Nvidia опублікувала нову демонстрацію Cyberpunk 2077 з покращеним трасуванням

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Nvidia опублікувала нову демонстрацію Cyberpunk 2077 з покращеним трасуванням

Жду мод освещения который делает 1:1 как с РТ только без РТ, или даже лучше, при этом - еще и производительнее чем без РТ.
Лупа треснула от разглядывания этого бреда.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

На следующей неделе посмотрим шо оно такое, 4090 будет плакать.
Leeman
Member

Повідомлення

16 кадрів на 4090. Потужно B-)
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

да там більше реклама DLSS 3
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

І де гарантія що все буде виглядати як задумано художником - він же на момент створення ігри не мав сучасних фіч, а підстроював картинку під можливості достпного йому освітлення. Просто в деяких сценах явно замітне переосвітлення внаслідок нового способу RTX-освітлення - картинка отримала блиск, але втратила в кольорах. Хоча тре дивитись в ігрі, особливо в динаміці
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nvidia для нового трасування рекомендує використовувати відеокарти GeForce RTX 40-ї серії та масштабування DLSS 3. Це натякає, що новий режим буде не під силу відеокартам минулих поколінь.
Йшли б вони з своїм трасуванням... Без нього ігри в 2к на 2070 приходиться на мінімалках запускати.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Yalg: 05.04.2023 08:11 Предлагаю обсудить Nvidia опублікувала нову демонстрацію Cyberpunk 2077 з покращеним трасуванням

Жду мод освещения который делает 1:1 как с РТ только без РТ, или даже лучше, при этом - еще и производительнее чем без РТ.
Лупа треснула от разглядывания этого бреда.
такого мода не буде, кіберпанк взагалі сам по собі дуууже бідний на моди

Відправлено через 4 хвилини 20 секунд:
ronemun: 05.04.2023 08:40 І де гарантія що все буде виглядати як задумано художником - він же на момент створення ігри не мав сучасних фіч, а підстроював картинку під можливості достпного йому освітлення. Просто в деяких сценах явно замітне переосвітлення внаслідок нового способу RTX-освітлення - картинка отримала блиск, але втратила в кольорах. Хоча тре дивитись в ігрі, особливо в динаміці
карти з рт вийшли в 18, а девелопери і того раніше отримали інструмент, а над кіберпанком при гарній погоді лише в 16 начали працювати тому мало би бути норм та і допилюють вони його вже 3й рік. ну і ці клоуни ще хдр могли включити, а його нормальним ще ні в одній фпс грі не бачив, завжди занадто темно де має бути просто темновато і занадто пересвітлено, особливо якщо переходиш з темноти
Alexsandr
Member

Повідомлення

Опять все лаком забрызгано?
Kravan
Member

Повідомлення

Судя по видео, воску подлили ещё больше и изрядно так намочили. Картинка другая. Не лучше чем без РТ а просто другая.

Мне это похоже на циганскую новогоднюю ёлку.

В общем то смело мимо.

Отправлено спустя 1 минуту 15 секунд:
Вся суть РТХ в одной картинке))
Rick Dalton
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Положили на лопатки 3090, положат и 4090 :super:
Но стоит отдать должное, картинка явно стала лучше.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Добре що у мене ніколи не буде сім'ї, машини чи будинку більшого за однокімнатний, аби було де одномісне ліжко, душ, плиту на дві конфорки, холодильник та комп'ютер поставити.
Можу не витрачати весь заробіток на дрібниці, а вкладатися лише в кишеню Хуангу
1nsane
Member
Звідки: Ларнака, Кипр

Повідомлення

Забавно. Поначалу кричали, что обычное игровое освещение - это не по законам физики, все видится неправильно, экспириенс рушится.
Теперь мы постоянно пилим лучи, а их "идеальная" картинка снова не та, нужны "другие" лучи.
спойлер
Прям как коммунизм - это была неправильный коммунизм :lol:
Я не знаю, кем нужно быть, чтобы вестись на это.
mr-enic
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cyberpunk 2077 з покращеним трасуванням
тепер ще темніше! уіііі :gigi:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Мне настолько не нужны лучи, что я в каждой теме про лучи, заявляю насколько они мне не нужны. :rotate:
Pil Ferer
Member

Повідомлення

>Візуально картинка однозначно краще.

Я бы так не сказал. Некоторые детали появляются, но в целом в статике смотрится не особо впечатляюще по сравнению с картинкой, где трассировка выключена. Разумеется, это всего лишь моё мнение. А с учётом того, что в родном разрешении еле-еле работает, то и вообще сомнительная технология на сегодняшний день.
vamic
Junior

Повідомлення

1nsane: 05.04.2023 09:32 Забавно. Поначалу кричали, что обычное игровое освещение - это не по законам физики, все видится неправильно, экспириенс рушится.
Теперь мы постоянно пилим лучи, а их "идеальная" картинка снова не та, нужны "другие" лучи.
спойлер
Прям как коммунизм - это была неправильный коммунизм :lol:
Я не знаю, кем нужно быть, чтобы вестись на это.
У блозі Нвідіа пояснюється різниця. раніше існували обмеження по кількості RT тіней, та по кількості відбиттів променів при RT освітленні. Тепер це все не обмежено. По суті, з точки зору картинки, це просто додатковий ультра-режим, хоча і зі своїми фічами
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Vpupkin: 05.04.2023 09:41 Мне настолько не нужны лучи, что я в каждой теме про лучи, заявляю насколько они мне не нужны. :rotate:
а поки ніхто не бачить то накатую мод ртх на скайрім і граю :gigi:
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

А собственно про что хоть игра? Про киберпанк или лучи и отражения в лужах? :popcorn:
Kravan
Member

Повідомлення

Martix: 05.04.2023 09:53 А собственно про что хоть игра? Про киберпанк или лучи и отражения в лужах? :popcorn:
Да уже два года как не актуально про что там та игра. Просто игроиндустрия развивается такими ударными темпами что Хуангу только то и остается что эту тушу теребонькать 5-ке облученных на радость :rotate:
Відповісти