Nvidia все ж таки працювала над 16-гігабайтною версією GeForce RTX 3070 Ti

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Пропоную обговорити Nvidia все ж таки працювала над 16-гігабайтною версією GeForce RTX 3070 Ti

Дуже жаль, це була мабуть най-найочікуваніша мною модель з 3000 лінійки. :weep: :weep: :weep: Щоб було повноцінних 256 біт, побільше відеопам'яті для 4K, але й водночас була б не надто потужна, що й не вимагається для повільних ігор, за рахунок цього не надто дорога. Правда, був би єдиний але дуже суттєвий недолік, що гаряча GDDR6X замість нормальної GDDR6, ідеалом були б 3070 16 Гб, або ще ліпше 3060 Ti 16 Гб для мене. А от 3080 12 Гб це вже і надто дорого, і надто багато енергії споживає.

Тепер буду раз не надто потужної й не надто дорогої 256 біт 16 Гб відяхи 4000 серії не світить, то сподіватися хоча б 192 біт 12 Гб менш потужну і дешевшу за 4070 Ti. Сподіваюся, хоч така буде і Хуанг не зіскочить зразу на принизливі й зовсім не гідні для 4K 160 біт 10 Гб або 128 біт 8 Гб. Ну в найгіршому випадку RTX 3060 та RTX 4070 Ti теж виходять доволі непогані карти для 4K-геймінгу в повільні стратегії та інші повільні ігри.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nvidia все ж таки працювала над 16-гігабайтною версією GeForce RTX 3070 Ti
І над 24 гіговою версією 4060 :gigi:
А якщо серйозно то якось не тягне дивитись навіть тести цих нових відеокарт та чутки про них, немає сенсу з такими неадекватними цінами, глянув тести топової 4090 та й досить.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Gelonyrum: 01.01.2023 20:21 немає сенсу з такими неадекватними цінами
Ну якщо порівнювати реальні ціни в роздріб, то у порівнянні з майнінг-бумом не все так погано. Просто потрібно прийняти реальність, що долар-євро зараз більше сорока гривень, та й й на самих доларі-євро теж немало позначилася інфляція через корону та божевілля в геополітичній ситуації.
NSe
Junior

Повідомлення

Kassatka: 01.01.2023 20:32 Ну якщо порівнювати реальні ціни в роздріб, то у порівнянні з майнінг-бумом не все так погано. Просто потрібно прийняти реальність, що долар-євро зараз більше сорока гривень, та й й на самих доларі-євро теж немало позначилася інфляція через корону та божевілля в геополітичній ситуації.
Тим паче коли в тебе є друг в Польщі який може взяти по Tax free. Як це зараз роблять 100100 бариг зі всією технікою)) :rotate:
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

І над RTX 3080 Ti 20 GB працювали, і над RTX 3070 Ti 16 GB, але результат один: ринок ніколи їх не бачив :gigi:
Бо NVIDIA розуміють, що VRAM досить вагомий аргумент, і користувачі затримуються на таких рішеннях довший час, і нових покемонів наступних поколінь буде складніше напарити
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

кловуни.
Robostyle
Member

Повідомлення

Это те кого из под херсона выгнали?
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Ну а в мене нема друзів ні в Польщі, ні ще десь в Європі. Зарплата залишившись у гривнях на старому рівні, значно знизилася в реальній купівельній спроможності, а в умовах тривалих відключеннях електрики питання підвищення продуктивності компа стає третьорядним. Тож поки що й не світить спробувати що таке грати в 4K в сучасні ігри типу Rome: Total War Remastered на ультрах. Ну й пофіг, буду знову просто IT-новини читати в перервах між політичними і науково-популярними.

Відправлено через 10 хвилин 14 секунд:
StingerYar: 01.01.2023 20:43 Бо NVIDIA розуміють, що VRAM досить вагомий аргумент, і користувачі затримуються на таких рішеннях довший час, і нових покемонів наступних поколінь буде складніше напарити
На всі сто згоден. NVidia редиски й треба дуже постаратися, щоб обираючи відеокарти не вляпатися в ситуацію, коли не так давно куплена відеокарта потребуватиме апгрейду. Особливо це актуально для моєї ситуації - геймінгу в 4K на недорогих відеокартах з невисоким FPS в малодинамічних іграх. Буде в якійсь новій грі 15-20 FPS замість 30-40 FPS - це зовсім не страшно, а от коли 8-10 Гб катастрофічно не вистачить для текстур високої якості - це вже повний провал і втрата відяхою актуальності.
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Працювала працювала і не допрацювала і так піде!
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Олег963: 01.01.2023 22:43 Працювала працювала і не допрацювала і так піде!
были очень заняты отгрузками карт копателям монеток :gigi:, не на часi, короче.
Vermeer
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Без названия (1).jpg
jt38
Member

Повідомлення

irbis:К сожалению, автор снимков прототипа GeForce RTX 3070 Ti 16GB не предоставил каких-либо результатов тестирования видеокарты.
угу, аж плачу
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

StingerYar: 01.01.2023 20:43 І над RTX 3080 Ti 20 GB працювали, і над RTX 3070 Ti 16 GB, але результат один: ринок ніколи їх не бачив :gigi:
Бо NVIDIA розуміють, що VRAM досить вагомий аргумент, і користувачі затримуються на таких рішеннях довший час, і нових покемонів наступних поколінь буде складніше напарити
Я это прочувствовал когда моя гтх560 1гб внезапно сдохла и денег хватало только на более слабую радеон 260х 2гб
И вот видюха с более слабым процом в свежих играх давала больше и стабильней фпс просто за счёт достаточного количества памяти
И эта 260х у меня дожила до выхода 1080

Отправлено спустя 3 минуты 10 секунд:
3060 12гб, 3070 16 гб, 3080 10 гб и 3080ти 12гб
Логика нвидии. Надо было 3080 ти на 6 гигов ещё сделать
shepard1986
Member
Аватар користувача
Звідки: Меня не зовут-сам прихожу

Повідомлення

Тю, а я то думав,що rtx a4000,4500 з 16 ГБ відео пам'яті комусь не вистачає. Можливий аналог 3070 чи 3070ті, тільки буферу більше.Правда,ціна на них знову скажена, хоча можна було нові взяти по 35-37к.
Відповісти