Оновлені ноутбуки ASUS ROG Strix отримають Core i9-13980HX та GeForce RTX 4080/4090

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
KROOM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Пропоную обговорити Оновлені ноутбуки ASUS ROG Strix отримають Core i9-13980HX та GeForce RTX 4080/4090
Я вірно розумію - у 16-ку цифровий блок тепер не вміщується?
Пам'ятаю році у 2010 був у Acer 18" ноут, виглядало майже як звичайна клавіатура з вбудованим ПК та єкраном :rotate:
Leedroid
Junior
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Asus rog strix з вебкою - це щось новеньке :rotate:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

KROOM
в мене 15.6 зараз з цифровим блоком, для ігрового така не підійде бо незручно
Скоротриндець
Member
Звідки: Мідгард

Повідомлення

Paradox1306: 04.01.2023 15:55 KROOM
в мене 15.6 зараз з цифровим блоком, для ігрового така не підійде бо незручно
Багато хто застав друкарські машини та куплять такі іграшки? ;)
Числовий блок як на мене архаїзм вже років 20, а зараз коли є набір з голосу - взагалі не впало.
+Felix+
Member
Аватар користувача
Звідки: TheМля

Повідомлення

Paradox1306: 04.01.2023 15:55 в мене 15.6 зараз з цифровим блоком, для ігрового така не підійде бо незручно
А чим саме не зручно?
Здавалося б клавіатура так ширше, а отже WASD знаходиться лівіше, відповідно сидиш більш по центру екрану, а також рука менше чіпляє тачпад., хіба нє?
(не кажучи вже про саму зручність цифрового блоку, навіть для того щоб додаткові функції на ті кнопки вішати.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

+Felix+
клавіші від цього менші і відстань між ними теж. функції на них вішати це взагалі щось з пальця висоно, навіть ситуації собі такої не уявляю що би я маючи цифровий блок і протребу в ньому нам лок виключив що би щось туди назначити бо мені стандартних 60-80 клавіш не вистачило
+Felix+
Member
Аватар користувача
Звідки: TheМля

Повідомлення

Paradox1306
А ну якщо менші клавіші, то зрозуміло що не дуже зручно. Я маю на увазі якщо місце є без зменшення ширини клавіш.

А з приводу бінду клавіш, то у мене на Num- та Num* назначено робити скріни та відповідно писати відео для фрапса ;)
leremenko
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Leedroid: 04.01.2023 15:54 Asus rog strix з вебкою - це щось новеньке :rotate:
ага, спочатку треба прибрати щоб потім це дивувало користувачів.
Чекаємо мишу та рюкзак у всіх комплектаціях як колись у 2ххх
Відповісти