AMD визнала наявність проблеми у графічному драйвері, через яку не завантажується Windows

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Компанія добра та щастя )
Всі готові нести їм кровні за можливість вступити в ряди альфа-тестерів заліза, на благо Лізоньки?
Востаннє редагувалось 04.03.2023 17:11 користувачем Евгений King, всього редагувалось 1 раз.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

А я еще удивлялся почему 23.2.2 так быстро появился :-/
И конечно первыми отписались владельцы нвидиа
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та що ж таке, ніколи такого не було і ось знову! :laugh:
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Обновление системы и установка нового драйвера вещи несовместимые. При правильном использовании это можно делать только последовательно.

P.S. И потом кто пользуется Windows c не отключенными автоматическими обновлениями - автоматически получит проблему первым.

Евгений King: 04.03.2023 17:10Всі готові нести їм кровні за можливість вступити в ряди альфа-тестерів заліза, на благо Лізоньки?
Та ты гонишь у Intel такие печки. Им у AMD надо учиться энергоэффективности и кэшу.
Alex_Lord
Member

Повідомлення

Евгений King: 04.03.2023 17:10 Компанія добра та щастя )
Всі готові нести їм кровні за можливість вступити в ряди альфа-тестерів заліза, на благо Лізоньки?
Владельцы миллионов консолей на полной базе AMD сидят и плачут что ничего не работает.
А вообще у всех есть косяки даже у Айфонов
Alex646
Member

Повідомлення

Alex_Lord: 04.03.2023 17:22 Владельцы миллионов консолей на полной базе AMD сидят и плачут что ничего не работает.
А вообще у всех есть косяки даже у Айфонов
Так там софт криворучки из амуде пишут под контролем сони/майков.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Alex_Lord: 04.03.2023 17:22
Евгений King: 04.03.2023 17:10 Компанія добра та щастя )
Всі готові нести їм кровні за можливість вступити в ряди альфа-тестерів заліза, на благо Лізоньки?
Владельцы миллионов консолей на полной базе AMD сидят и плачут что ничего не работает.
А вообще у всех есть косяки даже у Айфонов
Консолі розробляла та оптимізувала інша команда сумісно з PS/XBOX, там все добре. Було б дивно якби з консолями були проблеми. Едина платформа вилизана роками... Ще й оптимізована за рахунок попередніх консолей.
Навіть з ноутами у AMD все +- ок, бо керується процесс ще й сторонніми компаніями вендорами.
А от з залізом для ПК у них все дуже погано. З власного досвіду - 5 процессорів Ryzen 3XXX, один дохлий зразу, другий помер через рік. Постійні проблеми X570х плат у перший рік старту платформи поки не вилизали BIOS/AGESA. Ну а про карти я взагалі мовчу, взяв собі 3 карти AMD, бінго... усі три з браком, зарікся їх карти брати зовсім.
Kravan
Member

Повідомлення

Если бы не прочитал эту новость даже не знал бы что такая проблема вообще была.

Всегда ставлю новые дрова, ни разу ничего не глючило.

Короче как всегда, вброс, по большому счету. То вытянут типа с Германии который говорит что драйвер разрушает чипы, то выкатят как "О, УЖАС!" ошибку которая полезла у скольки? 0,002% пользователей?

А тем временем, я юзаю этот Адреналин и прям крутая штука. Прям использую его. И для разгона и для работы в играх (например для отключения богомерзкого TAA и включение сглаживания на уровне драйвера)..... пока все работает корректно.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А мерехтіння в телеграмі та браузері виправляти не будемо?)
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

Капіталізація росте а грошей індусам на рис Ліза досі жме. :laugh:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

оце наркомани. але добре що сказали
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

на днях у сослуживца Сяоми словил бутлуп а ровном месте. Погуглил , оказывается распространенная проблема у этой марки, случается после неудачного обновления. Так что у всех бывает, главное чтоб не в сервис за полной перепрошивкой с перспективой потери всего, как это случилось у Сяоми.
firestarter256
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава

Повідомлення

zmax
Саями вобще надо сразу переводит на оксиген чи як я кого там. Там Рекламы вагон и так
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Заради справедливості треба визнати, що драйвери у амд згівнячились дуже сильно, у порівнянні з полярісами так точно. За 2 тижня користування 6700хт особисто зіштовхнувся:
- текстовий курсор білий на білому фоні
- артефакти в хром
- при запуску ютуба поверх вікна гри (картинка в картинці) лагає навіть в 480
- декілька ігор із 2012-2013 просто не запустилися
- артефакти ще в 2 іграх
- ну і не зовсім до софту, але питань не менше, в біосі референса від амд, оберти вентиляторів налаштовані так, що крутити вона їх починає, коли на хот споті вже 90+, це ідіотизм.

Подивився я на це, продав карту по місцю дорожче ніж купив і вже замовив ртх 3070. Хотілося дати шанс продукту червоних, бо за лучями не ганяюся, і фпс в нових іграх наче не поганий, але в моїх сценаріях виявилась просто неюзабельною і місцями гіршою за попередню 2070.
Nick22
Member

Повідомлення

Наприклад у мене такої проюлеми небуло! Є зараз невеличкий баг, але це дрібниця! Порівняно з дровами нв, мені ці більш до вподоби)), а нарахунок кровних, здоровий глузд переміг! Для чого переплачувати за розпіарені промені, на 6800хт ітак норм працюють, якщо оптимізовані добре!!

Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
Може ти просто везучий такий

Відправлено через 5 хвилин 47 секунд:
Я наоборот поміняв 3070 на 6800хт і не жалію, все чудово)). 3070 хорошу мав мсі геймінг, але малувато па"мяті на 2к з 75грц. Тай принципово треба хуаніто посадити, бо зажирів начисто(((
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Вовремя перешел на Nvidia с XFX RX 570 4 GB
Kravan
Member

Повідомлення

Mixx: 04.03.2023 18:35 Заради справедливості треба визнати, що драйвери у амд згівнячились дуже сильно, у порівнянні з полярісами так точно. За 2 тижня користування 6700хт особисто зіштовхнувся:
- текстовий курсор білий на білому фоні
- артефакти в хром
- при запуску ютуба поверх вікна гри (картинка в картинці) лагає навіть в 480
- декілька ігор із 2012-2013 просто не запустилися
- артефакти ще в 2 іграх
- ну і не зовсім до софту, але питань не менше, в біосі референса від амд, оберти вентиляторів налаштовані так, що крутити вона їх починає, коли на хот споті вже 90+, це ідіотизм.

Подивився я на це, продав карту по місцю дорожче ніж купив і вже замовив ртх 3070. Хотілося дати шанс продукту червоних, бо за лучями не ганяюся, і фпс в нових іграх наче не поганий, але в моїх сценаріях виявилась просто неюзабельною і місцями гіршою за попередню 2070.
Это что то вам не повезло. Или что то сделали не так. Тем более фраза что местами 2070 лучше, это так вообще от действительности далеко, разве только в каких то ультра лучах. Скорее всего или с системой что то, или карта брак или вы что то не так сделали.

У меня полет отличный на 6900.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex_Lord: 04.03.2023 17:22Владельцы миллионов консолей на полной базе AMD сидят и плачут что ничего не работает.
В мільйонах консолей софт від AMD присутній мінімально, і той що є детально перетестований зі сторони консольних вендорів. Оце б зараз соні випустила обнову, через котру частина плейстейшенів скопитилась і довелось би сервіс по всьому світу напрягати :laugh:
У AMD майже ніколи не було проблем з залізом, зато з софтодрайверною стороною питання - перманентно косяки різних масштабів, котрі в кращому випадку вирішуються роками.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Kravan
Місцями, це одна конкретна онлайн гра від вг, де фпс наче однаковий, але на радеоні є невеликі посмикування, коли на нвідії все ідеально.

Я спочатку теж подумав, що щось не так, перевстановлював вінду, перебрав кілька версій драйвера починаючи від травня 2022. Єдине що дуже порадувало - фпс в нових іграшках, в які я не граю, той же хогварц на утра з низькими лучами в 2к видавав в середньому 70+, оновлений відьмак, людинопавук теж завелися на ультра, дівчина ще лапу з 2018 закінчувала на ній, буст з 60 до 110 фпс був помічений, але загальне враження від продукту все одно негативне, в моїх завданнях в порівнянні з 2070 або з'явились артефакти (рейж мп, гта5) або посмикування при тому ж фпс, ну і по списку з попереднього посту. Грав би я в якусь варзону та сінгл ігри - е сксіріенс був би інший.
Відповісти