Аналітики прогнозують величезний попит на прискорювачі Nvidia через ChatGPT та інші нейромережі

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
pcHelp
Member
Аватар користувача
Звідки: К западу от мавзолея

Повідомлення

Предлагаю обсудить Аналітики прогнозують величезний попит на прискорювачі Nvidia через ChatGPT та інші нейромережі

Аналитики прогнозируют огромный спрос на ускорители Nvidia
Халва-халва-халва! :rolleyes:
xtbtch
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я бы даже сказал оналитеки
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

майнинг сдулся, да здравствует нейросеть!
Lukash
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Ну принаймні на щось умовно корисне будуть відюхи використовувати, а не тупо електрику палити
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це паніка та гіпноз?
Як продати непотріб за багато грошей - так аналітики спробуйте ще раз.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

то майнинг, то нейросети, когда там уже будут киборги из жидкого металла с чипами нвидиа и трассировкой ртути? :gigi:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Мені здається на цю тему придумають щось на кшталт асіків для біткоїна, бо використовувати відеокарти як на мене не раціонально. :-/
slv
Member

Повідомлення

Майнинг сдулся, но мильоны мамкиных экспериментаторов с халявой осталось . Маркетологи свой хлеб зря не едят- лох не мамонт :lol:

Отправлено спустя 3 минуты 10 секунд:
Kib: 12.02.2023 12:26 Мені здається на цю тему придумають щось на кшталт асіків для біткоїна, бо використовувати відеокарти як на мене не раціонально. :-/
На яку саме " тему" ? Використовувати нейросеть-балаболку для написанія курсових, яки потим преподи завалять ? Ну, хіба що ...
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib: 12.02.2023 12:26 Мені здається на цю тему придумають щось на кшталт асіків для біткоїна, бо використовувати відеокарти як на мене не раціонально. :-/
про ігрові карти ніхто й не говорить. просто хуанг перестане виробляти їх, а весь транзисторний бюджет направить на A100
KROOM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ох вже ці, жодного разу не зацікавлені, "онолітєгі"... :shuffle:
У цей же час NVIDIA, на думку аналітиків з Уолл-Стріт, найбільше виграє від інвестицій в ШІ-компанії, оскільки є головним постачальником графічних процесорів, що забезпечують основу обчислювальної потужності ШІ-моделей. У січні акції NVIDIA зросли на 34%, що стало найкращим показником для компанії за майже шість років.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

kalakawa: 12.02.2023 12:31про ігрові карти ніхто й не говорить. просто хуанг перестане виробляти їх, а весь транзисторний бюджет направить на A100
Мені здається навіть професійні карти використовувати для таких величезних об'ємів інформації, які тільки будуть зростати, наче необхідність в додаткових Терабайтах для дата центрів, не раціонально :dontknow: . Не напасешся, ну то моє суб'єктивне.
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

kalakawa: 12.02.2023 12:31 про ігрові карти ніхто й не говорить. просто хуанг перестане виробляти їх, а весь транзисторний бюджет направить на A100
Як нарахунок гасла "для пека геймерів"?
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Так, надо прикупить акций Nvidia B-)
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

ну це і так зрозуміло - розробники йдуть шляхом меншого опіру, а це КУДА ядра , АМД забіла на проф сегмент і що було гарне - закопало драйверами :insane: :weep:
Я років п'ять тому думав взяти АМД для софта адобі і 3д рендерів = і навіть тоді народ був незадоволений поведінкою АМД в цьому софті + драйвера не фіксілі проблеми.

Так що Нвідії з такими конкурентами і маркетологи не потрібні (в проф сегменті потреб). :( (але мож Інтел щось випусте)
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

slv: 12.02.2023 12:31На яку саме " тему" ? Використовувати нейросеть-балаболку для написанія курсових, яки потим преподи завалять ? Ну, хіба що ...
На генерацию хентая :rotate:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

slv: 12.02.2023 12:31 На яку саме " тему" ? Використовувати нейросеть-балаболку для написанія курсових, яки потим преподи завалять ? Ну, хіба що ...
наївний, невже не видно що скоро преподів небуде - кому вони здалися зі своїми нікчемними, далекими від практики знаннями, які швидко застарівають. А з ерою ШІ знання будуть рости як на дріжджах, адже нові методи будуть знаходити з вражаючою швидкістю. Це так само як зараз ніхто не рахує в стовпчик - калькулятор значно швидший, а тим більше компютер все розрахує послідовно сам, а ти лише завдання підкидуй.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Firebrand: 12.02.2023 12:09то майнинг, то нейросети, когда там уже будут киборги из жидкого металла с чипами нвидиа и трассировкой ртути? :gigi:
У скайнета не хватит денег на услуги Хуанга :rotate:
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Когда будешь заходит спросить какую видеокарту купить будет говорить что нвидию ?
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

думаю це навпаки добре, адже сам ШІ без вражень нікому не потрібний - всі хочуть хліба і видовищ, отже відеокарти будуть випускати в ще більшому маштабі, але не тільки для ігор, але й для 3д інтерфейсів, в т.ч. для управління ШІ. Також графіка, очевидно, перейде на генерацію контенту новими методами, особливо рухи/фізика, буде менше залежати від таланту людей, боти будуть більш подібні на людей і т.п.
в соціальному плані людей нарешті перестануть використовувати замість ботів/роботів для примітивних конвеєрних задач, а для більш відповідних нам чуттєво, адже саме людина має вкладену Творцем красоту і вічність, які і є найбільшою цінністю для всіх, в т.ч. для тих хто буде володіти ШІ
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что-то внезапно всё в мире начало дорожать и причины везде такие интересные.
Відповісти