Intel випустила драйвер для вирішення проблем з мережними контролерами i225 та i226

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Intel випустила драйвер для вирішення проблем з мережними контролерами i225 та i226

Надо ж так лажать с 225-ым, 226-ым. Все платы ими испортили: если они не работают стабильно, то для чего за них платить. Можно было поставить Realtek и не морочить людям головы.
Stray
Member

Повідомлення

ну, значить таки хардварна проблема - погано, що не визгали і не запропонували відклик/компенсацію у вигляді умовних купонів, бо формально продукт з дефектом :-/
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Я теж помітив в себе таку проблему останніми днями, але саме цікаве, що до цих пір півтора року ніяких проблем не було. І чого це вони раптом з'явились? Вже не знають, на чому грошей заробити, починають робити проблеми там, де їх не було? Бо в мене до Asus B550-E була система на AsRock z170 Extreme3 десь років 5, там теж мережева карта 225 v2 наскільки я пам'ятаю, і теж не було подібних проблем.
Denis_Ruban
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

У мене була проблема на серверній платі Supermicro X11DPI-N/LGA-3647 з double LAN Intel® X722 - драйвера вилітали в error, LAN взагалі не працював. Також на цій платі не працювали драйвера на ASPEED AST2500 з офсайту.

Як виявилось, проблема "якісної" :rolleyes: :insane: підтримки софту від Supermicro. Знайшов драйвери для плат ASUS з такою ж моделю LAN та ASPPED, все запрацювало. Якщо є фраза "серверне", це не обов'язково щось надійне :spy:, довелось ще купу налаштувань виконати, щоб заставити LAN порт отримувати сигнал.

На платах Asus X299 AII (single LAN Intel I-219) та ASUS P11C-M/4L (quad LAN Intel I-210) LAN працює чітко - поставив драйвера й забувся.
_____________________________________________________________
Як би там не було, реалтековський LAN всюди працює без проблем, ніколи не стикався з якими небудь "косяками" - можна й драйвера не ставити.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

юзал машину делл 3660 с 12600м , не заметил таких глюков ...
Denis_Ruban
У Супермикро всегда была слабая поддержка , поэтому они и дешевле шли. К сервакам hp/dell за их прайс шла просто многолетняя поддержка ,а тут просто железяки продают )
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

На Z790 Tomahawk DDR4 не встретил никаких обрывов и записей об сбое в Event View.
Брал сразу как довезли 13900KF и платы в середине Октября. Впрочем. Это не значит что у меня с сетевой не было проблем :lol:
Но вообще если выбирать из двух вариантов то конечно лучше так как у меня, чем как в описанной проблеме ))
viewtopic.php?p=3507554#p3507554
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Класичне рішення. То процесори залипають (було з серверами на роботі на Skylake архітектурі), то мережеві карти, а рішення однакове: відключити енергозберігайки.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Earanak: 02.03.2023 13:49На Z790 Tomahawk DDR4 не встретил никаких обрывов и записей об сбое в Event View.
Самое интересное что пока проблема есть, то MSI не выпустит вторую ревизию платы с Realtek, а будет пихать сеть Intel до Z890.
А это ещё 1.5 года.
ASUS тоже наштамповал побольше плат с 226-ым.
Realtek только у Gigabyte и ASRock и то не всегда.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Проблема спостерігається в основному на 2.5Гб/с, тому більшість її і не помічає.
Це також одна з головних причин чому мало випускають іншого обладнання з 2.5Гб/с - не хотять головняка для сапортів.

Я, чесно кажучи, думав, що в 226 пофіксили, інакше на біса її взагалі випускати було :-/
Stray
Member

Повідомлення

Scoffer: 02.03.2023 14:39 Я, чесно кажучи, думав, що в 226 пофіксили, інакше на біса її взагалі випускати було :-/
щоб по цифрах було краще :gigi:
lividum
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Теж в себе не помічав такого. Ну було пару разів за 2 місяці, але то я на рахунок роутера відносив. Але драйвер оновив, про всяк випадок. :)
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

lividum

У меня на Asus Strix B550-A с intel 225 третьей версии наоборот по началу всё было норм а потом через пару обнов появились траблы, пропадала сеть, вернулся на старые дрова и всё норм.
Alexsandr
Member

Повідомлення

Scoffer: 02.03.2023 14:39 Це також одна з головних причин чому мало випускають іншого обладнання з 2.5Гб/с - не хотять головняка для сапортів.
Была проблемная карта 2,5 или 5 гигабит, не помню точно уже, несколько лет не могли исправить проблему обновлениями прошивок. Видать сложновато делать не очень дорогие такие решения.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У мене материнка від сракокаменя з i219, поки жодних проблем не мав з мережею чи чимось іншим, видно реально хардверний косяк десь в i225 та i226.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

I225-V третья версия, стоит в MSI Z590 Gaming Plus. На любых версиях драйвера проблем с сетью нет.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

Чухча не читат, але на E3100X свіжий драйвер накатав.
Відповісти