Apple оновила «начинку» 14- та 16-дюймових MacBook Pro, а також комп'ютера Mac mini

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Apple оновила «начинку» 14- та 16-дюймових MacBook Pro, а також комп'ютера Mac mini

Mac mini вже давно на оновлення просився, якщо 256ГБ SSD мені ще ОК, то 8ГБ RAM – мерзость. Таким чином, мінімальна конфігурація для роботи $800, що впринципі нормально.
спойлер
Зображення
Keyser Soze
Member

Повідомлення

Это хорошо, что новые прошки появятся в продаже одновременнно с новыми лаптопами с RTX4***. Осталось дождаться тестов :up: :D
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WalkMan: 17.01.2023 18:57, то 8ГБ RAM – мерзость. Таким чином, мінімальна конфігурація для роботи $800, що впринципі нормально.
Безусловно отличная штука если есть бабки, но +8гб за +$200 это нетрадиционно. С ссд аналогично, +$200 за +256гб. 16/512 за килобакс.
$800... И тут они сталкиваются с nuc и аналогами на amd за такие же деньги только с 32гб...
Ах да, простите, а еще с ноутами c 3050ти, да и 3060 уже недалеко.

Ну и M2 pro изначально идет обрезок 10c cpu/ 16c gpu, полный с 12c cpu / 19c gpu +$300
Итого полный M2 pro 16/512 - $1600, цена серьезного игрового ноута.
Keyser Soze: 17.01.2023 19:07Это хорошо, что новые прошки появятся в продаже одновременнно с новыми лаптопами с RTX4***. Осталось дождаться тестов
Упор в псп и перегрев, без упора в псп остался только интел, только потому что встройка не очень, зато в перегреве они первые и без этого!
Аналогичная ситуация в смартфонах, все уперлись в имеющийся техпроцесс, следующий существенный шаг на 3нм, и то не на первой итерации, с ней проблемы, она не очень отличается в характеристиках от лучших "5нм"


Topton Gaming Mini PC AMD Rzyen 9 6900HX 6850H Radeon 680M DDR5 4800MHz 2xPCIe4.0 Windows 11 Pro Mini Computer Desktop WiFi6

6800h no ram no ssd - $500, 16/512 $637.34

Уже почти человеческая цена на 6800
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

В 2023 году кто-то еще сравнивает Макбуки с игровыми ноутбуками? Вы серьезно?)
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ainger
чому б і ні? чи на маках люди роблять щось таке що іншим не можна?
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

Даешь новый аймак(про) с 27-32 дюйма!
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

яблочники, ауууу, найдитесь ка здесь на форуме, а? :laugh:
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

KimRomik
Я.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

KimRomik: 17.01.2023 22:45 яблочники, ауууу, найдитесь ка здесь на форуме, а? :laugh:
А що не так з цими Макбуками? У своїй ніші - шикарні девайси.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Telcontar
Там логіка проста, купив макбук - лох) Бо за 3500уе можна ж ОГОГОГО лгбт ноут купити :laugh:
Robostyle
Member

Повідомлення

Paradox1306: 17.01.2023 21:32 Ainger
чому б і ні? чи на маках люди роблять щось таке що іншим не можна?
Я могу назвать что-то такое, что люди не могут делать на маках :laugh:
Stray
Member

Повідомлення

KimRomik: 17.01.2023 22:45 яблочники, ауууу, найдитесь ка здесь на форуме, а? :laugh:
ну, мак, як робоча тачка - це наче як класика зараз, так що є думка, що ви просто ще не мали досвіду роботи на ньому :)

*не ідеалізую маки, якщо що - є дуже багато моментів які мене вибішують і які треба допрацьовувати
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

расскажи как ты своем Маке меняешь проц и видеокарту :laugh:
Fetjoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Зараз макбуки на м1 особливо актуальні у нас...через довбанутого північного сусіда
Пишу цей пост з еір-а і сумно дивлюся на свою коробку на столі, яка немає живлення і вмикається лише по 3 години на день..
Якби не автономність сучасних макбуків, то ні роботи, а ні дозвілля в блекаути не було. Я не знаю таких ноутів на вінді, які б могли працювати 10+ годин
Stray
Member

Повідомлення

KimRomik: 17.01.2023 23:29
расскажи как ты своем Маке меняешь проц и видеокарту :laugh:
дістаю попкорн послухати про ваш апдейт bga проца вдома :popcorn:
Fetjoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Stray
може у нього китайський ноут з десктопним процесором ;)
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Fetjoy: 17.01.2023 23:55може у нього китайський ноут з десктопним процесором
В мене?)
KimRomik: 17.01.2023 23:29расскажи как ты своем Маке меняешь проц и видеокарту
Занадто товсто, спробуй ще раз)
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fetjoy: 17.01.2023 23:46Я не знаю таких ноутів на вінді, які б могли працювати 10+ годин
ASUS ZenBook
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Fetjoy: 17.01.2023 23:46 Зараз макбуки на м1 особливо актуальні у нас...через довбанутого північного сусіда
Пишу цей пост з еір-а і сумно дивлюся на свою коробку на столі, яка немає живлення і вмикається лише по 3 години на день..
Якби не автономність сучасних макбуків, то ні роботи, а ні дозвілля в блекаути не було. Я не знаю таких ноутів на вінді, які б могли працювати 10+ годин
свіфт 3 коштував в 2-3 рази дешевше тримає +- так само, постійно бачу як кажуть про час роботи при чому ігноруючи те що більшість ноутів давно вже так і працюють
mt53de6
Junior

Повідомлення

Fetjoy: 17.01.2023 23:46 Я не знаю таких ноутів на вінді, які б могли працювати 10+ годин
Не совсем честное сравнении, но владею T480 который апгрейдил с минимальной комплектации с i5 по мере необходимости, внутренняя бата на 24w, две внешние баты по 48w и одна 24w, могу сутки под линукс работать, из под винды наверное ещё + 6-8 часов будет, при этом 64гб ОЗУ и 4тб ПЗУ, макбуки только недавно такое предложили и то за овер килобаксов, для разработки хватает сполна

PS
Под сутками я имею ввиду не полные 24ч а начать использовать ноут сразу после сна и до глубокой ночи с разной интенсивностью использования и со всеми отвлечениями на бытовуху
Востаннє редагувалось 18.01.2023 03:17 користувачем mt53de6, всього редагувалось 2 разів.
Відповісти