CD Projekt RED оновила The Witcher 3: Wild Hunt до версії 4.02

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить CD Projekt RED оновила The Witcher 3: Wild Hunt до версії 4.02
Рсь хто міг перетбачити, що в 2023 до Відьмака 3 будуть виходити патчі на продуктивність?))
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це ssr та hbao в dx11 добавили, хто провірить?
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Павло: 13.03.2023 18:41Рсь хто міг перетбачити, що в 2023 до Відьмака 3 будуть виходити патчі на продуктивність?))
Враховуючи як крепко народ почав голосувати грошима за ремейки/ремастери і тп., нічого дивного. Нові ідеї тільки в інді проектах, і вони кострубаті, не отесані, або просто піксельні :puke: Майбутнє до якого ми поступово йшли, зовсім не дивує мене особисто. :-/
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kib: 13.03.2023 18:50
Павло: 13.03.2023 18:41Рсь хто міг перетбачити, що в 2023 до Відьмака 3 будуть виходити патчі на продуктивність?))
Враховуючи як крепко народ почав голосувати грошима за ремейки/ремастери і тп., нічого дивного. Нові ідеї тільки в інді проектах, і вони кострубаті, не отесані, або просто піксельні :puke: Майбутнє до якого ми поступово йшли, зовсім не дивує мене особисто. :-/
це безкоштовне і опціональне оновлення...не туди воюєте :)
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Paradox1306: 13.03.2023 18:52це безкоштовне і опціональне оновлення...не туди воюєте
Тут про інше, його б не було, якби сдпр не обісрався з умовно новою ідеєю Кіберпанк 2077. Був би 2077 таким же успішним як відьмак, про відьмака 3 згадали б через років 5 після релізу 2077. А так, сдпр стають такими ж доїльниками всього старого і успішного. І вже навряд чи найближчим часом хоча б подумають про новий ААА проект по новому ІР. :-/
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Павло: 13.03.2023 18:41 Предлагаю обсудить CD Projekt RED оновила The Witcher 3: Wild Hunt до версії 4.02
Рсь хто міг перетбачити, що в 2023 до Відьмака 3 будуть виходити патчі на продуктивність?))
Краще так , ніж грати в Last Of ASS 2 і Horizon : Сalifornication Feminism 2 / Horizon : all men are bastards 2 ( назву вибирайте, яка більш до вподоби ) :gigi:
Востаннє редагувалось 13.03.2023 19:05 користувачем MetalistForever, всього редагувалось 1 раз.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kib: 13.03.2023 18:57
Paradox1306: 13.03.2023 18:52це безкоштовне і опціональне оновлення...не туди воюєте
Тут про інше, його б не було, якби сдпр не обісрався з умовно новою ідеєю Кіберпанк 2077. Був би 2077 таким же успішним як відьмак, про відьмака 3 згадали б через років 5 після релізу 2077. А так, сдпр стають такими ж доїльниками всього старого і успішного. І вже навряд чи найближчим часом хоча б подумають про новий ААА проект по новому ІР. :-/
так кіберпанк і успішний...в сінгл гри 2х річної давнини без нових длс онлайн по стіму десь 15к
і ір це вроді ж як інтернет протокол :think:
Leeman
Member

Повідомлення

Через рік може оптимізують нормально.
rizakrko
Member

Повідомлення

Paradox1306: 13.03.2023 19:04 і ір це вроді ж як інтернет протокол :think:
В цьому контексті це intellectual property ( https://en.m.wikipedia.org/wiki/Intellectual_property ). Як старфілд для Bethesda - щось нове, а не надбудови над вже існуючим продуктом.
Востаннє редагувалось 13.03.2023 19:13 користувачем rizakrko, всього редагувалось 1 раз.
Ostin
Member

Повідомлення

Paradox1306: 13.03.2023 18:52це безкоштовне і опціональне оновлення
Справді? Я думав, що стару версію без оновлення вже не скачати, тому тримав архів з оригіналом і модами на графоній :)
А виявляється - воно вимикається?
Xardas_95
Member
Аватар користувача
Звідки: Центральна Україна

Повідомлення

Ostin
Я хочу вернуться к более ранней версии игры
Создано 2 месяца назад  Обновлено 1 месяц назад
Учтите, что официальная поддержка доступна только для последней версии игры. Возвращаясь к более ранним версиям, пользователи делают это на свой страх и риск. Если в старой версии у вас возникнут проблемы, первым делом попробуйте обновить игру.

Но если по каким-то причинам вы всё же хотите вернуться к более ранней версии, вы можете сделать это следующим образом:

Steam
1. Перейдите в библиотеку Steam.
2. Щёлкните правой кнопкой мыши по названию игры «Ведьмак 3: Дикая Охота» и выберите «Свойства».
3. Перейдите в раздел «Бета-версии» и выберите CLASSIC, после чего игра автоматически установит эту версию.

Чтобы вернуться к последней версии игры, повторите те же действия, выбрав в разделе «Бета-версии» вариант «Нет».

GOG
1. Перейдите в раздел установленных игр приложения GOG Galaxy
2. Выберите игру «Ведьмак 3: Дикая Охота», а затем пункты «Управление файлами → Настроить…»
3. Отключите автоматическое обновление, выберите желаемую версию и щёлкните по кнопке ОК.
https://support.cdprojektred.com/ru/wit ... ersii-igry
Котенятко
Junior

Повідомлення

DX12 запускав- HBAO добавили, SSR садить Фпс як і раніше дико... На Цп зменшили навантаження, працює, а так більше не помітив так званої оптимізації.На моїй системі при 1440, ультра+ РТХ(крім тіней), длсс\якість-лок на 45 фпс, можна грати комфортно...
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Kib: 13.03.2023 18:57
Paradox1306: 13.03.2023 18:52це безкоштовне і опціональне оновлення...не туди воюєте
Тут про інше, його б не було, якби сдпр не обісрався з умовно новою ідеєю Кіберпанк 2077. Був би 2077 таким же успішним як відьмак, про відьмака 3 згадали б через років 5 після релізу 2077. А так, сдпр стають такими ж доїльниками всього старого і успішного. І вже навряд чи найближчим часом хоча б подумають про новий ААА проект по новому ІР. :-/
Альо шо значит доильниками. Они всем купившим выкатили нексген патч БЕСПЛАТНО!!! Это тебе не capcom и прочие мрази которые за ремастеры на проти за вечер по 2к гривен хотят и всякие галимые ДЛС за кучу бабла.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Kullerok: 13.03.2023 21:01Альо шо значит доильниками. Они всем купившим выкатили нексген патч БЕСПЛАТНО!!! Это тебе не capcom и прочие мрази которые за ремастеры на проти за вечер по 2к гривен хотят и всякие галимые ДЛС за кучу бабла.
Нова гра у них в розробці по всесвіту відьмака, а не "успішного" Кіберпанка. Хоча до виходу 2077 вони заявляли, що історія у відьмаку 3 завершена і нема сенсу до неї повертатись. Але таки повертаються, і там не одна гра планується, не рахуючи ремейка першої частини. От про яких "доїльників" мова йшла, розжував поклав в рот. :) Відьмак приєднається до конвеєра асасінів в найближчому майбутньому. За кіберпанк забудуть. :-/
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Непростий вибір між перепроходженням відмака і кіберпанка... :shuffle:
Kib: 13.03.2023 21:08Нова гра у них в розробці по всесвіту відьмака, а не "успішного" Кіберпанка. Хоча до виходу 2077 вони заявляли, що історія у відьмаку 3 завершена і нема сенсу до неї повертатись.
Читайте точні тексти заяв. :idea:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

waryag: 13.03.2023 21:22Читайте точні тексти заяв.
Починається, "а ми не те мали на увазі, нас не так зрозуміли, а ви кожну кому порахуйте". Треба дивитись на ситуацію загалом, и вміти читати між рядками. До відьмака вони аж ніяк не планували повертатись, вони вкладались в 2077 по максимуму, одні тільки витрати на рекламу чого варті. Але ви звісно можете привести точну цитату і сказати який я не правий, бо не маю доказів, ми не в суді. :lol: Тут з втричі менш прозорими заявами акції компаній ростуть і падають на десятки відсотків, і люди з грошима прекрасно розуміють що відбувається, без точних цитат і лапши яку їм можуть повісити.
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

Это у всех этот патч 52 гига весит? :eek:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ostin: 13.03.2023 19:13
Paradox1306: 13.03.2023 18:52це безкоштовне і опціональне оновлення
Справді? Я думав, що стару версію без оновлення вже не скачати, тому тримав архів з оригіналом і модами на графоній :)
А виявляється - воно вимикається?
так, там можна вибрати версію перед запуском
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Kib: 13.03.2023 21:28Починається, "а ми не те мали на увазі, нас не так зрозуміли, а ви кожну кому порахуйте". Треба дивитись на ситуацію загалом, и вміти читати між рядками. До відьмака вони аж ніяк не планували повертатись, вони вкладались в 2077 по максимуму, одні тільки витрати на рекламу чого варті. Але ви звісно можете привести точну цитату і сказати який я не правий, бо не маю доказів, ми не в суді. :lol: Тут з втричі менш прозорими заявами акції компаній ростуть і падають на десятки відсотків, і люди з грошима прекрасно розуміють що відбувається, без точних цитат і лапши яку їм можуть повісити.
Ловити розробників на брехні - не надто складна справа, тому не потрібно полегшувати собі завдання підміною їх слів.

Наскільки я пам'ятаю, СДПР обіцяли завершення історії Геральта, а не франшизи відьмака. :-/
den888
Member

Повідомлення

Kib: 13.03.2023 18:57
Paradox1306: 13.03.2023 18:52це безкоштовне і опціональне оновлення...не туди воюєте
Тут про інше, його б не було, якби сдпр не обісрався з умовно новою ідеєю Кіберпанк 2077. Був би 2077 таким же успішним як відьмак, про відьмака 3 згадали б через років 5 після релізу 2077. А так, сдпр стають такими ж доїльниками всього старого і успішного. І вже навряд чи найближчим часом хоча б подумають про новий ААА проект по новому ІР. :-/
Я от кіберпанк лише в цьому році зіграв, чекав відяхи по нормальним цінам, перші хвилин 10 мені хотілося виключити, а далі, ну гра дуже і дуже, поляки молодці, сюжет класний, затягнуло. При чому я купив зразу і рдр2 і запускав по черзі. В рдр2 я пройшов лише першу місію :)
Відповісти