Огляд і тестування ігрового бездротового маршрутизатора ASUS ROG Rapture GT-AX6000 EVA Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Thironix
Junior

Повідомлення

Синдзи, полезай в робота роутер
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

intel ax201 (з антенами) - $31
ddr4 sodimm 2133 4gb - $18
ASRock 4X4 4300U (x1 1gbe, x1 2.5gbe) - $300
NIC x540-t2 (x2 10gbe) - $85
total - 434 (флешку і вачдог на здачу)

Сабж, десь так само. Що маємо з сабжа, оверпрайснуте л*йно.
Що маємо з списку, швидкий роутер-маршрутизатор.
Або вже бери роутер за 150 долярів, або збери шось таке як списку, але сабж дичина.

"запасом потужності на декілька років", немає тут ніякого запасу потужності, 2.5гб мертвонароджена штука. А для геймінгу (окрім мобільного) wifi, тим паче мертва штука.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Якби я планував витратити біля 20к на роутер, я бы дивився в сторону Рукуса чи Аруби, чи мікрота+убік.
А так продукт дууууже специфічний. Задорого як для "гамерського" та залізає в цінову нішу "дорослих" апаратів.

ЦА данного роутера - гамер мажик, котрий вибиває зноги двері Розєтки і вимагає "самає крутоє што єсть, ну всмислє с ргб/дизайном/извєсной фірми (а не якісь там невідомі "істінним" гамерам Рукуси)"
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Sanьka: 19.09.2022 15:18 я бы дивився в сторону Рукуса чи Аруби, чи мікрота+убік.

так мікрот наче кацапський
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

white_noise: 19.09.2022 15:29так мікрот наче кацапський
Ти напевно сплутав з Кінетіком. Той кацапський.
Мікрот - наші друзі з Латвії роблять :up:

Я коли рік тому купляв роутер, теж відмовився від Кінетіка через це. Та обрав Лінксіс (США).
Оскільки він простий(Мікрот для мене занадто складний), потужний, стабільний.
Востаннє редагувалось 19.09.2022 15:35 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

block_stupid: 19.09.2022 15:13 intel ax201 (з антенами) - $31
ddr4 sodimm 2133 4gb - $18
ASRock 4X4 4300U (x1 1gbe, x1 2.5gbe) - $300
NIC x540-t2 (x2 10gbe) - $85
total - 434 (флешку і вачдог на здачу)

Сабж, десь так само. Що маємо з сабжа, оверпрайснуте л*йно.
Що маємо з списку, швидкий роутер-маршрутизатор.
Або вже бери роутер за 150 долярів, або збери шось таке як списку, але сабж дичина.

"запасом потужності на декілька років", немає тут ніякого запасу потужності, 2.5гб мертвонароджена штука. А для геймінгу (окрім мобільного) wifi, тим паче мертва штука.
ой, облиште... додайте туди вартість ОС або скіли налаштування чогось на кшталт pfSence. А тут все працює out-of-the-box, надійно і без проблем та ще із гарантією і lifetime підтримкою.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Внешний вид ПО отвратительный, кислотный, сумбурный :-/
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Sanьka: 19.09.2022 15:18 Якби я планував витратити біля 20к на роутер, я бы дивився в сторону Рукуса чи Аруби, чи мікрота+убік.
А так продукт дууууже специфічний. Задорого як для "гамерського" та залізає в цінову нішу "дорослих" апаратів.

ЦА данного роутера - гамер мажик, котрий вибиває зноги двері Розєтки і вимагає "самає крутоє што єсть, ну всмислє с ргб/дизайном/извєсной фірми (а не якісь там невідомі "істінним" гамерам Рукуси)"
навіщо
вдома
Рукус або
Аруба!?!?!
:facepalm:
аруба цікава лише для ентрепрайза...

Відправлено через 46 секунд:
Prescott: 19.09.2022 15:34 Внешний вид ПО отвратительный, кислотный, сумбурный :-/
то ви не поціновувач Evangelion
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

master: 19.09.2022 15:36навіщо
вдома
Рукус або
Аруба!?!?!
питання досить дивне в темі де обговорюється гамерський роутер за 18к :)
Я сам не знаю навіщо, але якщо хтось таке випускає, значить комусь воно треба.
Особисто мені і вдвічі дешевшого роутера більш ніж достатньо ;)
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Sanьka: 19.09.2022 15:31Ти напевно сплутав з Кінетіком. Той кацапський.
Мікрот - наші друзі з Латвії роблять :up:
о! точно. сорямба. дійсно сплутав з Кінетіком
Prescott: 19.09.2022 15:34 Внешний вид ПО отвратительный, кислотный, сумбурный :-/
а внешний вид самого роутера прям образец сдержанности, лаконичности и классического дизайна?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

master: 19.09.2022 15:37навіщо
вдома
Рукус або
Аруба!?!?!
В залежності від залежностей.
Якщо під вдома робота працюється, то це практично маст хев. Я свого часу задовбався глюки асусів і лінксісів виловлювати коли у тебе супермегаважлива конфа йде, і начальство починає морди кривити що ти на секунду відвалився. Тим часом рукус працює жахаючи стабільно.
Але для ігрульок може і не треба воно... якби сабжевий домашній роутер не коштував як корпоративний рукус :rotate:
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

master: 19.09.2022 15:33 ой, облиште... додайте туди вартість ОС або скіли налаштування чогось на кшталт pfSence. А тут все працює out-of-the-box, надійно і без проблем та ще із гарантією і lifetime підтримкою.
openwrt працює, і все зрозуміло і просто (сказав би простіше ніж в кишках вендора все через дупу), а як щось треба специфічне то можна навішати інший модів. А якшо хочеться ще жосткіше то pfsense.
А тут все працює out-of-the-box, надійно і без проблем та ще із гарантією і lifetime підтримкою.
Угу, з тими задачами і швидкостями справиться і роутер за $150.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Sanьka: 19.09.2022 15:39
master: 19.09.2022 15:36навіщо
вдома
Рукус або
Аруба!?!?!
питання досить дивне в темі де обговорюється гамерський роутер за 18к :)
Я сам не знаю навіщо, але якщо хтось таке випускає, значить комусь воно треба.
Особисто мені і вдвічі дешевшого роутера більш ніж достатньо ;)
ну дивіться, ви ж не купляєте собі Сервер НР для дому, бо він дорогий? от і Аруба з Рукусом (і Меракі та інші ентерпрайзи) дорогі, тому що вони ентерпрайзи і створені трошки для інших задач.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

master: 19.09.2022 15:48ну дивіться, ви ж не купляєте собі Сервер НР для дому, бо він дорогий? от і Аруба з Рукусом (і Меракі та інші ентерпрайзи) дорогі, тому що вони ентерпрайзи і створені трошки для інших задач.
Це ти все вірно кажеш як для роутера за сто баксів. Але сабжевий всі 400-500, тобто по цінику він точно обігнав SOHO рішення і заліз на нижню корпоративщину, що трішки змінує правила порівняння.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer: 19.09.2022 15:43
master: 19.09.2022 15:37навіщо
вдома
Рукус або
Аруба!?!?!
В залежності від залежностей.
Якщо під вдома робота працюється, то це практично маст хев. Я свого часу задовбався глюки асусів і лінксісів виловлювати коли у тебе супермегаважлива конфа йде, і начальство починає морди кривити що ти на секунду відвалився. Тим часом рукус працює жахаючи стабільно.
Але для ігрульок може і не треба воно... якби сабжевий домашній роутер не коштував як корпоративний рукус :rotate:
булщіт, вибачте! теж працюємо із дружиною із дому з березня 2020: в мене 6 годин на день конференції MS Teams, в дружини Zoom. Канал 1000 Мбіт/с, роутер ASUS. не такий крутий, як сабж, але доволі потужний. Жодних нарікань на роботу. Мабуть, в вас не в рукусі справа...

Відправлено через 3 хвилини 40 секунд:
block_stupid: 19.09.2022 15:46
master: 19.09.2022 15:33 ой, облиште... додайте туди вартість ОС або скіли налаштування чогось на кшталт pfSence. А тут все працює out-of-the-box, надійно і без проблем та ще із гарантією і lifetime підтримкою.
openwrt працює, і все зрозуміло і просто (сказав би простіше ніж в кишках вендора все через дупу), а як щось треба специфічне то можна навішати інший модів. А якшо хочеться ще жосткіше то pfsense.
А тут все працює out-of-the-box, надійно і без проблем та ще із гарантією і lifetime підтримкою.
Угу, з тими задачами і швидкостями справиться і роутер за $150.
саме так і це чудово, що є альтернатива! Серед того ж Асус є купа достойних пристроїв, наприклад AX86S чи AX68U.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

master: 19.09.2022 15:48ну дивіться, ви ж не купляєте собі Сервер НР для дому, бо він дорогий? от і Аруба з Рукусом (і Меракі та інші ентерпрайзи) дорогі, тому що вони ентерпрайзи і створені трошки для інших задач.
Скоффер відповів за мене ;)
Повністю згідний з ним. Ми маємо домашній сегмент який по ціні заліз в корпоратив, але по факту залишається домашнім.
Тут питання чисто цінового характеру. Якщо ти готовий платити таку ціну, то не краще за ці гроші отримати вже серйозний девайс?
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

этот роутер для уверенных в себе мужчин которые судя по оформлению повидали в жизни дермеца:D
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

master
Принцип "а у мене працює" дуже так собі. У когось і тплінк 841й працює і йому норм.
Це не шнурок, це ефір. Тут дуже багато складових починаючи зі стін, дзеркал та і просто скляних поверхонь типу широких вікон від яких перевипромінювання аж бігом йде, і закінчуючи сусідами, мікрохвильовками і навіть базовими станціями мобільників поряд.
Так от в тих же умовах де не вовозять асуси з лінксісами, прекрасно вивозять корп рішення, бо вони створені для того щоб вивозити.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

ценообразования конечно космос + 5 к за принт
Screenshot 2022-09-19 at 16-03-30 ASUS ROG Rapture GT-AX6000 - Поиск в Google.png
Відповісти