Intel підняла рекомендовані ціни на процесори Core 12-го покоління

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Leqi
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити Intel підняла рекомендовані ціни на процесори Core 12-го покоління

Intel робить все що б люди купляли AMD!
dante1980
Member

Повідомлення

Пол года трубили, что интел собирается поднять цены.... а теперь оказывается "внезапно"?
нашел 20/06/2022 объявила о поднятии цен в конце года
Востаннє редагувалось 03.01.2023 12:04 користувачем dante1980, всього редагувалось 1 раз.
Coftantin
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Никогда такого не было, и вот опять :D
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

:lol: а тепер АМД 7000 не таке вже й дороге
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чому не презентували підвищення цін на CES? Щось роблять з фурором, щось мовчки, незрозуміло
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

kalakawa: 03.01.2023 12:13 Чому не презентували підвищення цін на CES? Щось роблять з фурором, щось мовчки, незрозуміло
на CES інтел презентує зниження цін на 10% :laugh:, бах і профіт
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Щось я такого не пам'ятаю, щоб піднімали ціну на стару лінійку після виходу нової. Бариги то так бувало, але щоб виробник!
Ще одна річ мене стремає: уже довго не завозять Пеньків 12 серії, в принципі кому вони треба, але в старших серіях їх було повно, продавали за копійки. Може це наша місцева тенденція, а може це дифіцит проців Інтел :eek:


В цей час Байден відкриває завод TSMC в Арізоні!
Volodya811
Member

Повідомлення

ДядяСаша: 03.01.2023 12:26 Щось я такого не пам'ятаю, щоб піднімали ціну на стару лінійку після виходу нової. Бариги то так бувало, але щоб виробник!
Ще одна річ мене стремає: уже довго не завозять Пеньків 12 серії, в принципі кому вони треба, але в старших серіях їх було повно, продавали за копійки. Може це наша місцева тенденція, а може це дифіцит проців Інтел :eek:
Закони ринку. Під час зниження попиту (зараз рецесія) виробник знижує об'єми виробництва і піднімає ціни. Інтел підвищила ціни не сильно, якщо порівняти з Нвідіа та деякими іншими компаніями.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Volodya811: 03.01.2023 12:35Закони ринку. Під час зниження попиту (зараз рецесія) виробник знижує об'єми виробництва і піднімає ціни. Інтел підвищила ціни не сильно, якщо порівняти з Нвідіа та деякими іншими компаніями.
Рекомендую ознайомитися з законами економіки. При зниженні попиту в економіці ціни знижуються, а при зростанні - збільшуються. Це про вплив саме попиту. Для тих, хто не знайомий з цим - гоу дивитися на періоди майнинг-буму. Є ще кост-пушед інфляційний тиск (і багато хто цим виправдовує своє підвищення цін зараз), але ж про попит заявлялося.
А от на монополістичному ринку, олігополістичному і схожих вже можна поводити себе так, як Інтел, Нвідіа і т.д. Але прилетіти у відповідь може з того боку, звідки не очікуєш.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

позорище
Volodya811
Member

Повідомлення

SergN: 03.01.2023 12:53
Volodya811: 03.01.2023 12:35Закони ринку. Під час зниження попиту (зараз рецесія) виробник знижує об'єми виробництва і піднімає ціни. Інтел підвищила ціни не сильно, якщо порівняти з Нвідіа та деякими іншими компаніями.
Рекомендую ознайомитися з законами економіки. При зниженні попиту в економіці ціни знижуються, а при зростанні - збільшуються. Це про вплив саме попиту. Для тих, хто не знайомий з цим - гоу дивитися на періоди майнинг-буму. Є ще кост-пушед інфляційний тиск (і багато хто цим виправдовує своє підвищення цін зараз), але ж про попит заявлялося.
А от на монополістичному ринку, олігополістичному і схожих вже можна поводити себе так, як Інтел, Нвідіа і т.д. Але прилетіти у відповідь може з того боку, звідки не очікуєш.
Згоден. Я і писав про реалії ринку. А ринок у нас монополістичний. АМД конкуренцію зараз не робить, ні Нвідіа, ні Інтелу (крім серверного сегменту).
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ДядяСаша: 03.01.2023 12:26 Ще одна річ мене стремає: уже довго не завозять Пеньків 12 серії, в принципі кому вони треба, але в старших серіях їх було повно, продавали за копійки. Може це наша місцева тенденція, а може це дифіцит проців Інтел :eek:
Я встиг купити один пеньок ще по хорошій ціні в 2300грн і ним насолоджуюсь
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

650 за 12900k и 650$ за 13900k. Маркетологи вообще забили на ценообразование.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Leqi: 03.01.2023 11:59Intel робить все що б люди купляли AMD!
AMD делает все, чтобы люди покупали Intel!
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Megaclite: 03.01.2023 13:42Я встиг купити один пеньок ще по хорошій ціні в 2300грн і ним насолоджуюсь
и как они ? не щупал кстати пеньки на лга 1700м )либо i5 12400 в сборки либо зеоны или 5600й райзены
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не более чем стимуляция потенциальных покупателей брать 13 вместо подешевевшего 12 поколения. На 13ое цены не трогали...
nachtigall
Junior

Повідомлення

Volodya811: 03.01.2023 13:22
SergN: 03.01.2023 12:53
Рекомендую ознайомитися з законами економіки. При зниженні попиту в економіці ціни знижуються, а при зростанні - збільшуються. Це про вплив саме попиту. Для тих, хто не знайомий з цим - гоу дивитися на періоди майнинг-буму. Є ще кост-пушед інфляційний тиск (і багато хто цим виправдовує своє підвищення цін зараз), але ж про попит заявлялося.
А от на монополістичному ринку, олігополістичному і схожих вже можна поводити себе так, як Інтел, Нвідіа і т.д. Але прилетіти у відповідь може з того боку, звідки не очікуєш.
Згоден. Я і писав про реалії ринку. А ринок у нас монополістичний. АМД конкуренцію зараз не робить, ні Нвідіа, ні Інтелу (крім серверного сегменту).
Зображення
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

SergN: 03.01.2023 12:53 Рекомендую ознайомитися з законами економіки. При зниженні попиту в економіці ціни знижуються, а при зростанні - збільшуються. Це про вплив саме попиту. Для тих, хто не знайомий з цим - гоу дивитися на періоди майнинг-буму. Є ще кост-пушед інфляційний тиск (і багато хто цим виправдовує своє підвищення цін зараз), але ж про попит заявлялося.
А от на монополістичному ринку, олігополістичному і схожих вже можна поводити себе так, як Інтел, Нвідіа і т.д. Але прилетіти у відповідь може з того боку, звідки не очікуєш.
це за умови що пропозиція вже готова. тобто є товар, з яким треба щось зробити. Якщо товару нема, і зниження попиту прогнозоване(рецесія)
то виробник заздалегідь коррегує свою пропозицію. Не треба путати співвідношення попиту і проопзицію в моменті та в динаміці.

очевидно виробники що покупці здатні і обов'язково будуть прогнозувати і корегувати власні стратегії виробництва та споживання згідно прогнозу
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

Може маркетологи переплутали?
Замість зниження - підняли? :spy:
Відповісти