ASUS випускає лептоп Zenbook 17 Fold OLED із гнучким екраном

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Предлагаю обсудить ASUS випускає лептоп Zenbook 17 Fold OLED із гнучким екраном

3500 - я не "ослышался"? И это только за сгибающийся неплохой по характеристикам экранчик?
:rolleyes:
MORTAL
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

gehka3: 01.09.2022 10:50 Предлагаю обсудить ASUS випускає лептоп Zenbook 17 Fold OLED із гнучким екраном

3500 - я не "ослышался"? И это только за сгибающийся неплохой по характеристикам экранчик?
:rolleyes:
И за эти бабки на экране есть "морщина" и клава прогибается при печати :lol:
Scr_Eagle
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

gehka3: 01.09.2022 10:50 Предлагаю обсудить ASUS випускає лептоп Zenbook 17 Fold OLED із гнучким екраном

3500 - я не "ослышался"? И это только за сгибающийся неплохой по характеристикам экранчик?
:rolleyes:
Не такі вже й великі гроші, якщо взяти до уваги Samsung Galaxy Fold4 12/512 за 80к гривень
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

U процессор и встройка за 3500 ? дайте два :lol:
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

за такие деньги можно взять хороший игровой ноут и планшет и приставку и еще останется
fringrug
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

SergFX: 01.09.2022 11:07 за такие деньги можно взять хороший игровой ноут и планшет и приставку и еще останется
Недоречно зрівнювати це з ігровим ноутом, це чисто іміджева іграшка, щоб показати, що ми (асус) випустили такий продукт.

Звичайному покупцю, звісно, така іграшка взагалі недоречна і краще взяти окремо компактний продуктивний ноут та планшет.
І вже були спроби в ацера випуску ноутбуку з 2 екранами (один з яких міг бути як клавіатура), чомусь такий концепт не взлетів.
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

gehka3: 01.09.2022 10:50 Предлагаю обсудить ASUS випускає лептоп Zenbook 17 Fold OLED із гнучким екраном

3500 - я не "ослышался"? И это только за сгибающийся неплохой по характеристикам экранчик?
:rolleyes:
это просто за вау эффект не более. имеджевая больше вещ,чем заработать бабки. мол смотрите,а мы так можем.

больше рекламные цели
FoX_UA
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Кому цікаво - можна глянути
Відповісти