Halo Infinite більше не запускається на 3-гігабайтних відеокартах

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Предлагаю обсудить Halo Infinite більше не запускається на 3-гігабайтних відеокартах

Знов витягують грощі з народу. Всі вони пов'язані. Бізнес... :horror:
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В якийсь момент вартість підтримки старих і слабких стає економічно не вигідно... Не варто всюди шукати теорії змови.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

afhpwnd: 22.03.2023 15:21 Предлагаю обсудить Halo Infinite більше не запускається на 3-гігабайтних відеокартах

Знов витягують грощі з народу. Всі вони пов'язані. Бізнес... :horror:
3-гиговая 1060 была ненужным обрубком, даже на момент выхода, в те временя и 4гб не всегда хватало для 1080p
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

А нехай любителі триклятих шутерів страждають і платять більше. :D
Я з Radeon HD 7750 1 Гб до літа 2021 року досидів і ще б до кінця майнінг буму досидів би, якби вона не вийшла з ладу й не почала глючити. Майже всі нові вибагливі стратегії вимагали мінімум 2 Гб відеопам'яті, але я успішно запускав їх в Full HD хай зі зниженням налаштувань. От тільки одна гра Iron Harvest вимагала 4 Гб відеопам'яті, тож я її спробувати не намагався, але зараз з тією ж GTX 960 4 Гб, що заявлена в мінімальних вимогах спокійно можу запускати її не в Full HD, а в 4K. Тож впевнений, що з типовою відяхою 2 Гб без проблем запускав би її в Full HD, не кажучи вже про 3 Гб відяху.
А для 4K таким любителям шутерів і 3090 не вистачає, подавай 4090, при тому що мене навіть 3060 станом на сьогодні задовольнить.
(На вентилятор трошки накинув, можу піти).
Востаннє редагувалось 22.03.2023 15:40 користувачем Kassatka, всього редагувалось 2 разів.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Оце так покращення. )))
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Цій серії давно пора на звалку історії. Вона своє відхайпила. От як MGS.
adsdsome
Member

Повідомлення

Kassatka: 22.03.2023 15:37 А нехай любителі триклятих шутерів страждають і платять більше. :D
Я з Radeon HD 7750 1 Гб до літа 2021 року досидів і ще б до кінця майнінг буму досидів би, якби вона не вийшла з ладу й не почала глючити. Майже всі нові вибагливі стратегії вимагали мінімум 2 Гб відеопам'яті, але я успішно запускав їх в Full HD хай зі зниженням налаштувань. От тільки одна гра Iron Harvest вимагала 4 Гб відеопам'яті, тож я її спробувати не намагався, але зараз з тією ж GTX 960 4 Гб, що заявлена в мінімальних вимогах спокійно можу запускати її не в Full HD, а в 4K. Тож впевнений, що з типовою відяхою 2 Гб без проблем запускав би її в Full HD, не кажучи вже про 3 Гб відяху.
А для 4K таким любителям шутерів і 3090 не вистачає, подавай 4090, при тому що мене навіть 3060 станом на сьогодні задовольнить.
(На вентилятор трошки накинув, можу піти).
Запахло завистью и бедностью :spy:
FastBullet
Member

Повідомлення

наверное будет такой же фокус и с 3070 Ти и еще не вышедшей 4060 Ти, а вот 3060 будет работать)))
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Плинтусные карты 5-7 летней давности превращаются в тыквы, что тут необычного,
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Kassatka: 22.03.2023 15:37 А нехай любителі триклятих шутерів страждають і платять більше. :D
Я з Radeon HD 7750 1 Гб до літа 2021 року досидів і ще б до кінця майнінг буму досидів би, якби вона не вийшла з ладу й не почала глючити. Майже всі нові вибагливі стратегії вимагали мінімум 2 Гб відеопам'яті, але я успішно запускав їх в Full HD хай зі зниженням налаштувань. От тільки одна гра Iron Harvest вимагала 4 Гб відеопам'яті, тож я її спробувати не намагався, але зараз з тією ж GTX 960 4 Гб, що заявлена в мінімальних вимогах спокійно можу запускати її не в Full HD, а в 4K. Тож впевнений, що з типовою відяхою 2 Гб без проблем запускав би її в Full HD, не кажучи вже про 3 Гб відяху.
А для 4K таким любителям шутерів і 3090 не вистачає, подавай 4090, при тому що мене навіть 3060 станом на сьогодні задовольнить.
(На вентилятор трошки накинув, можу піти).
Дуже необережно накинули на вентилятор, - самі замастились. :gigi:
P.S. Не сприймайте на власний рахунок. ;)
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

adsdsome: 22.03.2023 15:40 Запахло завистью и бедностью :spy:
Так у мене зависть до декадентських жанрів шутерів, екшенів, MOBA, ММОРПГ та донатних помийок, які незаслужено страшенно популярні в той час, коли мій улюблений більш елітний в плані мислення жанр RTS перебуває в страшенному занепаді й нові ігри майже не випускають, та й узагалі стратегії нині не надто популярні у молоді. Якби RTS не перебували в такій дупі, то мені було б куди байдужіше до таких жанрів.

Відправлено через 13 хвилин :
Ekz0rcyst: 22.03.2023 15:49 Дуже необережно накинули на вентилятор, - самі замастились. :gigi:
P.S. Не сприймайте на власний рахунок. ;)
Головне, щоб життя бурлило. ;)
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 22.03.2023 16:16 Головне, щоб життя бурлило. ;)
Це "бурлило" - воно зараз з нами в кімнаті?)
xtbtch
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну не знаю, у меня даже через смартфон всё работает, через xcloud
dante1980
Member

Повідомлення

Шок контент! Мертвая игра не поддерживает мертвые видеокарты!
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

може почнуть відеопамять планками заміняти - по 32 біт, або й 64 біт, як в ноутах. :teacher:
не sodimm, меншого розміру
в ноутах 2 планки одна над одною, 128 біт, 65 мм в ширину - не багато. Але там аж 4/8 мікросхем на планку, а тут 1-2 хватить, залежно 32 чи 64 біт, тому ширини і 20-30 мм хватить
ще краще в мінісокети

зараз якраз момент для цього - відеокарти вже не тільки для ігор, а й для рендеру/обчислень/AI, в кожного своя потреба в памяті
І шина значно вужча - часто 96-128 біт, це не 512 біт для середньої карти 7 років тому (радеон 290/390)
Востаннє редагувалось 22.03.2023 17:47 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

1063 лучше RX470, говорили они. :learn: Похоже что RTX 3060 12gb окажется через такое же время актуальнее RTX 3060ti и иже с ними
deserteagle777
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

ervin: 22.03.2023 15:33 В якийсь момент вартість підтримки старих і слабких стає економічно не вигідно... Не варто всюди шукати теорії змови.
для цього просто не потрібно випускати шляпу за замовченням :dontknow:
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

ronemun: 22.03.2023 17:43 може почнуть відеопамять планками заміняти - по 32 біт, або й 64 біт, як в ноутах. :teacher:
... зараз якраз момент для цього - відеокарти вже не тільки для ігор, а й для рендеру/обчислень/AI, в кожного своя потреба в памяті
Це легко вирішується випуском двох варіацій об'єму пам'яті, що відрізняються вдвічі без зміни шини. Як у випадку з GTX 960 2 Гб та 4 Гб, GTX 1060 3 Гб та 6 Гб. Хто хоче зекономити, хто все рівно часто оновлює залізо - той купить дешевший варіант. А хто купує з розрахунку щоб вистачило з запасом на майбутнє, хто використовує відяху для рендеру/обчислень чи для ігор у невластивій розподільчій здатності - той би трохи доплатив за більший об'єм пам'яті, ніж заради цього купувати більш дорогу і потужну відяху за оверпрайс чисто заради обсягу пам'яті. Але злобний Хуанг спеціально сильно ріже все, крім топів, по обсягу пам'яті і шині й ні за що не хоче давати вендорам свободу випускати варіанти карти з подвійним обсягом пам'яті, бо знає що в майбутніх поколіннях упреться в можливості кремнію, не зможе давати такий відчутний приріст між поколіннями, як зараз, так хоч за рахунок нестачі відеопам'яті змусить відмовитися від старої відеокарти з достатньою потужністю чіпа й апгрейднутись на модель з більшою пам'яттю. AMD та Intel такого свинства зараз не роблять.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ervin: 22.03.2023 15:33 В якийсь момент вартість підтримки старих і слабких стає економічно не вигідно... Не варто всюди шукати теорії змови.
при чем здесь экономия???
добавить гибкую настройку графики в игру, чтобы запустилась даже на встройках - много ума и денег не надо!
pcHelp
Member
Аватар користувача
Звідки: К западу от мавзолея

Повідомлення

Мой компьютер --> Этот компьютер
Моя игра --> Эта игра
Відповісти