Оголошено дату виходу Diablo IV

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити Оголошено дату виходу Diablo IV

оце в мене ефект мандели, я чомусь був впевнений що вона вже років 2 як вийшла :eek: :eek: :eek:
shizofren
Junior
Аватар користувача
Звідки: м. Рівне

Повідомлення

"Дёшево"...
dozorx
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Сразу подумал "дожил"... радость то какая)) а потом посмотрел цену... увидел сезонный пропуск, почитал что игра станет по формату POE с упором на сингл и сезоны... :spy:
наверное предоплату не буду делать*(
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dozorx: 09.12.2022 13:38 Сразу подумал "дожил"... радость то какая)) а потом посмотрел цену... увидел сезонный пропуск, почитал что игра станет по формату POE с упором на сингл и сезоны... :spy:
наверное предоплату не буду делать*(
Что значит станет? Она всегда была с упором на сингл и сезоны. Начиная с 1 части.
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

чето многовато - я купил только 1 часть третей дьяблы... а потом началось: хочешь еще +10 ЛВЛ задонать, хочешь еще персов задонать, хочешь новых скилов задонать, ... а на 1 часть положили. То есть оружие из 1 части это 10-20% урона от оружия из всех платных аддонов...
Буду ждать "кряка"порта если будет... дожился, древняя линейка по подписке выглядит все более "возбуждающе".
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Гарний трейлер.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Питання - Хурделиця, а є пропозиція так щоб один раз сплатити, за усі майбутні 5 адонів, а не частками? Бо мене це дротує, сплачувати частками.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Захар Беркут: 09.12.2022 14:11 Питання - Хурделиця, а є пропозиція так щоб один раз сплатити, за усі майбутні 5 адонів, а не частками? Бо мене це дротує, сплачувати частками.
З самої першої дибли аддони окремо були)
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Аж через пів року? Та, до того часу все ще зміниться(я про ціну) декілька раз.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tablestikus: 09.12.2022 14:26
Захар Беркут: 09.12.2022 14:11 Питання - Хурделиця, а є пропозиція так щоб один раз сплатити, за усі майбутні 5 адонів, а не частками? Бо мене це дротує, сплачувати частками.
З самої першої дибли аддони окремо були)
Та нехай будуть, питання не в їх наявності чи відсутності, питання у нехай - сплатити один раз 250, а не 5 разів по 50.
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AssayMAS: 09.12.2022 14:02 чето многовато - я купил только 1 часть третей дьяблы... а потом началось: хочешь еще +10 ЛВЛ задонать, хочешь еще персов задонать, хочешь новых скилов задонать, ... а на 1 часть положили. То есть оружие из 1 части это 10-20% урона от оружия из всех платных аддонов...
Буду ждать "кряка"порта если будет... дожился, древняя линейка по подписке выглядит все более "возбуждающе".
Зачем вы так нагло лжете? В Д3 никаких уровней никогда не продавали. Там вообще доната нет. Даже аукцион убрали.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Захар Беркут: 09.12.2022 20:36
tablestikus: 09.12.2022 14:26
З самої першої дибли аддони окремо були)
Та нехай будуть, питання не в їх наявності чи відсутності, питання у нехай - сплатити один раз 250, а не 5 разів по 50.
почекай десь 5 років і купи якесь компліт-едішн видання
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Чи буде DIV кращий за сучасних кращих визнаних дяблоїдів?
Wolcen:lords of mayhem, Grim Dawn, Path of Exile ?
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tablestikus
Дякую за вашу рятівну, життєдайну пораду.

Kashtan: 09.12.2022 22:24 Чи буде DIV кращий за сучасних кращих визнаних дяблоїдів?
Wolcen:lords of mayhem, Grim Dawn, Path of Exile ?
Навряд, бо ніколи не зрівняється з кількістю контенту ПоЕ, з ГД може так на рівні, ЛоМ суб'єктивно окремо сприймається, суб'єктивно не в кращій бік.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

3500 за гoвнoгриндилку? они серьезно? :lol:
rizakrko
Member

Повідомлення

Kashtan: 09.12.2022 22:24 Чи буде DIV кращий за сучасних кращих визнаних дяблоїдів?
Wolcen:lords of mayhem, Grim Dawn, Path of Exile ?
Однозначно краще ніж wolcen, з ймовірністю 90%+ краще ніж grim dawn.
З PoE дещо складніше, адже гра має справді величезну кількість контенту. Серед недоліків є складність в освоєнні та надзвичайно довгий шлях від початку до найскладніших босів (запросто 100+ годин, і це якщо знати що робити).
Якщо вдасться досягти балансу між складністю освоєння та кількістю контенту, якщо будуть кожних кілька місяців нові цікаві сезони, то D4 має всі шанси стати кращою.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

rizakrko
А 100 годин для РПГ грінду це багато? У часи д2 взагалі то гра починалась після 1000+ годин, як збирався хоч базовий сет лут, а тру хардкор РПГ могли зайняти 10000+ годин.
спойлер
Взагалі у тому і суть РПГ ігор, це контент у довгу, не на одну тисячу годин.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Захар Беркут: 09.12.2022 14:11Питання - Хурделиця, а є пропозиція так щоб один раз сплатити, за усі майбутні 5 адонів, а не частками? Бо мене це дротує, сплачувати частками.
Філ Спенсер теж задав це питання :rotate:
rizakrko
Member

Повідомлення

Захар Беркут: 10.12.2022 01:19 rizakrko
А 100 годин для РПГ грінду це багато?
Багато, тому що це нижня межа - тільки для того, щоб пройти босів, а не нагріндити все що хочеться. Ну і якщо немає кількох тисяч годин досвіду, то цей процес займе в рази більше часу.
Для порівняння:
В D2 шлях від початку до убер босів це 6.5 годин
В PoE шлях від початку до одного з босів це 9.5 годин А після цього ще кілька інших босів, для яких потрібно фармити геть інші ключі, а потім ще убер боси.

Як гадаєте, скільки людей готові витрачати кілька сотень годин кожних 3 місяці? Я на роботу витрачаю ~500 годин за цей час, друга мені не потрібна.
Тому і кажу, що в ідеалі D4 повинна бути дещо швидша - мало в кого сьогодні є стільки ж вільного часу, скільки було 20 років тому назад.
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 09.12.2022 22:24 Чи буде DIV кращий за сучасних кращих визнаних дяблоїдів?
Wolcen:lords of mayhem, Grim Dawn, Path of Exile ?
Оригинал всегда лучше копии. А еще в Дьяблу просто интересней играть, там кроме гринда есть и сюжет с атмосферой.

Отправлено спустя 2 минуты 41 секунду:
rizakrko: 09.12.2022 23:58
Kashtan: 09.12.2022 22:24 Чи буде DIV кращий за сучасних кращих визнаних дяблоїдів?
Wolcen:lords of mayhem, Grim Dawn, Path of Exile ?
Однозначно краще ніж wolcen, з ймовірністю 90%+ краще ніж grim dawn.
З PoE дещо складніше, адже гра має справді величезну кількість контенту. Серед недоліків є складність в освоєнні та надзвичайно довгий шлях від початку до найскладніших босів (запросто 100+ годин, і це якщо знати що робити).
Якщо вдасться досягти балансу між складністю освоєння та кількістю контенту, якщо будуть кожних кілька місяців нові цікаві сезони, то D4 має всі шанси стати кращою.
PoE это вообще не игра, а почти работа. Она интересна исключителено узкому кругу убер-задротов.
Відповісти