все ще не стабілізувались через великий попит. оскільки 4070 буде ще цікавішою, то й накрутка на них ще більшою буде. мсрп 4070 на 25% менша від тієї ж на 4070ті, але реальну ціну на 25% меншу можна найближчі 3 роки не чекати.
я то сам куплю 4070, і готовий за неї віддати 32к-33к грн. але лише і тільки тому, що я псих, якому крім компудахтерів вільні гроші більше ні на що витриачати. Нормальна ж людина взагалі не має купувати нову відеокарту, якщо тільки гаманець не тужиться
Я бы с радостью купил б/у 3090 (мне очень хотелось бы 24 Гб), но опасаюсь что б/у быстро умрёт.
Были тут в барахолке много после майнинга - непонятно сколько на самом деле оно ещё прослужит.

Почему нельзя ожидать цену на 25% меньше от 4070 ti?
Сейчас 4070ti ASUS TUF на розетке 42500 - по идее 4070 должна стоить 32 000 грн.
Если дороже - какой смысл её брать?
Ванную, цена на 4070 будет максимум баксов на 50 дешевле. Где-то я цены видел уже, чешский вроде магаз, некоторые 4070 стояли одинаково с тиай. Дёшево не будет. Ещё можно будет посмотреть на 4060 тиай, точнее на её цену, её производительность должна быть как у 3070 тиай+ пару процентов. В общем в Европе за 670€ можно взять новую 6950.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Paradox1306: 09.04.2023 22:11 поки мені вентус здається цікавим через всього 2 слота
А я дуже-дуже хотів би хоча б одну модель відяхи RTX 4070 по довжині в межах 300 мм, але нормальну надійну, а не з слабенькою системою охолодження й зі здешевленими низькоякісними компонентами. У мене корпус GameMax Dragon Knight, я любитель колекціонувати торренти та інше файлове барахло й кількість вінчестерів у мене тільки буде зростати. У корпусі дві корзини для HDD по 4 HDD кожна. Щоб помістити довгу відяху, треба одну корзину зняти. У принципі терпляче, корзина на 4 штуки залишиться плюс п'ятий вінчестер можна в 5-дюймовий відсік присобачити. Але якби можна було не знімати корзини для дисків, то було б ліпше, можна тоді вінчестери не майже впритул один до одного а з великими повітряними проміжками ставити.
У описі корпусу на офіційному сайті пишуть, що без зняття корзини влазять відяхи до 300 мм. І от таких знайти нереально. Дивився технічні характеристики карт 4070 Ti - усі занадто довгі, найкраща ASUS TUF на 305 мм, але все рівно 5 мм зайві. :( Хоча може там рахуються ті міліметри, що виходять назовні, а також може бути пару міліметрів запасу, то може щось таке й влізло б. :think: От чого хоча б деякі моделі або відяхи не робити трохи коротші, або корпуси трохи довші, раз все рівно комп 20 кг важить і на елекричку через ліс потрібно нести його удвох. :weep: Думав раніше купляти RTX 3060, там я міг би просто купити двовентиляторну модель, щось подорожче й надійніше, той же ASUS Dual хоча б. А зараз вже з 3060 передумав і хочу купувати RTX 4070. Бо 3060 для 4K якось некомільфо, хай навіть переважно для старих стратегій. Скоріше за все доведеться таки одну корзину для вінчестерів вийняти, й мої нинішні 4 вінчестери розмістити більш компактно. Але якби була модель RTX 4070 довжиною в межах 300 мм, то це було б для мене вагомим аргументом на її користь.
Тож я і так хотів купувати ASUS TUF, а якщо ASUS TUF RTX 4070 буде як і його старший брат ASUS TUF RTX 4070 Ti мати 305 мм, або ще менше, то якраз його напевне і візьму.
AB-Man
Member
Аватар користувача
Звідки: Odessa region

Повідомлення

Kassatka: 09.04.2023 23:16
А я дуже-дуже хотів би хоча б одну модель відяхи RTX 4070 по довжині в межах 300 мм, але нормальну надійну, а не з слабенькою системою охолодження й зі здешевленими низькоякісними компонентами.
Почему найти не реально? Как раз Zotac такие и делает и качество одно из лучших по текстолиту (насколько я знаю делает их, во всяком случае делал раньше тот же завод что и сапфиры). Если по качеству - вам искать референс, EVGA или Intel (там эталон - танталовые кондеры). Ну или смотреть AMD от Сапфира.
Input_Lag
Member
Аватар користувача
Звідки: Zaporizhzhya

Повідомлення

Двухслотовые видеокарты так же устарели как и те у которых меньше 12 Гб набортной видеопамяти.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

со буває достатньою або не достатньою, цей вентус буде справлятись 100%, там холодний чіп і теплопакет 200вт
чому так багато тут пишуть про тафи? - в 3000 карти були проходняком таким самим як і більшість, в 4000 взагалі ще менше у всіх карт відмінностей, так що що таф, що геймпро, що інші варіанти - все одне, лише топи хоч якось будуть вирізнятись ну і роза серед навоза фе версії
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

AB-Man: 09.04.2023 23:36 Как раз Zotac такие и делает и качество одно из лучших по текстолиту
Ну от якщо дивитися по наявним на Hotline відяхам Zotac 4070 Ti, то там 4 моделі:
306,8 мм, 309 мм, 307,7 мм і довга топова на 355.5 мм

Знову трішечки, але зайве й у 300 мм не вписується. З цієї точки зору 305-міліметровий Asus TUF 4070 Ti на пару міліметрів все ж таки виграє. Побачу, що там серед RTX 4070 буде, вже чекати недовго лишилося.
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Подивився на табличку, згадав, що у 1060 було вдвічі менше ядер ніж у 1080, а у 4060 буде вдвічі менше ніж у 4070ti.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 09.04.2023 23:16
Paradox1306: 09.04.2023 22:11 поки мені вентус здається цікавим через всього 2 слота
А я дуже-дуже хотів би хоча б одну модель відяхи RTX 4070 по довжині в межах 300 мм, але нормальну надійну, а не з слабенькою системою охолодження й зі здешевленими низькоякісними компонентами. У мене корпус GameMax Dragon Knight, я любитель колекціонувати торренти та інше файлове барахло й кількість вінчестерів у мене тільки буде зростати. У корпусі дві корзини для HDD по 4 HDD кожна. Щоб помістити довгу відяху, треба одну корзину зняти. У принципі терпляче, корзина на 4 штуки залишиться плюс п'ятий вінчестер можна в 5-дюймовий відсік присобачити. Але якби можна було не знімати корзини для дисків, то було б ліпше, можна тоді вінчестери не майже впритул один до одного а з великими повітряними проміжками ставити.
У описі корпусу на офіційному сайті пишуть, що без зняття корзини влазять відяхи до 300 мм. І от таких знайти нереально. Дивився технічні характеристики карт 4070 Ti - усі занадто довгі, найкраща ASUS TUF на 305 мм, але все рівно 5 мм зайві. :( Хоча може там рахуються ті міліметри, що виходять назовні, а також може бути пару міліметрів запасу, то може щось таке й влізло б. :think: От чого хоча б деякі моделі або відяхи не робити трохи коротші, або корпуси трохи довші, раз все рівно комп 20 кг важить і на елекричку через ліс потрібно нести його удвох. :weep: Думав раніше купляти RTX 3060, там я міг би просто купити двовентиляторну модель, щось подорожче й надійніше, той же ASUS Dual хоча б. А зараз вже з 3060 передумав і хочу купувати RTX 4070. Бо 3060 для 4K якось некомільфо, хай навіть переважно для старих стратегій. Скоріше за все доведеться таки одну корзину для вінчестерів вийняти, й мої нинішні 4 вінчестери розмістити більш компактно. Але якби була модель RTX 4070 довжиною в межах 300 мм, то це було б для мене вагомим аргументом на її користь.
Тож я і так хотів купувати ASUS TUF, а якщо ASUS TUF RTX 4070 буде як і його старший брат ASUS TUF RTX 4070 Ti мати 305 мм, або ще менше, то якраз його напевне і візьму.
Чєєєєєєєєєєєєєл
Які жорсткі диски?які ще корзини?
Сьогодні корпуси приймають до 6 ссд в місцях, де вони не будуть заважати іншим комплектуючим.
А якщо не можеш розстатися зі своїми Шахедами, запихни їх в жо... в NAS
Не може в 2023 році бути ніякої корзини для хдд, як і самих хдд. Хіба що напроти БП, але без хдд
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 09.04.2023 22:11 мсі, гіга, асус, паліт, думаю нічого нового не відбудеться. чи варто буде переплачувати буде видно після оглядів....поки мені вентус здається цікавим через всього 2 слота
З цього списку може бути цікавим лише АСУС, єдині, хто пішли з ринку рашки.
xtbtch
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Founders Nasreishen
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

b]kalakawa[/b]
256 мб буферные и 16 тб винты щупали ? Очень даже достойные устройства. И по надежности лучше ссд . Жесткие диски с нами еще надолго и это хорошо )
На ссд хранить - маловато места
Відповісти