Gigabyte оцінила 2-терабайтний SSD Aorus Gen5 10000 з підтримкою PCI-E 5.0 у 340 доларів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Gigabyte оцінила 2-терабайтний SSD Aorus Gen5 10000 з підтримкою PCI-E 5.0 у 340 доларів

Достойная конкуренция 980про и 990про Самсунгу, которые все ещё на псие4 за +- ту же цену. Псие5 не особо нужны, зато сделают псие4 доступнее.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

маленький радіатор) якраз від бекплейта відахи тепло відводити буде))
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я сильно извиняюсь, но SSD с таким радиатором выглядит как блондинка с сиськами на тележке... — Осуждаю, бла-бла-бла...
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Я не фанат фрази "640 КБ вистачить всім", але навіщо воно потрібно, не знаю :shuffle:
TerryCone
Member

Повідомлення

Ще адекватна ціна. Коли до нас дійде, коштуватиме ~17к.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Проц-кипятильник, видеокарта-кипятильник, теперь ещё и ССД-кипятильник. :facepalm:
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Vpupkin: 22.02.2023 17:43 Проц-кипятильник, видеокарта-кипятильник, теперь ещё и ССД-кипятильник. :facepalm:
ssd элнктроплитка
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Всеодно Hynix P41 Platinum зі всіх сторін кращий :rotate:
lamer02
Member

Повідомлення

спойлер
стандартное охлаждени pci-e 6.0 :gigi: :laugh: Зображення
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

lamer02
спойлер
Зображення
PhoenixKiller
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

зато можно сэкономить на обогревателе
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

таак, а як же такий поставить в ноутбук ? :think:
я звичайно бачив вже як ставили RTX карту в старий ноутбук, але :shuffle:
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Robostyle
Member

Повідомлення

terminahtor: 22.02.2023 18:11 Всеодно Hynix P41 Platinum зі всіх сторін кращий :rotate:
Там на амазоне 2 тера за 169 баксов. Капец, это даже можно без ндс провезти. Жалею что взял 980 самс, хоть идва года назад, но вдвое дороже :mad: :banghead:
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Всі чогось збуджуються на наявність радіатора, але ніхто не пише про сраний маркетинг 10000МБ/с лише у послідовному читанні, а рандом 4К дай бог 100 читання, 300 запис)
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

PhoenixKiller: 22.02.2023 18:35 зато можно сэкономить на обогревателе
После покупки новой видеокарты, жена стала жаловаться что жарко в комнате.
400Вт обогреватель добавился.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Vpupkin: 22.02.2023 17:43 Проц-кипятильник, видеокарта-кипятильник, теперь ещё и ССД-кипятильник. :facepalm:
троян-шифрувальник оцінить - зчитування і перезапис поверху даних на швидкості в 9+ Гбайт/с :super: :lol:

Відправлено через 5 хвилин 55 секунд:
Mike88: 22.02.2023 19:08 Всі чогось збуджуються на наявність радіатора, але ніхто не пише про сраний маркетинг 10000МБ/с лише у послідовному читанні, а рандом 4К дай бог 100 читання, 300 запис)
так і оперативу якщо читати в один потік малими сторінками то швидкість в 10ки раз меньша ніж теоретична. Все впирається в затримку шини - і чим новіший Pcie тим меньша затримка і більша швидкість. Але до оптейнів далеко, то ясно, тільки ніхто ж ігри 4к блоками не читає - там переважно послідовне звертання або дуже великими кусками. Також чим більша швидкість полідовного читання тим більший кусок зчитає за відведений час, і значить буде меньше рандому
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У цій новині прекрасно те, що за цю ціну можна купити три штуки PCI-E 3.0 970 Evo plus по 2ТБ з ресурсом 1200ТБ, що років на 15 вистачить перших двох, а третій нарешті віддаш сину.
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

Lucas55: 22.02.2023 18:49 таак, а як же такий поставить в ноутбук ? :think:
Так же как вставить любой другой М2 ССД с радиатором.

Отправлено спустя 3 минуты 45 секунд:
j3s0n: 22.02.2023 22:54 за цю ціну можна купити три штуки PCI-E 3.0 970 Evo plus по 2ТБ
Где ты их купишь за 340$? Это 113$ за каждый.
minesweeper
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Швидкість дійсно потрібна. Мій transcend TS1TMTE110S/1Tb завантажує мапу в танчиках майже завжди перший, за 1.5-2.5 сек та чекаю ще 5 сек, коли почнеться зворотній відлік.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

minesweeper

Мой сата ссд тоже карту загружает так быстро что я экран загрузки вижу с секунду-две а потом ещё жду несколько сек до отсчёта, в танках между сата и м2 разница на уровне погрешности.
Відповісти