Видеоядру Nvidia AD102 приписывается более 75 млрд транзисторов

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Satael
Junior

Повідомлення

Предлагаю обсудить Відеоядру Nvidia AD102 приписується понад 75 млрд транзисторів

Нарешті буде щось працювати у 8к без компроміссів.
І для гаманця компромісів мабуть також не буде)
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Satael: 13.09.2022 14:23Нарешті буде щось працювати у 8к без компроміссів.
"щось" і зараз працює без компромісів :laugh:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Оххх и чудовище :insane:
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Тоді питань по ваттам нема - три 3090 під новим техпроцесом. 600 ват норм.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

Satael
Майнити буде краще а ігри то таке.
Тішка амперу в нових стімовських релізах без dlss вже квад@144 не тягне а релізили наче 8К@60 піонера. ;)
KROOM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

А тим часом фін. директор Nvidia віщує на конференції:
- ціни на ВК досягли нормального рівня вже зараз;
- за минулі 5 років ми збільшували виторг на 20% щорічно, половина - за рахунок зростання середньої ціни реалізації ВК;
- в довгостроковій перспективі ми бачимо можливості для подальшого зростання середньої ціни реалізації ВК :shuffle:
Satael
Junior

Повідомлення

stoned: 13.09.2022 14:45 Satael
Майнити буде краще а ігри то таке.
Тішка амперу в нових стімовських релізах без dlss вже квад@144 не тягне а релізили наче 8К@60 піонера. ;)
Я ось таки і мрію грати у топ на квад144, при 100+ хоча б.
3070ті не вистачає...
Буду готуватись до 4080, так як морально був згоден вже закидуватись на 3080ті.
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Думаю, для 8к ще слабенька буде але для 4к або 3440x1440 144 Hz + буде саме воно. Я саме замовив новий монітор ASUS XG349C (90LM06V0-B01A70) 180 Герц а там і 4090 релізнеться через декілька тижнів. І знов мені фахівці з оверів будуть писати, що треба почекати пару рочків! Як тут мені писали про 3080! Я вже 2 рокі відграв на ній і отримав купу задоволення, а далі вже все в мене готово до релізу 4 серії! і процесор і ддр5 і псі4 ССД. Звісно постійні ждуни оверів навряд чи мене зарахують до свого колективу! :gigi:
Якось доведеться мені з цим жити! :weep: І із гнутою кришкою 12900к також!!! :weep: :weep: :weep: і з ДДР 5 з конськими затримками! :weep:
А насправді думаю, що як завжди кожанка випустить досить вдалий закінчений продукт(звісно не без окремих мінусів), який не один рік приноситиме багато радсті своїм власникам!
Як і доречі 3000 покоління!!!
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

konb999
Власне все так.
Зелені карти ліквідні перший рік, далі на них хіба майнити, бо дивитись гойдалки фреймтайму і кашу в управлінні поза DXR в нових тайтлах трохи нудить.
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

stoned: 13.09.2022 15:00 konb999
Власне все так.
Зелені карти ліквідні перший рік, далі на них хіба майнити, бо дивитись гойдалки фреймтайму і кашу в управлінні поза DXR в нових тайтлах трохи нудить.
Не знаю як на рахунок першого року... моя 3080 бралась на релізі 2 роки тому і досі досить ліквідна... а вже 2 пройшло а не рік, ну і ніяких гойдалок фреймтайму я не помічав...
Да і взагалі, якщо якісь фінансові труднощі, то можно ще 2-3 роки на ній спокійно гратись... мені здається :think:
Ви, до речі на 2080ті багато гойдалок фреймрейту помічаєте? І давно вона ліквідною перестала бути?
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KROOM: 13.09.2022 14:47 - в довгостроковій перспективі ми бачимо можливості для подальшого зростання середньої ціни реалізації ВК
Ну хай попробують, вже побачили як геймери купують карти за 2000$
швидко виникла потреба знизити ціну до $1100
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

konb999: 13.09.2022 14:51І із гнутою кришкою 12900к також!!!
О кстати, а крышка погнулась?
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

konb999: 13.09.2022 15:16 Ви, до речі на 2080ті багато гойдалок фреймрейту помічаєте?
Коли втикаєш DXR? Постійно.
Зображення
Від кініматографічнокоснольних 33 до 50мс.
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

stoned
Ищите проблему в другом, у меня на 2080ти все ок.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

WWQ
Проблема вирішується вимкненням DXR і іронією, що консольна каша в 33мс була б значно дешевшою за кашу на 2080Ti.
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

stoned
Я на пс5 играю только в эксы и драчки типа тейкена или мортала, остальное на ПК ибо графоний как ни крути на ПК лучше + в шутеры без мышки вообще не то.
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 13.09.2022 16:10
konb999: 13.09.2022 14:51І із гнутою кришкою 12900к також!!!
О кстати, а крышка погнулась?
По поводу крышки, не знаю. На вид вроде не. А так, - может и погнулась. Оттиск от термопасты идеальный, - температуры прекрасные, - я даже воду снял и башню поставил, бо итак нормально. Если б я процессор брал для того чтоб изгиб крышки мерять, то сказал бы точно. А так я как поставил, так он уже у меня 8 месяцев прекрасно работает и меня всё устраивает.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Почекаю 4090 Ті, там обіцяли на 12.5% більше потужності при 800 ват споживанні.
Мабуть і к-сть транзисторів буде з 83 млрд.
Все ж сподіваюсь на чіплет РДНА31, недаремно мабуть Нвідіа потужності піднімає екстенсивним шляхом.
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan
Так, тепер цікаво що буде в radeon 7000.
Не думаю що жор буде сильно менший, але буде фундамент для розвитку без збільшення споживання.
В іграх інтел ще міг тут щось нарощувати, а от нвідіа мабуть заганяє себе в кут, і також буде чіплетні варіанти обдумовувати.
manbearboar
Member

Повідомлення

Начиная с 16нм, стоимость производства на транзистор растёт, а не падает.
Цену можно представить.
Відповісти