MSI випустила лінійку NVMe-накопичувачів Spatium M480 Play для PlayStation 5

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить MSI випустила лінійку NVMe-накопичувачів Spatium M480 Play для PlayStation 5
Щодо ціни, то терабайтну версію Spatium M480 Play можна купити в магазинах-партнерах компанії за 7399 гривень.
Сумсунг 980 Про 1ТБ за 5700грн дивиться на це неподобство з нерозумінням.
Востаннє редагувалось 05.09.2022 15:32 користувачем Sanьka, всього редагувалось 1 раз.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Ось так виглядає версія не для консолей:
спойлер
Зображення
Бачу у продажі 200 баксів за 1ТБ та 400 за 2ТБ.
Швидкість наводиться для буфера, звичайно. Цікаво, якою вона буде, коли буфер буде вичерпано та чи перегріватиметься воно врешті, чи ні, при активному використанні.

Відправлено через 4 хвилини 12 секунд:
Sanьka: 05.09.2022 15:32 Сумсунг 980 Про 1ТБ за 5700грн дивиться на це неподобство з нерозумінням.
Тільки в Самсунга трохи гірший охлад:
спойлер
Зображення
І ще цікаво їх порівняти по температурах та по реальних швидкостях
minesweeper
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Значить точно будуть кошерні 6Гбайт/с. Скільки зараз займають ігрові локації на Соні? 5-8 гіг при розпаковці? Якщо воны ще й ужаті, то все буде грузитись максимум за 1 - 1,1с :gamer:
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Я так понимаю плойка не все контролеры принимает. Искал ссд на 1тб, часто встречал камметы к определённым моделям, что идеально работает с Пс5, в отличии от других
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

minesweeper: 05.09.2022 15:43 Значить точно будуть кошерні 6Гбайт/с. Скільки зараз займають ігрові локації на Соні? 5-8 гіг при розпаковці? Якщо воны ще й ужаті, то все буде грузитись максимум за 1 - 1,1с :gamer:
Це, поки буферу вистачає. А потім сюрпрайз-сюрпрайз:

Зображення

Це приклад для запису. Протестувати зчитування, щоб потрібна інфа була в буфері, дуже важко, тому швидкості пишуть теоретичні - я б не довіряв.
Востаннє редагувалось 05.09.2022 16:03 користувачем taras_cs, всього редагувалось 2 разів.
куе
Member

Повідомлення

у меня матплата мси. мси это лучшее, что можно придумать
Zhelezjaka
Member
Аватар користувача
Звідки: Энергодар, Tequisquiapan

Повідомлення

minesweeper: 05.09.2022 15:43 Значить точно будуть кошерні 6Гбайт/с. Скільки зараз займають ігрові локації на Соні? 5-8 гіг при розпаковці? Якщо воны ще й ужаті, то все буде грузитись максимум за 1 - 1,1с :gamer:
У мережі багато відео із порівнянням різних ссд на пс5. Найдорожчий від найдешевшего відрізняється 1-1,5 секундами. Тому тре дивитися на TBW у першу чергу. Я поставив aorus gp-ag41tb - реальна швидкість - 3300, замість 5000 (це менше, ніж рекомендує соні) намальованих. І знаєте, як він відрізняється від рідного? А ніяк!)) Тому 1800tbw та сумісність з пс5 за усього 4000грн - відмінний варіант, як мені здається.
Відповісти