Гра Warframe отримала українську локалізацію

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Предлагаю обсудить Гра Warframe отримала українську локалізацію

Не пройшло і 10 років...
modell
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Маю надію, що локалізацій буде все більше, а нові проекти будуть завжди йти з українською.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

:puzzle: :puzzle: :puzzle: :puzzle:
Там ещё на стадии альфа теста был украинский язык.
Jaa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Прокидаємось, українська там майже спочатку була.

Взагалі DE дуже за нас, наприклад

https://forums.warframe.com/topic/13022 ... a-belarus/
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Просто потрібно взяти собі за звичку, немає української локалізації = немає покупки. Сам буду діяти за таким принципом, останньою купленою грою без Української мови була Elden Ring і те тільки тому, що вони дуже вже гарно обійшлись з руснею на початку війни заборонивши продаж і заборонивши грати в гру навіть купившим рососіянцям (якщо я правильно пам'ятаю).
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Локалізацію переробили
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 30.12.2022 14:35, немає української локалізації = немає покупки.
Что делать тем кого устраивает английский?
Dr_Werdenhoff
Junior
Аватар користувача
Звідки: Schwäbisch Gmünd

Повідомлення

Jaa: 30.12.2022 13:00 Прокидаємось, українська там майже спочатку була.

Взагалі DE дуже за нас, наприклад

https://forums.warframe.com/topic/13022 ... a-belarus/
Власне так, українська там від початку. Але вона була ну дуже неповна: щось - українською, а щось поруч - англійською.
Але тепер то інша справа.
І так, DE за Україну, бо це ж Канада - братній народ! :beer:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Евгений King: 30.12.2022 12:12 Предлагаю обсудить Гра Warframe отримала українську локалізацію

Не пройшло і 10 років...
Була там українська ще коли я починав грати (дуже давно).
Але користуватися було неможливо, бо назви компонентів варфреймів та зброї починалися не з назви цілого й тому не було можливості відсортувати так, щоб бачити одразу всі наявні в тебе компоненти для одного продукту.

Зображення

Відправлено через 5 хвилин 2 секунди:
Музон для настрою:
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Gelonyrum: 30.12.2022 14:35 Просто потрібно взяти собі за звичку, немає української локалізації = немає покупки. Сам буду діяти за таким принципом, останньою купленою грою без Української мови була Elden Ring і те тільки тому, що вони дуже вже гарно обійшлись з руснею на початку війни заборонивши продаж і заборонивши грати в гру навіть купившим рососіянцям (якщо я правильно пам'ятаю).
Шиза просто... І дійсно нацизмом попахує.
Дизлайкайте, клейміть як хочете, але подібне вже дістало.
Зараз в тренді типу Україну підтримувати, все це більшість робить для власного піару і щоб завдяки цьому заробити побільше грошей.
Навіть якщо війна не закінчиться ще через рік, то набридне вже тема бідненьких українців всім.

Тверезо подумайте яка компанія буде вкладатися в локалізацію на українській мові, якщо україномовних геймерів, які купують ліцензіцні ігри на релізі (не чекають скидок і халяви в EGS) назбиралось хоча б мільйон, половині з якого байдуже українська чи російська там локалізація, а третина взагалі б не захотіла грати на українській (не будучи при цьому поклонніком русского міра).
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Skiff93,
Ніт
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Gelonyrum: 30.12.2022 22:08
Закусити своє погане жало .
- звісно рівень ведення дискусій на висоті...
Gelonyrum: 30.12.2022 22:08 Якщо в "вас" самих таке відношення до себе та синдром жертви то якого відношення ви хочете від інших до себе? Продовжуйте бути терпнем та попуском, хто ж вам не дає, а інші люди будуть намагатись відстояти свої права щоб українська була на рівні інших мов, а не "ані же панімают рускій і англійскій, нінужна їм лакалізіравать", не маєте поваги до себе самі, то не варто чекати цього від інших.
мова тут ні до чого, як і повага до себе :facepalm:
є попит - є прдукт. наш ринок (Укрїна) настільки незначний, що всім плювати і ніхто під нас підлаштовуватися не буде скільки б там такі як "ви" свої смішні протести не виражали.
направте свій патріотизм у правильне русло.
хочете щось дійсно змінити почінть з себе: розвивайте культуру споживання і платіть за контент, який вам до вбодоби; привчайте до цього людей з якими спілкуєтесть.
вдавати з себе ображених: "немає української локалізації - не куплю" - просто смішно, ніхто не зверне на ці протести уваги бо і так мало хто в нас ті ігри купує.
купити - не купите, а при цьому спіратите, бо пограти то хочеться. так же? і це нормальний буде вчинок?
де ваша повага до себе тоді і до чужої праці? і банальне розуміння економіки...?
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Skiff93: 30.12.2022 23:03 мова тут ні до чого, як і повага до себе :facepalm:
є попит - є прдукт. наш ринок (Укрїна) настільки незначний, що всім плювати і ніхто під нас підлаштовуватися не буде скільки б там такі як "ви" свої смішні протести не виражали.
Так всім і буде плювати якщо продовжиться політика власної меншовартості, навіщо локалізувати якщо і так хавають? Очевидно же.
Skiff93: 30.12.2022 23:03 вдавати з себе ображених: "немає української локалізації - не куплю" - просто смішно, ніхто не зверне на ці протести уваги бо і так мало хто в нас ті ігри купує.
Якщо мовчати то тоді обов'язково ВСІ звернуть увагу та почнуть щось для нас робити. Я вже бачу як ми на початку війни сидимо і мовчимо в тряпочку, а до нас приходять і такі "о, а давайте вам хаймарсів підкинемо? А може ще танків радянський капельку і артилерійських снарядів?"
Skiff93: 30.12.2022 23:03 купити - не купите, а при цьому спіратите, бо пограти то хочеться. так же? і це нормальний буде вчинок?
де ваша повага до себе тоді і до чужої праці? і банальне розуміння економіки...?
Є ще третій варіант, просто не грати, а ще краще не мовчати і тоді на наш ринок звернуть увагу та завезуть адекватні регіональні ціни, що в свою чергу значно знизить рівень піратства, але ж ні, краще мовчати та купувати ігри за ціною часто дорожчою за американську та ще й без локалізації. Ми же "люді малінькіє, главное не бухтєть і не раскачівать лодку".
RomulusXIII
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Все ж мені здається, що не купувати ігри , бо там нема локалізації - програшний варіант. Для компаній важливі в першу чергу цифри, якщо їх не буде, то і фінансово не вигідно оплачувати локалізацію на цьому ринку. Ефективнішим було б все ж купувати ігри, але водночас просити локалізацію ще перед виходом (створювати теми в Стімі і на профільних форумах, твітері і т д).
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

чудова новина, не грав без локалізації, не буду грати і з нею) пробував рік+ тому, не зайшло. тенденція з українською локалізацією взагалі подобається, якби ще EA розчехлилися.
NuclearRobinson
Member
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Skiff93
Ніякий це не нацизм, що за дурня яка попахує дешевою пропагандою. У людини така позиція от і все, і вона має право бути. Я наприклад вже більше року дивлюсь фільми та серіали з українським перекладом і мені це подобається. Зараз дуже багато україномовного контенту і з кожним днем його стає все більше і це не просто так. Це означає, що попит є, і компанії, які просувають свій контент це дуже прекрасно бачать. Я пишаюся тим, що наша рідна мова має розвиток, попри те, що її десятиліттями намагалися знищити.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

NuclearRobinson: 01.01.2023 14:56 попри те, що її десятиліттями намагалися знищити.
Століттями ж.
Ostin
Member

Повідомлення

Skiff93: 30.12.2022 20:40Шиза просто... І дійсно нацизмом попахує.
Якщо вже передивився пуйла і почав називати українців нацистами, хоч би погуглив, що таке нацизм перед тим, як писати на українському форумі.
Є масовий запит на українське, і його потрібно підтримувати. Є необхідність відсіяти по-максимуму російську мову, бо це дає змогу ворогові вести свою фашистську політику.
То ти взагалі за кого? Крим чий?
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

RomulusXIII
Что за бред? Это издатель должен заинтересовать меня, сделать перевод на удобный мне язык, чтобы я купил игру. А не наоборот дать деньги наперед а потом ждать и умолять сделать нужный язык в игре. Нет нужного языка в игре - до свидания, куплю другую где есть.
Kirakishou
Member

Повідомлення

The_Rusik
Согласен. И пофигу, что из 230 языков официально аниме переводят дай Бог на 5 языков. Пофигу, я же быдло, так что ДЛЯ МЕНЯ ОБЯЗАНЫ переводить, а если не будет перевода, то я тогда не буду жить
Відповісти