Розігнаний Intel Xeon W9-3495X набрав понад 128 тисяч балів у Cinebench R23

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Предлагаю обсудить Розігнаний Intel Xeon W9-3495X набрав понад 128 тисяч балів у Cinebench R23
Надо же , через интел xtu можно качать на серверных мамках ) Мог бы уже радиатор на врм кастомный кинуть. Это ж радиатор для 1/2 U корпусов ...
спойлер
Снимок.PNG
:gigi: старые добрые 8ми пиновые , только очень много
slv
Member

Повідомлення

А триппер от амуде не набрал ...или набрал ? ( бозi що щяз буде...) :gigi:
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Легендарная битва синего керогаза и 4090 с 2 12 пиновыми коннекторами в разгоне под азотом :rotate: .
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

протестировать Xeon W9-3495X в Geegbench 5
Я всё понимаю, но гикбенч...
Это "тест" где Apple a16@3.4ghz в однопотоке догоняет почти 6ghz 13900k.

Отправлено спустя 6 минут 45 секунд:
slv: 23.02.2023 09:41А триппер от амуде не набрал ...или набрал ? ( бозi що щяз буде...)
Не, даже киловатта не берёт триппер=(
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Энергопотребление системы в ходе тестирования находилось диапазоне от 300 до 650 Вт, а пиковый показатель составил впечатляющие 1097 Вт.
я конечно понимаю, что это будет воспринято как шутка, но не ли пора делать из компьютера обогреватель уже?
NuclearRobinson
Member
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

KimRomik: 23.02.2023 11:31 я конечно понимаю, что это будет воспринято как шутка, но не ли пора делать из компьютера обогреватель уже?
У момент останього майнінг буму, бачив на одній відомій барахолці країни оголошення, де один мужик робив на замовлення фулкауер водоблоки для відеокарт з прямим включенням у систему опалення. Ідея непогана, але проблема у тому, що автор нічого не казав про контур, тож я припускаю, що контур це труби, у гіршому випадку металеві, з використанням звичайної води. Тому ідея непогана, але контур все портить.
NiTr0
Member

Повідомлення

NuclearRobinson: 23.02.2023 12:06 тож я припускаю, що контур це труби, у гіршому випадку металеві, з використанням звичайної води. Тому ідея непогана, але контур все портить.
так а в чем проблема? не, для разгона ессно не годится, да и даунвольта потребует (все-таки водичка ниже 40 градусов в трубах уже не особо греет), но имея ферму на несколько кВт мощности, которую она жарит 24/7 - глупо было бы не использовать ее для обогрева чего-то кроме улицы...
zhenyapan
Junior

Повідомлення

NuclearRobinson: 23.02.2023 12:06 мужик робив на замовлення фултауер водоблоки для відеокарт з прямим включенням у систему опалення
А ніщо не заважає робити двоконтурну схему, з відюх рідина проганяється через радіатор який втоплений в баку контура теплої підлоги, потоки рідин ізольовані - площі квартири вистачить щоб постійно розсіювати кілька кіловат.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

70079 в cbr23 на повітряному кулері ноктюа U14. 516 ват.
Кращий результат на повітрі на hwbot 88014 с з 3990Х - звісно в таких випадках температура оточуючого повітря як і обороти вентиляторів не регламентуються.
Але вже зараз зрозуміло що 56 ядер золотої бухти явно перевищують 64 ядра зен 3, втім в цьому не було ні найменшого сумніву. Головне БЖ та охолодження.
128391 проти 121215 в cbr23 на азоті та 53817 проти 52148 на воді в джікбенч5.
Я бачу що в статті йдеться про"рекордний" результат Чагалл Про 48025, які ввзяті з hwbot.
Але цимес в тому, що hwbot давним-давно припинив бути мірилом по бенчмаркам, коли я орієнтувався по своїм процесорам по результатам в бенчмарках, помітив що hwbot просто пустка, доводилось в ручному режимі перевіряти десятки тисяч результатів в cpu-z, geekbench, 3dmark, Corona тощо.
Ось і тут в ручному режимі знайдений кращий результат Чагалл Про це
https://browser.geekbench.com/v5/cpu/19168922
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

slv: 23.02.2023 09:41 А триппер от амуде не набрал ...или набрал ? ( бозi що щяз буде...) :gigi:
геніально :beer: :lol:
Відповісти