Зовнішня відеокарта ASUS ROG XG Mobile RTX 4090 вже продається в Китаї за 2600 доларів

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Предлагаю обсудить Зовнішня відеокарта ASUS ROG XG Mobile RTX 4090 вже продається в Китаї за 2600 доларів
1)Док станції, пристрої з'їдають пропускну спроможність для відеокарти
2) коли сигнал повертається в монітор ноутбука, то зниження продуктивності.
3) не справжня 4090 (мобільна).
4) обмеження пропрієтарним портом, не факт що наступна серія ноутбуків, або відеокарти буде .
5) дорого
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Две.. тысячи... шестьсот... за аналог 4070ти. Класс, молодцы, мораль, нравственность, лицемерие, оййййййй!. Беру две.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

При цьому середня ціна док-станції 2021 з GeForce RTX 3080 3060Ti зараз становить близько 1499 доларів
При цьому ціна справжньої RTX 3080 зараз становить 25 000 грн, а ціна RTX 3060 Ti від 16 000 грн :laugh:
Ну і шоб повністю добити жлобів від Асуса - за 1499 доларів сьогодні можна взяти RTX 4080 :rotate:
Anton-Sumy
Junior

Повідомлення

В цілому ідеє зі зовнішніми відеокартками гарна, але все нівелюється зависокою ціною, враховуючи обмеження швидкості в порівнянні навіть з мобільною але вбудованою відеокарткою. А так було би дуже зручно не тягати цілий день 2.5 кг і ще цеглину блоку живлення, коли граєш тільки в вечорі або на вихідних, а мати легкий ноут і можливість потужної відеокартки за потреби.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Anton-Sumy: 01.04.2023 20:34А так було би дуже зручно не тягати цілий день 2.5 кг і ще цеглину блоку живлення
хлопці на передовій по 30 кг тягають і не плачуть :baby: :weep:
Anton-Sumy
Junior

Повідомлення

Lucas55: 01.04.2023 23:52
Anton-Sumy: 01.04.2023 20:34А так було би дуже зручно не тягати цілий день 2.5 кг і ще цеглину блоку живлення
хлопці на передовій по 30 кг тягають і не плачуть :baby: :weep:
На передовій ще багато чого відбувається. Так що тепер передова це мірило для любої життєвої ситуації?

З моїми хворобами не можна тягати більше 4 кг.
slv
Member

Повідомлення

Anton-Sumy: 02.04.2023 10:07
Lucas55: 01.04.2023 23:52
хлопці на передовій по 30 кг тягають і не плачуть :baby: :weep:
На передовій ще багато чого відбувається. Так що тепер передова це мірило для любої життєвої ситуації?

З моїми хворобами не можна тягати більше 4 кг.
Воно ляпнуло нісенітницю, а Ви виправдовуєтесь, навіщо?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Anton-Sumy: 01.04.2023 20:34 В цілому ідеє зі зовнішніми відеокартками гарна, але все нівелюється зависокою ціною, враховуючи обмеження швидкості в порівнянні навіть з мобільною але вбудованою відеокарткою. А так було би дуже зручно не тягати цілий день 2.5 кг і ще цеглину блоку живлення, коли граєш тільки в вечорі або на вихідних, а мати легкий ноут і можливість потужної відеокартки за потреби.
Ну то зберіть собі стаціонар вдома :facepalm: чи для вас оптимальний геймерський варіант - тонкий ультрабук з процесором, який завжди буде тротлити та зовнішньою відеокартою? :lol:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

за такую цену можно себе взять сверхавтономный ноут и собрать себе мощный десктоп, зато у тебя будет 2 полноценных компа
зачем этот франкенштейн в лице ASUS ROG XG Mobile RTX 4090 не понятно...
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Anton-Sumy: 02.04.2023 10:07З моїми хворобами не можна тягати більше 4 кг.
ну якщо хворий, тоді я був неправий. А от здоровому чоловіку 2,5 кг - це просто сміх, навіть у цивільному житті
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lucas55
ну якщо хворий, тоді я був неправий. А от здоровому чоловіку 2,5 кг - це просто сміх, навіть у цивільному житті
Между здоровым и больным человеком тонкая граница и никогда не знаешь в какой момент ее пресечешь.
Anton-Sumy
Junior

Повідомлення

slv: 02.04.2023 11:01 Воно ляпнуло нісенітницю, а Ви виправдовуєтесь, навіщо?
Та нічого страшного, мені не важко пояснити людині.
7mindfields: 02.04.2023 11:19 Ну то зберіть собі стаціонар вдома :facepalm: чи для вас оптимальний геймерський варіант - тонкий ультрабук з процесором, який завжди буде тротлити та зовнішньою відеокартою? :lol:
Безперечно стаціонарний це найкращі варіант. Але я останні років 5-6 в переїздах або в дорозі, до цього були тільки стаціонарні. Не знаю, в мене не самий потужний ігровий ноут дома і на роботі, але не помічав проблем з тротлингом. Граю в основному в VR. На роботі працюю з 3D графікою. Єдине що напрягає це бачити температури процесора в 75-80С при навантаженні :). Але я так розумію сучасні ноути на такі температури розраховані.
Lucas55: 02.04.2023 11:59 ну якщо хворий, тоді я був неправий.
Без проблем.
Lucas55: 02.04.2023 11:59 А от здоровому чоловіку 2,5 кг - це просто сміх, навіть у цивільному житті
Безумовно.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Anton-Sumy: 02.04.2023 16:07 Єдине що напрягає це бачити температури процесора в 75-80С при навантаженні . Але я так розумію сучасні ноути на такі температури розраховані.
так це вам ще пощастило, більшість сучасних ігрових ноутів в навантаженнях гріють проц до 90-100 градусів :rotate:
leremenko
Member
Аватар користувача

Повідомлення

як на мене нормальне рішення, хоча поки не дуже популярне.Мвої клієнти точно будуть.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Anton-Sumy
Так ведь такое решение отлично смотрится если вам нужен ноутбук но дома вы его подключаете к eGPU который выводит картинку на внешний
монитор. Неплохое решение, правда денег за него хотят очень много, неприлично много.
Відповісти