З'явилися огляди китайської відеокарти MTT S80 – аналог GeForce GT 1030 з енергоспоживанням 250 Вт

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Предлагаю обсудить З'явилися огляди китайської відеокарти MTT S80 – аналог GeForce GT 1030 з енергоспоживанням 250 Вт

ну я би міг посміятися з енергоспоживання в 250 ватт. Але не буду. Бо пофіг що вона погано працює, головне що вона працює. А дорогу осилить йдучий. Гадаю будуть ще наступні версії архітектури, де китайці доведуть до такого-сякого пуття свою залізяку.
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

с энергопотреблением 250 Вт
Это тдп или реальные замеры?
Обойти ультрабюджетный вариант Nvidia удалось только в Lost Ark и Tree of Savior.
На скрине же CS:GO еще...

С учетом что нет дров и что игры сами в шоке, а винда с её directX так вообще в отлёте - это не самый плохой показатель производительности.
4096 алу при 14.4 тф дает частоту в 1.75ггц.
Интересно посмотреть на оптимизированные под неё игры, но до этого еще далеко.
akvit
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Її, мабуть, робили щоб сувати в китайські суперкомп'ютери, коли США заборонить експорт обислювачів, а ігрова продуктивність на другому місці.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erazel: 13.02.2023 14:25А дорогу осилить йдучий.
Тут скоріше повзучий, колись доповзе.
Але ж і інші на місці не стоять.

Судячи з розміру кристала зрозуміло чтого 250Вт, але не зрозуміло чого вон таке тормозяче.
Могли би вже злизати якусь АМДшну ГКН древню. І то було би краще.

Зараз подібних новин дуже багато на кацапських форумах. Імпортозамєщєніє йде по повній :gigi:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я одного не понял, а в чем проблема делать с поддержкой DX/OpenGL/Vulkan?
или они там пишут собственный фреймворк, который эмулирует их?
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik
Вроде как поддерживает на аппаратном уровне, но дров-то под тыщи игр все равно нет.
Вот сделают под CS/dota/lol и т.д. - глянем.

Node : 12nm, 14.4тф, 252 ватта реального жора при 44 градусах.
В принципе для 12нм это норм жор еще. Хоть и хуже чем 1080ти выходит, но и размер камня - меньше.
washburn_t15
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вроде бы и гора родила мышь, но интересно знать, выйдет ли что из этого эксперимента.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

erazel: 13.02.2023 14:25Гадаю будуть ще наступні версії архітектури, де китайці доведуть до такого-сякого пуття свою залізяку.
В тому-то і мова, що перед нами приклад, що без нормального ПО той кусок кремнію - саме "залізяка". І скільки їх не нарощуй м'язів, без інтелекту воно відставатиме на покоління, а відповідно і не матиме ніякого комерційного успіху.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

250 Вт потребления там точно нет т.к не может тот радиатор обеспечить температуру 44С при таком жоре.
saf_e
Member

Повідомлення

KimRomik: 13.02.2023 14:44 я одного не понял, а в чем проблема делать с поддержкой DX/OpenGL/Vulkan?
или они там пишут собственный фреймворк, который эмулирует их?
Там не просто набор спецификаций который нужно поддержать. На винде, например, 2 драйвера - юзер и кернел и апишка для них далеко не такая простая как opengl/directx API. Тот же интел нормальный драйвер выпустил далеко не сразу (если то что сейчас есть так можно назвать).

А с учетом того что крупные разработчики периодичеки выпускают фиксы под разные игры можно предположить что вызовы АПИ в различной комбинации тоже имее свои особенности.
HaruMamberu
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

erazel: 13.02.2023 14:25 Предлагаю обсудить З'явилися огляди китайської відеокарти MTT S80 – аналог GeForce GT 1030 з енергоспоживанням 250 Вт

ну я би міг посміятися з енергоспоживання в 250 ватт. Але не буду. Бо пофіг що вона погано працює, головне що вона працює. А дорогу осилить йдучий. Гадаю будуть ще наступні версії архітектури, де китайці доведуть до такого-сякого пуття свою залізяку.
теж хочу порадуватись за ринок. якби ж ще розробник-виробник був десь з тайваню/пд. кореї/японії
з огляду на потенційні економічні війні, це потенційний важіль для стабільності внутрішнього споживача Китайської Народної Республіки

Відправлено через 1 хвилину 52 секунди:
akvit: 13.02.2023 14:35 Її, мабуть, робили щоб сувати в китайські суперкомп'ютери, коли США заборонить експорт обислювачів, а ігрова продуктивність на другому місці.
робили може і не з цію метою, а от фінансує/використає китайський виконком з цією
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что-то подсказывает что этот видик не для игр... Хреново это ...
nemadimi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maddymurk одобряет
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nemadimi: 13.02.2023 16:27 maddymurk одобряет
О, копрофіли під'їхали :facepalm:
Kravan
Member

Повідомлення

WWQ: 13.02.2023 15:54 Что-то подсказывает что этот видик не для игр... Хреново это ...
А Герои 2 и Цивилизация 1 это по вашему не игры? :rotate:
dante1980
Member

Повідомлення

забавно.... но по тем же тестам, 1030 в некоторых играх на уровне 1060... и никого это не смутило
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

dante1980: 13.02.2023 17:29забавно.... но по тем же тестам, 1030 в некоторых играх на уровне 1060... и никого это не смутило
В 1.5 нонейм играх, где фпс очевидно уперся в возможности процессора/движка. Нет, не смущает.

Відправлено через 1 хвилину 36 секунд:
KimRomik: 13.02.2023 14:44я одного не понял, а в чем проблема делать с поддержкой DX/OpenGL/Vulkan?
Это миллиарды и годы работы.
12val12
Junior
Звідки: Печерськ

Повідомлення

какая там производительность в FP64 ?
Tamplieros
Junior
Аватар користувача
Звідки: Червоноград

Повідомлення

waryag: 13.02.2023 18:16
dante1980: 13.02.2023 17:29забавно.... но по тем же тестам, 1030 в некоторых играх на уровне 1060... и никого это не смутило
В 1.5 нонейм играх, где фпс очевидно уперся в возможности процессора/движка. Нет, не смущает.
Процесор там не слабенький - Ryzen 7 5800X3D
Salatik
Member

Повідомлення

Десь на рівні GTX480 по співвідношенню продуктивності на Ват. Іншими словами, відстає на 12-13 років від сучасних карток.
Відповісти