Технологія масштабування AMD FidelityFX Super Resolution оновлена до версії 2.1

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Пропоную обговорити Технологія масштабування AMD FidelityFX Super Resolution оновлена до версії 2.1

Крута новина!
Тільки нещодавно в темі про RDR2 розмовляли про артефакти FSR 2.0 та о необхідності виходу третьої версії апскейлера.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Та сколько можно бесплатно апгрейдить мою старую видеокарту. Сначала SFR, потом AMD SAM, потом SFR 2.0 и везде халява. Хуанга на вас нет!
Ostin
Member

Повідомлення

Devijack
А хіба AMD SAM працює з "мою старую видеокарту"? На сторінці AMD тільки RX6000 вказано. Чи якщо плата 500 + процесор 3000/5000 - то все дає буст на старих відеокартах теж? Головне, щоб шина була PCI-E 4?
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Ostin: 09.09.2022 21:21А хіба AMD SAM працює з "мою старую видеокарту"? На сторінці AMD тільки RX6000 вказано.
Начиная с GCN2, R9 290 из 2013го года. Главное что бы доска поддерживала (и это не ограничено 5xx чипсетом) и драйвер поддерживал.
Ostin
Member

Повідомлення

Denvys5
І навіть буст є? На реддіті різні теми, що включив і ніякого ефекту на платах 450, наприклад.
Ми ж про це? https://www.amd.com/ru/technologies/smart-access-memory
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Ostin: 09.09.2022 21:25І навіть буст є?
Я лично не тестил всю линейку, но RX Vega - буст есть и я слышал отзывы что у 290X тоже + есть

Відправлено через 26 секунд:
Ostin: 09.09.2022 21:25Ми ж про це?
Да, оно же ReBar
Ostin
Member

Повідомлення

Denvys5
Поліз я в біос)
Impulse101
Member

Повідомлення

Ostin: 09.09.2022 21:25 Denvys5
І навіть буст є? На реддіті різні теми, що включив і ніякого ефекту на платах 450, наприклад.
Ми ж про це? https://www.amd.com/ru/technologies/smart-access-memory
B450 + 5600G c Vega 7 дает 15% буст в пакетах 3D Mark
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Devijack: 09.09.2022 20:59 Та сколько можно бесплатно апгрейдить мою старую видеокарту. Сначала SFR, потом AMD SAM, потом SFR 2.0 и везде халява. Хуанга на вас нет!
т.е. ты купил изначально всоснутый процессор, который проигрывает десяток кадров, что бы потом тебе "бесплатно" устранили половину обещанного?
или ты взял огризок без дров, что бы большую часть жизни видеокарты на нее пилили драйвера, и когда вышло очередное обновление карт, ты купил новую всрав кучу времени, производительности, удобства, и прочего-прочего, ведь старая карта уже не торт?

я в шоке :banghead:
мне кажется даже чуваки которые купили биток по 68 тысяч а продали по 18, не на столько... :apes:

ожидаем когда АМД выпустит бесплатно патч, расширяющий пропускную способность PCIe для их видеокарт, АЗАЗАЗА :lol: а главное бесплатно агагага
Hellsing777
Member

Повідомлення

Ostin: 09.09.2022 21:25 Denvys5
І навіть буст є? На реддіті різні теми, що включив і ніякого ефекту на платах 450, наприклад.
Ми ж про це? https://www.amd.com/ru/technologies/smart-access-memory
На 470х + rx590) від fsr тільки зображення як із дупи) і ніякого доп фпс, хоча тестував лише в в x4foundation, краще без цієї шнягі
Impulse101
Member

Повідомлення

Hellsing777: 10.09.2022 06:31
Ostin: 09.09.2022 21:25 Denvys5
І навіть буст є? На реддіті різні теми, що включив і ніякого ефекту на платах 450, наприклад.
Ми ж про це? https://www.amd.com/ru/technologies/smart-access-memory
На 470х + rx590) від fsr тільки зображення як із дупи) і ніякого доп фпс, хоча тестував лише в в x4foundation, краще без цієї шнягі
Там в посте речь о SAM, а не FSR
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Hellsing777
фср имеет смысл только на 4к мониках , ну еще разве что 2к . На фулл хд мыло мыльное. Тестил помню даже на тесле м40 фср , все работает. Главное драйвера свежие :super: . Так что направление правильное, пускай работают.
Freemanyaka
Junior

Повідомлення

fastneed: 10.09.2022 03:29
Devijack: 09.09.2022 20:59 Та сколько можно бесплатно апгрейдить мою старую видеокарту. Сначала SFR, потом AMD SAM, потом SFR 2.0 и везде халява. Хуанга на вас нет!
т.е. ты купил изначально всоснутый процессор, который проигрывает десяток кадров, что бы потом тебе "бесплатно" устранили половину обещанного?
или ты взял огризок без дров, что бы большую часть жизни видеокарты на нее пилили драйвера, и когда вышло очередное обновление карт, ты купил новую всрав кучу времени, производительности, удобства, и прочего-прочего, ведь старая карта уже не торт?

я в шоке :banghead:
мне кажется даже чуваки которые купили биток по 68 тысяч а продали по 18, не на столько... :apes:

ожидаем когда АМД выпустит бесплатно патч, расширяющий пропускную способность PCIe для их видеокарт, АЗАЗАЗА :lol: а главное бесплатно агагага
Ти з якого року у комі був і нещодавно прокинувся? З дровами у амд зараз повний порядок. у Нвідіа теж були жоскі затупи з дровами у минулому. Ти мені нагадуешь тих чортів що бугагакали з амд до виходу райзен. І з приводу допилу драйверів, що тебе не влаштовує у тому що завдяки програмі fine wine старі відеокарти амд швидші за аналог нвідіа у сьогоденні?
alexxusss
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Freemanyaka: 10.09.2022 21:57Ти з якого року у комі був і нещодавно прокинувся? З дровами у амд зараз повний порядок. у Нвідіа теж були жоскі затупи з дровами у минулому. Ти мені нагадуешь тих чортів що бугагакали з амд до виходу райзен. І з приводу допилу драйверів, що тебе не влаштовує у тому що завдяки програмі fine wine старі відеокарти амд швидші за аналог нвідіа у сьогоденні?
Тролякам не потрібні жодні аргументи. :beer:
minesweeper
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Думаю відкритий код FSR(а) можно буде взяти для апскейлінгу старих відеофільмів. Хотя там є свої аналоги:
Yaroslav308
Member
Аватар користувача

Повідомлення

minesweeper: 10.09.2022 22:49Думаю відкритий код FSR(а) можно буде взяти для апскейлінгу старих відеофільмів
Нет, никак, прям совсем никак.
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

alexxusss: 10.09.2022 22:07
Freemanyaka: 10.09.2022 21:57Ти з якого року у комі був і нещодавно прокинувся? З дровами у амд зараз повний порядок. у Нвідіа теж були жоскі затупи з дровами у минулому. Ти мені нагадуешь тих чортів що бугагакали з амд до виходу райзен. І з приводу допилу драйверів, що тебе не влаштовує у тому що завдяки програмі fine wine старі відеокарти амд швидші за аналог нвідіа у сьогоденні?
Тролякам не потрібні жодні аргументи. :beer:
о даа, "немає проблем" це аргумент всіх аргументів серед аргументів.
а коли в темі про драйвери АМД залітає яякийсь NVIDIA челік який купив АМД а потім бідкаєтся що половину софта працює через одне місце, і що це в останнє коли він купив АМД, то всіх аргуметчиків просто змиває в унітаз...
чуєш ти, якщо ти за нього вступився. то хоть не пиши туфту.
мої слова що у АМД драйвера гівно це такий самий аргумент.
Тож якщо так судити, то да, тролякам не потрібні жодні аргументи, згідний з тобою, АМД тільки тролити можуть, а по факту сик сик :beer:
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Напоминает жалобы отсталого ребенка на то что кубикурубик не собирается сам. Если слишком сложно, попроси взрослых. Или специалиста. Курсы есть компьютерные. А так да, придется биос прошить, заново тайминги завести и повключать SAM и SFR. Не каждому под силу. Касательно проблем дров AMD бывают первый год с выходом железки а потом тебе компенсируют такими вот плюхами. Без всяких "купи специальные ядра шоб завелось".
Rick Dalton
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fastneed: 11.09.2022 02:46 о даа, "немає проблем" це аргумент всіх аргументів серед аргументів.
а коли в темі про драйвери АМД залітає яякийсь NVIDIA челік який купив АМД а потім бідкаєтся що половину софта працює через одне місце, і що це в останнє коли він купив АМД, то всіх аргуметчиків просто змиває в унітаз...
чуєш ти, якщо ти за нього вступився. то хоть не пиши туфту.
мої слова що у АМД драйвера гівно це такий самий аргумент.
Тож якщо так судити, то да, тролякам не потрібні жодні аргументи, згідний з тобою, АМД тільки тролити можуть, а по факту сик сик :beer:
С 14 по 21 год юзал 200/500 рыксы, проблем с драйверами не было (скорее у меня временами случаются затупы с нвидиевскими дровами, про интерфейс в панели нвидия от 2001 года я вообще молчу), последний год на 3000 нвидии, что делаю не так?
Devijack: 12.09.2022 02:21 Напоминает жалобы отсталого ребенка на то что кубикурубик не собирается сам. Если слишком сложно, попроси взрослых. Или специалиста. Курсы есть компьютерные. А так да, придется биос прошить, заново тайминги завести и повключать SAM и SFR. Не каждому под силу. Касательно проблем дров AMD бывают первый год с выходом железки а потом тебе компенсируют такими вот плюхами. Без всяких "купи специальные ядра шоб завелось".
Не нужно иметь диплом о законченной вышке чтобы уметь включить галочку с ребаром если с компьютером на вы, в крайнем случае по гайдику в интернете можно. С фср всё ещё банальнее...
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Rick Dalton: 12.09.2022 09:55 что делаю не так?
судишь по себе любимом.

у меня был личный опыт о том что я обычно утверждаю, но использовать это в качестве аргумента в этой дискуссии максимально бессмысленно, чисто лишь бы пофлудить..
Відповісти