Microsoft готує до випуску ігровий ноутбук Surface Gaming Laptop

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Опять тонкий корпус.
Какой смысл жертвовать производительностью ради компактности ?
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

раскалённая лава на экране ноута - "тонкий" намёк :gigi:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Я один побачив на фото спершу два ноутбуки, що горять?
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

игровой
resolution: 2K
3050ti 4Гб
19,6мм
:laugh:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ігровий
16-дюймовим
Я нещодавно користувався ігровим оменом 15.6" . Це якийсь треш. До фєні що там ой7 і невідія 3000серії та фпс великий.
15.6" це треш і взагалі не іграбельно. Не має різниці яке там залізо, якщо монік хоча би не 24"(мінімально комфортний), а краще більше.
s_ta_s
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 13.09.2022 12:46
ігровий
16-дюймовим
Я нещодавно користувався ігровим оменом 15.6" . Це якийсь треш. До фєні що там ой7 і невідія 3000серії та фпс великий.
15.6" це треш і взагалі не іграбельно. Не має різниці яке там залізо, якщо монік хоча би не 24"(мінімально комфортний), а краще більше.

Хтось забагато їсть.
В мене перший досвід ПК-геймінгу відбувся на чорно-білому 14" моніторі якоїсь ЕОМ, яка ще мабуть застала розпад СРСР в інституті, куди мене привів батько. І потім ще ціле покоління геймерів мало монітори 15" як стандарт. Не кажучи вже про мільйони сучасних мобільних геймерів, у яких 10" екран вже розкіш, а так здебільшого грають на пристроях з екранами до 7".
Noiseblocker
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

s_ta_s: 13.09.2022 12:48
Sanьka: 13.09.2022 12:46

Я нещодавно користувався ігровим оменом 15.6" . Це якийсь треш. До фєні що там ой7 і невідія 3000серії та фпс великий.
15.6" це треш і взагалі не іграбельно. Не має різниці яке там залізо, якщо монік хоча би не 24"(мінімально комфортний), а краще більше.

Хтось забагато їсть.
В мене перший досвід ПК-геймінгу відбувся на чорно-білому 14" моніторі якоїсь ЕОМ, яка ще мабуть застала розпад СРСР в інституті, куди мене привів батько. І потім ще ціле покоління геймерів мало монітори 15" як стандарт. Не кажучи вже про мільйони сучасних мобільних геймерів, у яких 10" екран вже розкіш, а так здебільшого грають на пристроях з екранами до 7".
Кто-то остался в 2000-х. Безусловно, все это было, но современных реалиях для ПК-гейминга 15 дюймов - откровенно мало.
Приписывать к теме 7-10 дюймовые устройства, преимущественно рассчитанные для мобильных игр, изначально под небольшие дисплеи и сделанные, как-то странно.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

s_ta_s: 13.09.2022 12:48Хтось забагато їсть.
напевно тому в тебе в профілі Acer ED273wmidx , а не 10" ЕЛТ монохромний. :facepalm:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

какие же интересные ребята обсуждают размер пи... дисплеев :laugh:
но есть факт, что чем выше разрешение и/или диагональ, тем лучше, так как на FullHD 21-24" в играх можно легко заметить отдельные пиксели, а на расстоянии в виртуальном мире персонаж может вообще 5-10 пикселями представиться, что просто жесть и неудобно...
так что чем выше разрешение вплоть до 4-8K, тем комфортней будет гейминг это точно, а персонажи и объекты будут иметь более выраженные черты
это особенно актуально если стреляешь с снайперки
s_ta_s
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 13.09.2022 13:02
s_ta_s: 13.09.2022 12:48Хтось забагато їсть.
напевно тому в тебе в профілі Acer ED273wmidx , а не 10" ЕЛТ монохромний. :facepalm:
Таке враження, що призначення ноутбуків для тебе є таемницєю.
В мене ще плашет і нетбук є з 10" екранами. Просто хочу подивитись, як ти у відпустку чи відрядження потягнеш монітор 27" та системний блок. Взагалі у ноутбуках все, що більше 17" вважається DTR, тобто така собі заміна ПК.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

s_ta_s: 13.09.2022 13:18що призначення ноутбуків для тебе є таемницєю.
Призначення ноутбуку який позиціонується як ігровий та називається ігровий ноутбук Surface Gaming Laptop.
Хмммммм яке ж в нього призначення? :think: Можливо поміч залу попросити?
s_ta_s: 13.09.2022 13:18В мене ще плашет і нетбук є .
А в мене є пральна машина, але тссс москалям не кажи :apes:
s_ta_s
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
Тоді до чого тут мій профільний монітор? В темі обговорюють ігрові ноутбуки, які аж ні як не є заміною стаціонарного ПК. В них інше призначення. Ти кажеш, що екрану 15" замало для ігор, а на мої аргументи про те, що люди грають і на менших екранах, і між ноутбуком вагою 2кг і повноцінним ПК в поїздках таки є різниця, ти пишеш якісь нісенітнеці.
Мабуть і на форумах з обговорення мотоциклів стверджуєш, що трактор краще і везе більше картоплі, а всі, у кого в транспорті меньше трьох коліс - лохи. :facepalm:
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

s_ta_s
Ви плутаєте тепле з м'яким. 15" для ігор - це, вибачте, замало і комфортом тут навіть не пахне.
Порівняння з мобільними пристроями взагалі недоречне.
Yaroslav308
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 13.09.2022 15:19Ви плутаєте тепле з м'яким. 15" для ігор - це, вибачте, замало і комфортом тут навіть не пахне.
И ежу понятно, что 16" компромиссное решение, но вас никто не заставляет дома играть на экране ноута, подключили монитор и играете с комфортом. А вот таскать с собой 5 килограммовое нечто, или ходить с ним на встречи не комильфо.
ИгорьВА
Junior

Повідомлення

Доброго дня! Потрібен дісплей на microsoft surface book 2 15" 4k, може у когось є ?
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

s_ta_s
Годі цього лицемірства! От просто не треба! Ви особисто для себе оберете для ігор монітор 15" чи наприкдад 27"? Питання насправді риторичне, як не як а мова йде про реалії 2022 року!
Юрій
Member
Звідки: Чернівці

Повідомлення

:D :lol: :laugh:
Вкладення
завантаження (1).jpg
s_ta_s
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ekz0rcyst
Таке враження, що пости, написані українською, деяким особам занадто складні для розуміння. Спробую трохи розжувати:
Розмова іде за ігровий ноутбук Surface Gaming Laptop, тож 15" для НОУТБУКА достатньо. Все більше 15" для НОУТБУКА вже незручно, тому що ноутбук - це ПОРТАТИВНА техніка. Для ПК 15" мало, ПК - не портативна техніка. В мене є ПК і в нього великий монітор. Але в поїздку я не беру ПК, бо він важкий, а беру планшет з екраном 10". Навіть в реаліях 2022 року. І граю на планшеті в деякі старі ПК ігри, які було портовано на Андроїд. І мені вистачає екрану 10". А дома граю на 27" моніторі. Без лицемірства. :D
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

s_ta_s
Тоді, що це таке? І яке воно має відношення до "ігрового ноутбука"?
s_ta_s: 13.09.2022 12:48 В мене перший досвід ПК-геймінгу відбувся на чорно-білому 14" моніторі якоїсь ЕОМ, яка ще мабуть застала розпад СРСР в інституті, куди мене привів батько.
Відповісти