Чутки: AMD вже працює над процесором для наступного покоління Steam Deck

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Чутки: AMD вже працює над процесором для наступного покоління Steam Deck

Новини про стім дек на українському сайті - як окремий сорт знущання
brozzy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А хто заважає зробити замовлення через ВПН і купити через посередника? Відеоінструкцій на ютьюб вистачає.
Що ж до самого Steam Deck, то особисто мені цікавіше придбати його, щоб отримати новий експіріенс, ніж купувати чергову відеокарту. :beer:
Востаннє редагувалось 17.06.2022 13:26 користувачем brozzy, всього редагувалось 1 раз.
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

c такими темпами они ps5 догонят :super:
deus pacitor
Junior

Повідомлення

kalakawa: 17.06.2022 13:16 Новини про стім дек на українському сайті - як окремий сорт знущання
Дістати важко (дорого), але більш ніж реально. Стімдек для мене це офіційно ПК2.
brozzy: 17.06.2022 13:25 Що ж до самого Steam Deck, то особисто мені цікавіше придбати його, щоб отримати новий експіріенс, ніж купувати чергову відеокарту. :beer:
Експіріенс такий, що ігровий пк став виключно машиною для запуску ютюбу, якесь бажання купляти відеокарту моментально зникло. Портатив > промені.
1nsane
Member
Звідки: Ларнака, Кипр

Повідомлення

Эх, вот еще бы туда 1080p...
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

1nsane
На такой диагонали это не имеет значения. Лучше бы туда топовый OLED при том-же разрешении, это был бы крутой экспириенс.
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

8cu 512 потокових, мабуть помилка. Відяху з 1024 потоковими пр. зробить не можуть в 75ват, а тут мобільний апу! :eek:
В те, що 512 з частотою до 2Ггц я ще повірю: новий тех процес+архітектура!
+60% :lol:
AlarmZone13
Member
Аватар користувача
Звідки: Баку

Повідомлення

"Графический модуль построен из восьми блоков Compute Units или 1024 потоковых процессоров RDNA 3-го поколения."
8CU разве не 512 потоковых процессоров? 1024 уже 16CU, как у RX 6500 XT.
greatvova
Member
Аватар користувача
Звідки: ЧЗВ

Повідомлення

Ще не встиг я дочекатись першу версію як амд трудяться над новою.
Але ждуни можуть розслабитися. Нове покоління вийде як мінімум через 2 роки, а може і пізніше.
Відповісти