Гра Hogwarts Legacy вже розійшлася тиражем у 12 мільйонів копій

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

тиражем у 12 мільйонів копій
Не дивно, гра хороша :up:
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Sanьka: 24.02.2023 15:22
тиражем у 12 мільйонів копій
Не дивно, гра хороша :up:
в оглядах кажуть не цікава
AlSaintUk
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Devijack: 24.02.2023 15:43
Sanьka: 24.02.2023 15:22
Не дивно, гра хороша :up:
в оглядах кажуть не цікава
Неправда. Интересная, но игра на одно прохождение.
washburn_t15
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Наиграл пару часов, даже до открытого мира не дошёл. Деталей тьма, сюжет - стандартный, про зло и добро (а о чём ещё может быть сюжет в гари потере?), графика приятная, оптимизация неплохая, боёвка не из худших. Другое дело, что если ты фанат серии - то шансов сопротивляться у тебя практически нет. Всем остальным - по желанию.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

вражає
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Гра не шедевр, але добротний якісний проект на 4/5, фактично це перша ААА гра по цьому всесвіту.
Дуже сильно все зав'язано на фансервіс та гарно пророблені знайомі по книжкам/фільмам локації.
Для поціновувачів франшизи - мастхев.
Для незнайомих з франшизою є привід ознайомитись спочатку з книжками.
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

игра не плохая, а без дэнуво и фэпэсов больше :rotate:
Mercator
Member
Аватар користувача
Звідки: Зазеркалье

Повідомлення

Ммм, зараз би ігри красти...
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 24.02.2023 15:22Не дивно, гра хороша
гра розрахована на тих хто дивився фільми .. не більше і додатковий шанс для Роулінг заробити грошей на франшизі.
Lynch
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Коли там поправлять продуктивність? На моєму ноуті постійні статери на будь яких налаштуваннях, відеокарта завантажена на 50-65%…
SyncUA
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Как узнал что в украинском Steam игра стоит дешевле всего в мире, за такую поддержку от издателя - купил не думая :super: . А встретив отсылки в игре на нашу страну - стало ещё приятнее. Хотя сам не являюсь большим фанатом вселенной 40 часов уже набегал.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SyncUA: 24.02.2023 22:57 Как узнал что в украинском Steam игра стоит дешевле всего в мире, за такую поддержку от издателя - купил не думая :super: . А встретив отсылки в игре на нашу страну - стало ещё приятнее. Хотя сам не являюсь большим фанатом вселенной 40 часов уже набегал.
Накину вам ще трішки приємного, в гри офіційний сайт українською є)
saren
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Mercator
спирачу принципиально. не бы ло бы там сжв-лгбт, может и купил бы.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

saren: 25.02.2023 00:10 Mercator
спирачу принципиально. не бы ло бы там сжв-лгбт, может и купил бы.
А зовсім не грати ні? Раптом гетеросексуальність похитнеться? Я б з таким не балувався, небезпечно ж!

А так то ніколи не розумів чому люди шукають собі причину і оправдовуються перед іншими "я спіратив тому, що...", це дозволяє вам без докорів сумління грати в гру? Типу очистив совість і можна грати спокійно? СЖВ тут ні при чому, признайтесь собі, ви просто не збирались купувати гру.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Gelonyrum: 25.02.2023 00:46 А так то ніколи не розумів чому люди шукають собі причину і оправдовуються перед іншими "я спіратив тому, що...", це дозволяє вам без докорів сумління грати в гру? Типу очистив совість і можна грати спокійно?
Стосовно ігор з Denuvo, то в мене навпаки будуть страшенні докори сумління на весь залишок життя для випадку "купити гру, а не спіратити" і тим самим фінансово підтримати подальше вдосконалення Denuvo і впровадження в наступні ігри замість того, щоб цими грошима підтримати якогось нормального видавця. На щастя, я ще не купив у своєму житті жодної Denuvo-гри. Якщо гра з епічної серії найкращих ігор з найкращих, то тут є сенс піти на менше зло підтримку грошами Denuvo задля більшого добра підтримки надзвичайної гри задля того, щоб гра/серія розвивалася та було бажання в інших робити подібні ігри. Але продовження/ремейки/ремастери вийшли без усякого Denuvo: Rome: Total War Remastered, Warcraft 3: Reforged, Crusader Kings 3, Tropico 5/6, Knights of Honor: Sovereign, продовження Emperor: Battle for Dune випускати не збираються. Можна буде зробити вийняток і купити Jurassic World: Evolution 2 в знак підтримки впровадження рейтресингу нарешті хоч в якійсь одній грі нормального жанру. А от Planet Zoo не куплю, хай хоч подавляться, так і не маючи можливості грати в неї. Якщо тільки свою Денуву самі не видалять, тоді можна буде спеціально купити цю гру відразу на знак, що вона варта грошей саме без Денуви. Якщо нема коректно працюючих версій очищених від Денуви, то є ще всілякі офлайн активації, але пішло воно в дупу. Поки на щастя серед стратегій заденувлених не так багато, а ті що трапляються, то часто попсове фуфло типу Total War на Варскейпі.

Hogwarts Legacy мене абсолютно не цікавить в силу жанру, не хочу й пробувати хоч 3 хвилини поклацати, стріми колись може подивлюся через кілька місяців, як я колись з задоволенням дивився стріми по принципово неграбельним Відьмаку та Кіберпанку, зараз знаходжу багато чим іншим зайнятися й що на Ютубі переглянути. А в місці, яке не можна називати, он по 10 тис. сідів та 15 тис. лічів побачив на одній роздачі, в той час як RTS напівмертві :mad: в ігровій індустрії.
AlSaintUk
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 25.02.2023 02:07
Gelonyrum: 25.02.2023 00:46 А так то ніколи не розумів чому люди шукають собі причину і оправдовуються перед іншими "я спіратив тому, що...", це дозволяє вам без докорів сумління грати в гру? Типу очистив совість і можна грати спокійно?
Стосовно ігор з Denuvo, то в мене навпаки будуть страшенні докори сумління на весь залишок життя для випадку "купити гру, а не спіратити" і тим самим фінансово підтримати подальше вдосконалення Denuvo і впровадження в наступні ігри замість того, щоб цими грошима підтримати якогось нормального видавця. На щастя, я ще не купив у своєму житті жодної Denuvo-гри. Якщо гра з епічної серії найкращих ігор з найкращих, то тут є сенс піти на менше зло підтримку грошами Denuvo задля більшого добра підтримки надзвичайної гри задля того, щоб гра/серія розвивалася та було бажання в інших робити подібні ігри. Але продовження/ремейки/ремастери вийшли без усякого Denuvo: Rome: Total War Remastered, Warcraft 3: Reforged, Crusader Kings 3, Tropico 5/6, Knights of Honor: Sovereign, продовження Emperor: Battle for Dune випускати не збираються. Можна буде зробити вийняток і купити Jurassic World: Evolution 2 в знак підтримки впровадження рейтресингу нарешті хоч в якійсь одній грі нормального жанру. А от Planet Zoo не куплю, хай хоч подавляться, так і не маючи можливості грати в неї. Якщо тільки свою Денуву самі не видалять, тоді можна буде спеціально купити цю гру відразу на знак, що вона варта грошей саме без Денуви. Якщо нема коректно працюючих версій очищених від Денуви, то є ще всілякі офлайн активації, але пішло воно в дупу. Поки на щастя серед стратегій заденувлених не так багато, а ті що трапляються, то часто попсове фуфло типу Total War на Варскейпі.

Hogwarts Legacy мене абсолютно не цікавить в силу жанру, не хочу й пробувати хоч 3 хвилини поклацати, стріми колись може подивлюся через кілька місяців, як я колись з задоволенням дивився стріми по принципово неграбельним Відьмаку та Кіберпанку, зараз знаходжу багато чим іншим зайнятися й що на Ютубі переглянути. А в місці, яке не можна називати, он по 10 тис. сідів та 15 тис. лічів побачив на одній роздачі, в той час як RTS напівмертві :mad: в ігровій індустрії.
Держи в курсе
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

saren: 25.02.2023 00:10 Mercator
спирачу принципиально. не бы ло бы там сжв-лгбт, может и купил бы.
Це ви зайшли в рандомайзер відповідей на тему нової гри та зробили Ctrl+C Ctrl+V?
Cжв-лгбт якраз таки тригерили Роулінг за їх відсутність у грі.
спойлер
Зображення
Відповісти