AMD опублікувала початковий код FidelityFX Super Resolution 2.2

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Пропоную обговорити AMD опублікувала початковий код FidelityFX Super Resolution 2.2

А "вихідний код" не буде корректнішим перекладом?
Все добре, але пора би їм показувати наступну версію, справи у 7000-ї серії не дуже.
Востаннє редагувалось 17.02.2023 10:37 користувачем waryag, всього редагувалось 1 раз.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

маркетинг 2.2 версії більше схожий на розказування про мінуси попередньої версії :gigi:
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Развивают открытую технологию, это же отлично
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

хоча rtx карту придбав ще в жовтні, в силу обставин, пов'язаних з навалою потомків Чингізхана, спробувати нові технології дійшли руки лише буквально пару днів назад.
і я просто в захваті від dlss2 та fsr2. обидві технології не тільки додають кадрів, а ще й покращують зобпраження, навіть в 1080р.
щоправда, заслуга кращого зображення з цими технологіями не скільки в них самих, скільки в тому, що інші згладжування в сучасних іграх гірші за них
але навіть з dlss, fsr та приданими до них повзунками різкості, доводиться поверх цього всього добра натягувати ще один фільтр різкості, запропонований драйвером відеокарти

і пару слів про промені
освітлення - пушка бомба та той самий вау еффект, який не бачать тільки сліпі(мінусатори цього повідомлення)
затінення - просто пушка
тіні та відображення - якщо є зайві фпс
Kravan
Member

Повідомлення

kalakawa: 17.02.2023 11:34 хоча rtx карту придбав ще в жовтні, в силу обставин, пов'язаних з навалою потомків Чингізхана, спробувати нові технології дійшли руки лише буквально пару днів назад.
і я просто в захваті від dlss2 та fsr2. обидві технології не тільки додають кадрів, а ще й покращують зобпраження, навіть в 1080р.
щоправда, заслуга кращого зображення з цими технологіями не скільки в них самих, скільки в тому, що інші згладжування в сучасних іграх гірші за них
але навіть з dlss, fsr та приданими до них повзунками різкості, доводиться поверх цього всього добра натягувати ще один фільтр різкості, запропонований драйвером відеокарти

і пару слів про промені
освітлення - пушка бомба та той самий вау еффект, який не бачать тільки сліпі(мінусатори цього повідомлення)
затінення - просто пушка
тіні та відображення - якщо є зайві фпс
Ахаа а при чем тут лучи? Ну и да, они чаще делают хуже чем было. Таких примеров валом.

То что развивают ФСР - ТОП. Но меня больше интересует где заявленный ФСР3 и Hypr-RX
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

на ролике с fsr on мыло страшное, как по мне
Kravan
Member

Повідомлення

everme: 17.02.2023 12:00 на ролике с fsr on мыло страшное, как по мне
Там все зависит от настройки и разрешения. Чем выше разрешение, тем меньше видно его работу 4К+FSR Quality выглядит отлично.
На ноуте с 1080 и 14" монитором, тоже отлично. А вот на 1080 24" мыло дикое.

Потому это вот прям зависит. Вообще ФСР топовая технология.
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kravan: 17.02.2023 12:06
everme: 17.02.2023 12:00 на ролике с fsr on мыло страшное, как по мне
Там все зависит от настройки и разрешения. Чем выше разрешение, тем меньше видно его работу 4К+FSR Quality выглядит отлично.
На ноуте с 1080 и 14" монитором, тоже отлично. А вот на 1080 24" мыло дикое.

Потому это вот прям зависит. Вообще ФСР топовая технология.
ну так они же показали 4к+фср, если на меньшем разрешении будет ЕЩЁ больше мыла :gigi: :gigi:
Kravan
Member

Повідомлення

everme: 17.02.2023 12:14
Kravan: 17.02.2023 12:06

Там все зависит от настройки и разрешения. Чем выше разрешение, тем меньше видно его работу 4К+FSR Quality выглядит отлично.
На ноуте с 1080 и 14" монитором, тоже отлично. А вот на 1080 24" мыло дикое.

Потому это вот прям зависит. Вообще ФСР топовая технология.
ну так они же показали 4к+фср, если на меньшем разрешении будет ЕЩЁ больше мыла :gigi: :gigi:
Так вы же посмотрите что там пишут. Во первых там использован FSR Performance. Это худший режим. Прям плох, его реально нельзя использовать. Ниже Balanced оно не катит, а вообще надо ставить Quality, это применимо ко всем апскейлерам.

Также алгоритмы сжатия Ютуба. Не забывайте что Ютуб в принципе режет сильно картинку + не выдает больше 60 кадров.

Ну и вы наверное смотрели все это дело на 4К монитора без даунскейла изображения?)

Я к тому что судить по видео на Ютубе - такая себе затея.
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kravan: 17.02.2023 12:49
everme: 17.02.2023 12:14
ну так они же показали 4к+фср, если на меньшем разрешении будет ЕЩЁ больше мыла :gigi: :gigi:
Так вы же посмотрите что там пишут. Во первых там использован FSR Performance. Это худший режим. Прям плох, его реально нельзя использовать. Ниже Balanced оно не катит, а вообще надо ставить Quality, это применимо ко всем апскейлерам.

Также алгоритмы сжатия Ютуба. Не забывайте что Ютуб в принципе режет сильно картинку + не выдает больше 60 кадров.

Ну и вы наверное смотрели все это дело на 4К монитора без даунскейла изображения?)

Я к тому что судить по видео на Ютубе - такая себе затея.
Так у меня слева изображение без фср, справа с фср. 4к с максимальным фср дало 16 фпсов и лютое мыло, в сравнении с тем, что я вижу слева. Надо понимать фср квалити даст буст в 4 фпса что-ли? Ну а если исходить из того, что оценить это можно только в особом режиме на особом мониторе, то и выпускать такие видео не к чему. Но это не так, и наличие этого видео как подтверждение
Kravan
Member

Повідомлення

everme: 17.02.2023 13:06
Kravan: 17.02.2023 12:49

Так вы же посмотрите что там пишут. Во первых там использован FSR Performance. Это худший режим. Прям плох, его реально нельзя использовать. Ниже Balanced оно не катит, а вообще надо ставить Quality, это применимо ко всем апскейлерам.

Также алгоритмы сжатия Ютуба. Не забывайте что Ютуб в принципе режет сильно картинку + не выдает больше 60 кадров.

Ну и вы наверное смотрели все это дело на 4К монитора без даунскейла изображения?)

Я к тому что судить по видео на Ютубе - такая себе затея.
Так у меня слева изображение без фср, справа с фср. 4к с максимальным фср дало 16 фпсов и лютое мыло, в сравнении с тем, что я вижу слева. Надо понимать фср квалити даст буст в 4 фпса что-ли? Ну а если исходить из того, что оценить это можно только в особом режиме на особом мониторе, то и выпускать такие видео не к чему. Но это не так, и наличие этого видео как подтверждение
Наличие видео в 4К предназначено для людей которые смотрят его в 4К, и сравнение его в 4К соответственно интересно для тех кто играет в 4К, нет? Провал маркетинга что сказать.

Я вам как владелец ТВ 4К который играет в 4К + ФСР могу точно сказать что никакого там прям мыла нет. :beer:

Но я с вами согласен что если оценивать видео то мыло прям в глаз бьет. На телике даже не видео картика меняется, но его качество реально не понятно для кого и чего сделано.
Nick22
Member

Повідомлення

Сектант променів хуага(( Шо ви там бачите, тішите себе думкою, що не дарма стільки бабла викинули :D
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kravan: 17.02.2023 13:13
everme: 17.02.2023 13:06
Так у меня слева изображение без фср, справа с фср. 4к с максимальным фср дало 16 фпсов и лютое мыло, в сравнении с тем, что я вижу слева. Надо понимать фср квалити даст буст в 4 фпса что-ли? Ну а если исходить из того, что оценить это можно только в особом режиме на особом мониторе, то и выпускать такие видео не к чему. Но это не так, и наличие этого видео как подтверждение
Наличие видео в 4К предназначено для людей которые смотрят его в 4К, и сравнение его в 4К соответственно интересно для тех кто играет в 4К, нет? Провал маркетинга что сказать.

Я вам как владелец ТВ 4К который играет в 4К + ФСР могу точно сказать что никакого там прям мыла нет. :beer:

Но я с вами согласен что если оценивать видео то мыло прям в глаз бьет. На телике даже не видео картика меняется, но его качество реально не понятно для кого и чего сделано.
Ну в общем-то да, если так, то я готов с этим согласится
l-m
Member

Повідомлення

kalakawa: 17.02.2023 11:34 не бачать тільки сліпі(мінусатори цього повідомлення)
=
kalakawa: 17.02.2023 11:34 але навіть з dlss, fsr та приданими до них повзунками різкості, доводиться поверх цього всього добра натягувати ще один фільтр різкості, запропонований драйвером відеокарти
Враховуючи скільки ти накручуєш шарпу, проблеми зі зором не у мінусаторів :shuffle:
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

kalakawa: 17.02.2023 11:34 і я просто в захваті від dlss2 та fsr2. обидві технології не тільки додають кадрів, а ще й покращують зобпраження, навіть в 1080р.
:lol:
Відповісти