На перший запуск плати ASRock X670E Steel Legend може піти понад шість хвилин

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
FastBullet
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить На перший запуск плати ASRock X670E Steel Legend може піти понад шість хвилин

У меня точно не хватило бі столько терпения))
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Така сама особливість в мене була на асроку х370. Перший запуск після повернення на заводські міг тривати 2 хвилини.
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну мій ФХ і так запускається хвилин 7 поки в систему зайти зможу
Вже звик
avtoelectrik
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

quadrotony: 02.09.2022 10:40 Ну мій ФХ і так запускається хвилин 7 поки в систему зайти зможу
Вже звик


ти йомумножник на 1х поставив? ,бо в мене на роботі корквад з хардом а в тебе м2 запускається за хвилин 2-3 :gigi:
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avtoelectrik: 02.09.2022 10:45
quadrotony: 02.09.2022 10:40 Ну мій ФХ і так запускається хвилин 7 поки в систему зайти зможу
Вже звик


ти йомумножник на 1х поставив? ,бо в мене на роботі корквад з хардом а в тебе м2 запускається за хвилин 2-3 :gigi:
Та ні, коли велика обнова на він10 прилітала то знов за 30 сек грузилась система, а потім потихеньку деградувала назад
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ryzen перші півроку теж був сирою головною біллю, як і Alder Lake до грудня 2021. Не бачу ніяких проблем. З часом, скоріш за все, все буде файно :)
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ох же ця AMD, ще й пам'ять самому тренуй. Дійсно достойний нащадок убогого x370. Проблеми з пам'яттю нікуди не ділись. От в Intel все приходить одразу гаряче з качалки натреноване, бери і смаж використовуй.
І навіть ddr1 сюди не вставити, як на інтел в будь яку плату (а там 13-е покоління всі типи ddr підтримує і навіть більше, можна ddr100500 і навіть без перепрошивки біоса).
Sunrise007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

quadrotony: 02.09.2022 10:40 Ну мій ФХ і так запускається хвилин 7 поки в систему зайти зможу
Вже звик
може під кінець 2022го ви спробуєте використовувати: гіпернацію або сон.
дуже зручно, рекомендую.
5-30сек і продовжуєте працювати з того самого місця. :super:
BotVasya
Member

Повідомлення

[/quote]може під кінець 2022го ви спробуєте використовувати: гіпернацію або сон.
дуже зручно, рекомендую.
5-30сек і продовжуєте працювати з того самого місця. :super:
[/quote]
Дивно, але мій с602(hp z420) з nvme ssd вмикається приблизно 8 секунд без гібернації.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Пипец, прямо как мой сервер hp 360 g10 :gigi:

Отправлено спустя 14 минут 9 секунд:
StingerYar: 02.09.2022 10:49yzen перші півроку теж був сирою головною біллю, як і Alder Lake до грудня 2021. Не бачу ніяких проблем. З часом, скоріш за все, все буде файно
плюсую, ждать пол года на допил. Потом думаю можно брать
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тренируешь так шесть минут пол вечера, бутишься в ОС... и видишь, что доступно 32gb из 128, но физически мать видит все (стародревняя Ryzen забава). Перевтыкаешь еще 100 раз пока натренировываешь себе бицуху сам. Rinse repeat.
:laugh:
Myaucher
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Откиньтесь на спинку стула... (С) ещё более стародревняя забава под названием "заинсталль-ка Вин98" :laugh:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так це один раз при збірці з озу.
Не проблема .
Хіба що при розгоні коли треба буде декілька раз скинути біос то трішки запалить.

Головне щоб та ОЗУ працювала норм на вис частотах. :super:
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

Sunrise007: 02.09.2022 10:54гіпернацію або сон.
Від яких на деяких збірках дохне система (привіт 1366)
MuDOZ
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

XAMCTBO: 02.09.2022 10:39 Така сама особливість в мене була на асроку х370. Перший запуск після повернення на заводські міг тривати 2 хвилини.
а от х370 в Сержа взагалі в тикву перетворилась, не варто про це забувати :D
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

MuDOZ: 02.09.2022 17:13перетворилась
Завжди була.

Cподіваюсь Ліза шмагає своїх індусів добряче наганяйкою, бо виходить як завжди.
спойлер
Самміт рідж + Матісс = Рафаель?
Зображення
Зображення


Відправлено через 8 хвилин 14 секунд:
Graveworm
Тут радше привіт ASUS, на шостому кроссі сон так і не полагодили. :gigi:
Востаннє редагувалось 02.09.2022 17:35 користувачем stoned, всього редагувалось 2 разів.
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ну так себе проблемка имхо, там же написано сколько будет примерно идти запуск, вот если не прочитать, то конечно можно словить очковую кобру :lol:
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

XAMCTBO: 02.09.2022 10:39 Така сама особливість в мене була на асроку х370. Перший запуск після повернення на заводські міг тривати 2 хвилини.
Я весной 2017 на ASRoock В350 на радостях собирал систему. После сборки включаю, а ничего... Перезапускается само и ничего... Я уже обмяк в кресле и думал что я мог сделать не так и тут бац! Завелась система родная!) До сих пор пашет, как родная. Правда процессор уже 3700Х, вместо 1500Х
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

stoned
А, ну може й так
Один проц вже сказав "тю-тю"
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Эх жаль не написали новость про температуры 7900X и 7950X. Конечно будут андервольтить, чтобы не было 90-92 С, но AMD в тупике температур, а Intel - высокого потребления.
Интересно когда красная команда перейдёт на архитектуру big.LITTLE, а то мне такие температуры с завода явно не по душе - брак короче.
Відповісти