Ще одна порція бенчмарків Intel Core i9-13900K та Core i5-13600K

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Предлагаю обсудить Ще одна порція бенчмарків Intel Core i9-13900K та Core i5-13600K

Ура! Типу обігнали процесор конкурента дворічної давності, але при TDP +40-50%. З материнками, які зможуть цей проц вивезти, по с
"фрі нандред бакс"... Додали ще купу "недоядер" щоб як і в АМуДе 32 потоки вийшло на меркетингових презентаціях... І ще ціни на 20% піднімемо бо... Просто...
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Skiff93: 21.07.2022 19:28 при TDP +40-50%.
ты о амд? это они апнули TPD до 105-170ВТ и 220 в пике :beer:
Интел в реальных задачах жрет мало. У меня в тяжелых игрушках i7 12700 без лимитов в районе 50C. Правда я целых 2k гривен за башню отдал.
Для обладателей дохлого охлада или сэкономивших на плате можно поставить лимит в 125ВТ не сильно потеряв в производительности. 13% для i9 насколько я помню.
За горячими процессорами к гениям Apple и ARM. у них новый air2 до 108C за пару десятков секунд в cinebench прогревается и начинает тротлить :lol:

Отправлено спустя 1 минуту 20 секунд:
Вообще нужно радоваться мощным новым интелам.
Без Alder Lake фанаты красных сидели бы с 5600x за 300 баксов. Сейчас 8 ядерный 5700x можно взять за эти средства.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Буду грати у Geekbench - обов'язково куплю собі Core i5-13600K. Дуже потужна штука!

Відправлено через 6 хвилин 44 секунди:
SergFX: 21.07.2022 19:39
Skiff93: 21.07.2022 19:28 при TDP +40-50%.
ты о амд? это они апнули TPD до 105-170ВТ и 220 в пике :beer:
Интел в реальных задачах жрет мало. У меня в тяжелых игрушках i7 12700 без лимитов в районе 50C. Правда я целых 2k гривен за башню отдал.
Зображення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Знову звичні +5% прогресу.
Але тепер ціною 40% жору :(
dr31k0
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чесно? Я мав більші надії на 10нм інтел'а, а по факту 5-10% за рахунок 5.5ггц. Далі що? 5.7ггц 14900к П- п̶и̶з̶*̶е̶ц̶ь̶ прогрес. А про ті недоядра я взагалі мовчу, бо поки надійдуть якісь програмні зміни щоб їх хоть якось правильно утилізувати, то той камінь вже можна буде викидати. В реалі 8 тих самих ядер аля 9900к з більшою частотою. disappointed :-/
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

"Інженерний зразок Intel Core i9-13900K був випробуваний на материнській платі MSI Pro Z690 у зв'язці з оперативною пам'яттю DDR4-2660. "
Це типу інженерник більше не вивозить, чи що це за цирк?
phpkiev
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

SergFX: 21.07.2022 19:39 За горячими процессорами к гениям Apple и ARM. у них новый air2 до 108C за пару десятков секунд в cinebench прогревается и начинает тротлить :lol:
Щас бы сравнивать ноутбук с пассивным охлаждением (специально для вас расшифрую - там нет вентиляторов. совсем. ни одного нет) - с десктопным процом под башней за 2К грн, а то и под кастомной водянкой.. :facepalm:
Dobivatel
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Хотів на днях оновити систему на Intel Core i5-12400F + м/п + пам'ять, виходило біля 13 тис. грн. Но сьогодні всі ціни сильно підняли і тепер більше 15 тис. грн. виходить! :weep:
Все кляті москалі з їх війною :mad:
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dobivatel
що клятi то це точно! дикуни конченi
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Коротше розігнали альдер лейк, хто купив 10900 може сидіти на попі рівно.
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

#@#$ть доллар полез опять :mad:
и єто еще не предел, вливай не вливай, а єкономика стоит, в 2014 доллар в три раза подорожал, теперь опять. А у орков ресурс огромный, что военный, что природный, 150млн орков, оружия старого с совка тонны у них, что делать?
0063kk
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

deepforest: 21.07.2022 22:40 #@#$ть доллар полез опять :mad:
и єто еще не предел, вливай не вливай, а єкономика стоит, в 2014 доллар в три раза подорожал, теперь опять. А у орков ресурс огромный, что военный, что природный, 150млн орков, оружия старого с совка тонны у них, что делать?
"Вова, **** ***" :beer:
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0063kk
putler HUILO! :D :beer:
DreamSeller
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

У такому режимі новинка завершила однопотоковий тест CPU-Z з показником 846 балів, випередивши Core i9-12900K (819 очок), й набрала в «багатопотоці» 13 054 бали. Це відповідно на 10% та 15% краще за показники Ryzen 9 5950X та Core i9-12900K.
В мене калькулятор зламався, чи тут лише 3% в однопотоці, а не 10%?
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

3600>5600

Хорошо, так и запишем.
minesweeper
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мене постійно мінусують, коли я кажу, що Сандік ще пихтить бодрячком(ютуб, кінце, танчіки) :D Є така річ - задоволення потреб.
- Компухтер швидко включається?
- Так.
- Компухтер тягне 4к с ютуб4іка?
- Так
- Игоря в 1080р60к/с в доброму вигляді ГПУ допомагає відрисувати?
- Так
Оце все про топові ЦПУ Штеуда з 2011 року(і2500/і2500к/2600к і т. д.)
Ці ЦПУ зараз настільки актуальні, що б. у. ринок їх продає по штучно, а не на вагу, як АМД-шні того же періоду. Це є індикатором для мене цікавої тенденції.
Ви скажете: - "Ну так що, вони морально застаріли". І я з вами пргоджусь, але це не відміняє того факту, що вони живуть довше, ніж хотілося. Це дуже напрягає компанії, бо їм дуже складно випускати таку продукцію, яку більшість за хотіла б купити та викинути на смітник позапрошлий ПК. Зараз ПК живуть як автомобілі, від заводу до металоприйому може пройти в середньому 10 років

Отправлено спустя 4 минуты 41 секунду:
І щось мені підказує, що це буде також не тільки з ЦПУ, а й з ГПУ теж :-P :D
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

DreamSeller: 21.07.2022 23:52
спойлер
У такому режимі новинка завершила однопотоковий тест CPU-Z з показником 846 балів, випередивши Core i9-12900K (819 очок), й набрала в «багатопотоці» 13 054 бали. Це відповідно на 10% та 15% краще за показники Ryzen 9 5950X та Core i9-12900K.
В мене калькулятор зламався, чи тут лише 3% в однопотоці, а не 10%?
Сломался не калькулятор, это просто невнимательность при чтении плохо написаного текста. В однопотоке новинка (846) определила 12900к (819) на 846/819=3%, а 5950 (???)) на 846/???=10%.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

minesweeper: 22.07.2022 03:21 Мене постійно мінусують, коли я кажу, що Сандік ще пихтить бодрячком(ютуб, кінце, танчіки) :D Є така річ - задоволення потреб.
- Компухтер швидко включається?
- Так.
- Компухтер тягне 4к с ютуб4іка?
- Так
- Игоря в 1080р60к/с в доброму вигляді ГПУ допомагає відрисувати?
- Так
Оце все про топові ЦПУ Штеуда з 2011 року(і2500/і2500к/2600к і т. д.)
Ці ЦПУ зараз настільки актуальні, що б. у. ринок їх продає по штучно, а не на вагу, як АМД-шні того же періоду. Це є індикатором для мене цікавої тенденції.
Ви скажете: - "Ну так що, вони морально застаріли". І я з вами пргоджусь, але це не відміняє того факту, що вони живуть довше, ніж хотілося. Це дуже напрягає компанії, бо їм дуже складно випускати таку продукцію, яку більшість за хотіла б купити та викинути на смітник позапрошлий ПК. Зараз ПК живуть як автомобілі, від заводу до металоприйому може пройти в середньому 10 років

Отправлено спустя 4 минуты 41 секунду:
І щось мені підказує, що це буде також не тільки з ЦПУ, а й з ГПУ теж :-P :D
У меня был да недавно сандик i7 2600к в разгоне до 4,7 ГГц и мне его уже немножко не хватало в некоторых играх с 1660ти, стати ры проскакивали, но в принципе везде вполне играбельно было.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

на них играбельно, где нет процессорной нагрузки.
в онлайн шутерах, типа бф1-5-2042, он будет умирать и привет постоянные статтеры
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yupi: 22.07.2022 12:15в онлайн шутерах, типа бв1-5-2042, он будет умирать и привет постоянные статтеры
як добре що в мене до цього жанру відраза :lol:
Але Riftbreaker теж проц любить :weep:
Відповісти