Легендарний Winamp повертається у вигляді стрімінгового сервісу

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Легендарний Winamp повертається у вигляді стрімінгового сервісу

Досі користуюсь версією 5.094, люблю коли софт займає мало, ресурсів не від'їдає і робить те, що від нього очікуєш.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Автори зможуть самі встановлювати та регулювати підписки, керувати цифровими правами, згадується навіть ринок NFT
:down: :down: :down:
MORTAL
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

Gelonyrum: 02.03.2023 14:01 Пропоную обговорити Легендарний Winamp повертається у вигляді стрімінгового сервісу

Досі користуюсь версією 5.094, люблю коли софт займає мало, ресурсів не від'їдає і робить те, що від нього очікуєш.
Foobar, ні не чув
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зачем изобретать велосипед если уже есть и спотифай и эпл музыка.
MORTAL
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

Fen1xz
Все хотят кусок пирога :idea:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

MORTAL: 02.03.2023 14:22 Fen1xz
Все хотят кусок пирога :idea:
Але ж пиріг там тоненький, навіть Спотіфай досі збитковий
https://www.statista.com/statistics/244 ... et-income/
In 2022, Spotify suffered a net loss of 430 million euros.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Куди повертається?
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Старі користувачі Windows, без сумніву, пам'ятають програму Winamp, яка багато років була найпопулярнішим музичним плеєром.
давайте вже на чистоту, просто – діди :gigi:

Відправлено через 57 секунд:
ще зараз прийдуть поціновувачі відбірного лайна і згадають заінший жовтий плеєр :laugh:
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Так а плеєр випустять чи ні?
Cicero
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fen1xz: 02.03.2023 14:12 Зачем изобретать велосипед если уже есть и спотифай и эпл музыка.
Ну это мы сначала посмотрим на стоимость сервиса. А вдруг он будет в два раза дешевле конкурентов? ;)
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cicero: 02.03.2023 15:16 Ну это мы сначала посмотрим на стоимость сервиса. А вдруг он будет в два раза дешевле конкурентов? ;)
Якщо доступна бібліотека буде дуже куца, то навіть низька ціна - не аргумент :(
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MORTAL: 02.03.2023 14:11
Gelonyrum: 02.03.2023 14:01 Пропоную обговорити Легендарний Winamp повертається у вигляді стрімінгового сервісу

Досі користуюсь версією 5.094, люблю коли софт займає мало, ресурсів не від'їдає і робить те, що від нього очікуєш.
Foobar, ні не чув
Не чув, так а навіщо він мені якщо старенький вінамп повністю влаштовує і справляється з своєю основною задачею в вигляді прослуховування музики?
Васильович: 02.03.2023 15:19 Якщо доступна бібліотека буде дуже куца, то навіть низька ціна - не аргумент :(
Якщо зроблять нормальну систему рекомендацій то це буде аргументом) Бо той же спотіфай крутить одні і ті ж пісні раз за разом в рекомендованих.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Я сейчас процитирую Снейпа )

-После стольких лет !?
-Всегда !

Юзаю винампик со скрином биг бенто ) вполне меня устраивает .Иногда, для души, ставлю классический скин из-за ностальгии :rotate:
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Ну незнаю , на мою думку "youtube premium" зараз є найвигідшим. За роки користання , жахіття у вигляді безкоштовної версії визвало ненависть. Для мене музику , якщо хто не знає то youtube music йде в комплекті, підбирає досить вдало по тематиці .
1nsane
Member
Звідки: Ларнака, Кипр

Повідомлення

Fen1xz: 02.03.2023 14:12 Зачем изобретать велосипед если уже есть и спотифай и эпл музыка.
Вот казалось бы да, нафига.
Но если завезут функционала больше, чем в том же спотифае, то я б не прочь перелезть.
Имхо спотифай уже года два как ни черта не делает и выглядит убого со своими рекомендациями мимо кассы.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 02.03.2023 15:31 Якщо зроблять нормальну систему рекомендацій то це буде аргументом) Бо той же спотіфай крутить одні і ті ж пісні раз за разом в рекомендованих.
В мене нормально рекомендації працюють - користуюся Spotify з 2010 року. Зібрана велика бібліотека пісень, підписаний на улюблених виконавців, дізлайки ставлю пісням, які не зайшли - можливо, в цьому ще справа :dontknow:
Востаннє редагувалось 02.03.2023 16:13 користувачем Васильович, всього редагувалось 1 раз.
Grimmjow
Member

Повідомлення

_Andrik_: 02.03.2023 15:35 Ну незнаю , на мою думку "youtube premium" зараз є найвигідшим. За роки користання , жахіття у вигляді безкоштовної версії визвало ненависть. Для мене музику , якщо хто не знає то youtube music йде в комплекті, підбирає досить вдало по тематиці .
не знаю как на ютуб премиум, но на обычном - слушать невозможно, качество редчайший калл даже через миллион приблуд в виде предов/усилков/эквалаизеров. поэтому приходилось всегда юзать спотифай/эпл для прослушивания именно музыки
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

_Andrik_: 02.03.2023 15:35Для мене музику , якщо хто не знає то youtube music йде в комплекті, підбирає досить вдало по тематиці .
Якби там ще функціонал був адекватний, сортування плейлістів банального нема, та навіть нумерації тих пісень щоб ти знав скільки їх в плейлісті. Сам юзаю youtube music по підписці, заради рекомендацій, але функціонал це жах. :lamer:
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Kib: 02.03.2023 16:11
_Andrik_: 02.03.2023 15:35Для мене музику , якщо хто не знає то youtube music йде в комплекті, підбирає досить вдало по тематиці .
Якби там ще функціонал був адекватний, сортування плейлістів банального нема, та навіть нумерації тих пісень щоб ти знав скільки їх в плейлісті. Сам юзаю youtube music по підписці, заради рекомендацій, але функціонал це жах. :lamer:
Ну що до музики я не вибагливий , цілком влаштовує підбірки і якість , слухаю виключно через аудіосистему авто або як вдома через саундбар .
Плей лист в ньому радіо називається
спойлер
Screenshot_20230302_151344_YouTube Music.jpg
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Apple Music наше всьо)
4.99 в місяць і ніяких проблем, алгоритми підбору практично ідеальні + хайрез повноцінний :yes:
Відповісти