Valve запустить новий розпродаж у Steam 22 грудня

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Yurek
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Valve запустить новий розпродаж у Steam 22 грудня

Епікі теж запустили акцію і ще й купони на -25% дають.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

купони вже не ті :(
solomoniks
Member

Повідомлення

Fallout 76 должны вообще раздавать бесплатно! B-)
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

solomoniks
Так раздавали*, кто хотел тот получил
dante1980
Member

Повідомлення

Распрадажа в стиме. Звучит то как.... только распродажи по факту идут круглогодично не переставая....
Ведьмак
Member

Повідомлення

Raft raft , аж 2 рази написали)
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

А я поки що отримав по E-mail сповіщення про знижку і урвав Iron Harvest з усіма DLC за 211 грн., десь чверть від повної ціни. Може вона мені зараз і не надто потрібна, але по такій малій ціні отримати ліцензію такої чудової масштабної гри не стримався. І в даному випадку якраз 22 грудня знижка не починається, а має закінчитись. А так це пречудова гра, і напевно найбільш графониста RTS з усіх класичних RTS - якщо всі інші я запускав у Full HD хай навіть часом з 8 FPS на своїй колишній Radeon HD 7750 1 Гб, на якій сидів до літа минулого року, то тут вже вимагається не 2 Гб, а цілих 4 Гб відеопам'яті, тож навіть не пробував на Radeon HD 7750. Але зараз цілком можу й в 4K грати на своїй RTX 960 4 Гб, якщо середніми налаштуваннями якості задовольнитися, отримую цілком комфортні як для RTS 15 FPS. Жаль, що нема текстових файлів локалізації в доступному для редагуванні вигляді, бо тоді я міг би перекласти текстову інформацію українською. Є якісь двійкові файли *.lang, які в будь-якому кодуванні кракозябрами виглядають. Тож коли є світло займаюся зараз перекладом Knights of Honor II: Sovereign і планую ParaWorld перекласти.

Відправлено через 23 хвилини 57 секунд:
Треба підтримувати купівлею добрі жанри, щоб вони не згасли на користь всякого гівна типу шутерів, ММО і різних донатних помийок. І щоб проведений час йшов у скарбничку лічильника онлайн таких ігор в Steam на противагу всяким CS Go та Dota 2. А якщо зарплата зовсім маленька і в країні ситуація дуже важка, то хоча б за такими знижками хоча б основний набір ігор, в які збираєшся грати. А так видавці гри Iron Harvest добрі хлопці, раз ні систем захисту ніяких довбаних на свою гру не ліплять, і GOG продають DRM Free. Таких підтримати варто.
Востаннє редагувалось 17.12.2022 22:39 користувачем Kassatka, всього редагувалось 1 раз.
Pewkins
Junior

Повідомлення

Iron Harvest мені не зайшла, ну зовсім. Концепція прикольна, реалізація бажала б кращого.
1. Сумбурний сюжет.
2. Соплі.
3. Погано пророблені постановка, сцени, діалоги, озвучка.
4. Якийсь дьорганий рух юнітів, у тому же Dawn of War було ліпше. Я вже не кажу про Company of Heroes.

Єдине шо там хороше - концепція.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Pewkins: 17.12.2022 22:38 Iron Harvest мені не зайшла, ну зовсім.
Мені поки що теж не зайшла. Але я не особливо й пробував, може ще зайде. А може й не зайде по геймплею. Проблема в тому, що все рівно обирати останні роки практично ні з чого в жанрі RTS, особливо щоб це була абсолютно нова гра, а не ремастер/ремейк чи продовження давньої серії. А так в будь-якому разі хоч графічна складова на висоті, тож в колекції таку гру хочу мати й внести свій вклад якщо не в онлайн, то хоча б в лічильник проданих ігор. Ну і сама концепція та сюжет, як на мене, дійсно захоплюють і заслуговують підтримки. Стріми невідомо-чи-грабельної Iron Harvest грабельного жанру мені зайшли анітрохи не гірше, ніж доволі цікаві стріми абсолютно неграбельних за жанром для мене Відьмака 3 та Кіберпанку чи стріми прекрасно-першокласно грабельної WarCraft 3. Сумбурний чи не сумбурний сюжет, але він є і детально пророблений. Як на мене, досить цікавий. Бо часто в RTS сюжет або просто для "галочки", або відсутній взагалі.
Ну а дьорганий рух чи ні, то звикши до 8-15 FPS на слабких відеокартах, якось і не звертаєш на це уваги взагалі. У першу чергу мені хочеться високої деталізації юнітів, будівель та пейзажів.
А соплі можливо якраз і потрібні в іграх про війну, щоб привчати, що будь-яка війна - це трагедія, а не щось високо піднесене й красиве. Бо ми на своїй шкірі цього року добре відчули, а за кордоном у переважній більшості ні.
Pewkins
Junior

Повідомлення

З RTS да, біда. Но є старий-добрий Starcraft 2/Remastered. Зайшли в coop чи ладдер, одгребли і з битою жопою вийшли.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Pewkins: 17.12.2022 23:23 З RTS да, біда. Но є старий-добрий Starcraft 2/Remastered. Зайшли в coop чи ладдер, одгребли і з битою жопою вийшли.
Мені одного разу вистачило з Warcraft 3, на піратському серваку відгріб, більше й не пробую. :D Навіть купивши ліцензію, досі жодного разу мультиплейер на ліцензійній WC3 і не пробував. Як звик з 2003 року грати в RTS та інші жанри одиночну гру проти компа, коли роками й не снились якісь там локалки чи тим більш інтернети, так досі граю виключно в одиночну гру, а мультиплейєр надзвичайної рідкості випадки - один на кілька років. Реально в мультиплейер подовгу грав у 2008 році в браузерну стратегію Травіан, поки не здихався цього наркотика і назавжди відмовився від подібного роду ігор, які вимагають грати регулярно і якомога більше часу. Ще в гру Го (стародавня східна гра типу шахів з історією в не одну тисячу років) на KGS Online один період (теж десь близько 2010 року) багато грав - це дійсно пречудова штука і там суперники з усієї земної кулі підбираються твого рівня і куди більш непередбачувані, ніж гра з програмою Many Faces of Go v12.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dante1980: 16.12.2022 20:30 Распрадажа в стиме. Звучит то как.... только распродажи по факту идут круглогодично не переставая....
А иначе слона не продать :laugh:
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

n+gibat[]r: 18.12.2022 00:26 А иначе слона не продать :laugh:
Ну я реально дуже багато ігор купив в Steam чисто через знижки, а так точно досі не купив би їх, якою низькою ціна без знижок на них не була б. :think: Ну і звісно, що дуже переважаючу більшість з них я їх жодного разу не встановлював/не запускав, якось руки не доходили і підозрюю, що може так ніколи і не дійдуть. :think: У принципі за жанром і описом такі ігри, що цілком повинні підходити для мене, але я не так вже багато часу витрачаю на ігри, а якщо витрачаю, то переважно на дуже обмежене коло улюблених, особливо якщо в них можна займатися моддингом, а в інших іграх не можна.

Відправлено через 55 хвилин 50 секунд:
А деякі хороші ігри скоріш за все я рано чи пізно купив би й без знижки, але це могло б відбутися дуже-дуже не скоро, а так знишки підштовхнули купити терміново.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Ну і ще продаж багатьох ігор в наборі/комплекті на мене теж досить результативно діяв не раз. Міг купити в одному наборі/комплекті дві третини таких ігор, які мене цікавлять, разом з абсолютно не потрібною мені третиною ігор, бо якщо купувати дві третини потрібних мені ігор кожну окремо, то вийшло б дорожче, ніж за весь комплект/набір. З іншого боку, якби не продаж комплектом, то я швидш за все купив би лише одну-дві гри, а так купуючи будь-яку гру завжди дивлюся, в які набори/комплекти вона входить і тоді часто або купую весь набір/комплект, або залишаю до кращих часів і не купую взагалі. Наприклад, базову гру без DLC не купую абсолютно ніколи, якщо є комплект/набір з DLC. Тому на мене не діє значна знижка на базову гру, якщо DLC придбати при цьому дорого хоч в комлекті, хоч без комплектів. Буває, звичайно, що в наборі/комплекті повний мотлох, тоді купую окремо.
Ну і комплекти/набори з кількох ігор купую виключно тоді, коли є знижка хоча б на частину ігор з комплекта.
Goddan
Member

Повідомлення

Kassatka: 18.12.2022 10:42 Ну і ще продаж багатьох ігор в наборі/комплекті на мене теж досить результативно діяв не раз. Міг купити в одному наборі/комплекті дві третини таких ігор, які мене цікавлять, разом з абсолютно не потрібною мені третиною ігор, бо якщо купувати дві третини потрібних мені ігор кожну окремо, то вийшло б дорожче, ніж за весь комплект/набір. З іншого боку, якби не продаж комплектом, то я швидш за все купив би лише одну-дві гри, а так купуючи будь-яку гру завжди дивлюся, в які набори/комплекти вона входить і тоді часто або купую весь набір/комплект, або залишаю до кращих часів і не купую взагалі. Наприклад, базову гру без DLC не купую абсолютно ніколи, якщо є комплект/набір з DLC. Тому на мене не діє значна знижка на базову гру, якщо DLC придбати при цьому дорого хоч в комлекті, хоч без комплектів. Буває, звичайно, що в наборі/комплекті повний мотлох, тоді купую окремо.
Ну і комплекти/набори з кількох ігор купую виключно тоді, коли є знижка хоча б на частину ігор з комплекта.
Нищеброд ты достал уже длинными комментами.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dante1980: 16.12.2022 20:30Распрадажа в стиме. Звучит то как.... только распродажи по факту идут круглогодично не переставая....
Шо есть, то есть. С учетом того, что наблюдаем конкретный такой ногамез с редкими вкраплениями годноты, распродажи в стиме или эпике представляют из себя втюхивание одного и того же на постоянной основе, что уже не по разу было пройдено в торрент-эдишене :D

Отправлено спустя 41 секунду:
Goddan: 18.12.2022 13:21Нищеброд ты достал уже длинными комментами.
Та чого, нормально все курник пише, досить цікаво почитати думку цілком адекватної людини. Кожна думка має право на життя ;)
Alex646
Member

Повідомлення

Гарно. Мабуть. Ось тільки вільних коштів нема і світла часто теж.
Відповісти