Nvidia обновила график выхода видеокарт GeForce RTX 40-й серии

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
osmose
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Nvidia обновила график выхода видеокарт GeForce RTX 40-й серии

Чи сенс купляти 3080-3080ти-3090 ? э можливість взяти за 1200₴ 3090 нову, за кордоном, цвна кінечна. Ходчть якісь дивні чутки що 4000 серія буде дешевша та потужніша, що думаєте ?
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

osmose
Наївно думати, що щось нове буде дешевшати в наш час
washburn_t15
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Надеюсь, 4060 сможет выдать достаточную производительность для 2к с лучами и длсс, чтобы закрыть этот вопрос на пару-тройку лет.
Bryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

А во что играть на 3090 мне интересно? Кризис с оптимизацией через одно место и Куберпук попрошу не учитывать.
Надеюсь в Арма 4 завезут лучи - это проект где они будут не для галочки.
Очень редко, но в этой игре отбрасываемая тень находящегося за препятствием человека, спасала мне жизнь.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Все залежить від ситуації на складах AIB-партнерів Nvidia, де залишаються великі запаси карт GeForce RTX 30-ї серії.
Видимо не достаточно большие запасы, так как когда с GTX10xx была такая ситуация в 2018-м после отрезвляющего падения битка и эфира то видеокарты продавали действительно дёшево, помню даже GTX1066 по 6500-9000 грн, сейчас что-то не заметно желание распродавать дешево залежавшиеся запасы :laugh:
osmose
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nv_ua: 12.06.2022 15:22 osmose
Наївно думати, що щось нове буде дешевшати в наш час
Мова про чи є сенс зараз купляти 3090 за 1200, чи є шанс що за ці гроші буде якасать 4080 с таким самим fps на $ ?
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n+gibat[]r: 12.06.2022 15:37
Все залежить від ситуації на складах AIB-партнерів Nvidia, де залишаються великі запаси карт GeForce RTX 30-ї серії.
Видимо не достаточно большие запасы, так как когда с GTX10xx была такая ситуация в 2018-м после отрезвляющего падения битка и эфира то видеокарты продавали действительно дёшево, помню даже GTX1066 по 6500-9000 грн, сейчас что-то не заметно желание распродавать дешево залежавшиеся запасы :laugh:
Так gtx 1660 super коштувала від 5900грн нова від паліта))
Rtx 2080 super була від 18000грн
2019….
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

osmose: 12.06.2022 15:42
nv_ua: 12.06.2022 15:22 osmose
Наївно думати, що щось нове буде дешевшати в наш час
Мова про чи є сенс зараз купляти 3090 за 1200, чи є шанс що за ці гроші буде якасать 4080 с таким самим fps на $ ?
Дивлячись на сьогоднішню ситуацію в світі, я не можу уявити як у 4ххх може бути краще співвідношення ціни до продуктивності: інфляція, здорожчання сировини, війна у Європі, ризик нападу Китаю на Тайвань.

4ххх може взагалі не вийти
FergiQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

osmose: 12.06.2022 15:42
nv_ua: 12.06.2022 15:22 osmose
Наївно думати, що щось нове буде дешевшати в наш час
Мова про чи є сенс зараз купляти 3090 за 1200, чи є шанс що за ці гроші буде якасать 4080 с таким самим fps на $ ?
А зачем тогда ждать предположительно 4080 за те же деньги с теми же фпсами, если вас устраивает 3090 за 1200, какой смысл ?
notnbl4
Member

Повідомлення

Если не будет очередного крипто-скачка, то думаю можно ожидать распродажи 3000 серии на чёрную пятницу
Евгений27
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

notnbl4: 12.06.2022 16:03 Если не будет очередного крипто-скачка, то думаю можно ожидать распродажи 3000 серии на чёрную пятницу
Мечтать не вредно :laugh: даже если скачка не будет,зато инфляция есть всегда и вездее+барыги это тебе не Санта Клаус))
Нынешняя черная пятница это примерно так 1000$ aкция 1499$

osmose
Бери пока есть 3090,как ни как уже обкатанные,в случае чего продать всегда сможешь и купить другую,не известно какие траблы вылезут у 4ххх линейки учитывая их конски тпд.
evenmore
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Инфляция инфляцией, но ничто не может дорожать бесконечно + красные по мсрп + новая линейка красных + синие.
Если крипта не отскочит, я бы предположил, что новая линейка будет доступна по мсрп. Но для европы мсрп будет выше % на 10, чем раньше, как сейчас сохраняется даже у красных.
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

osmose: 12.06.2022 15:11
Чи сенс купляти 3080-3080ти-3090 ? э можливість взяти за 1200₴ 3090 нову, за кордоном, цвна кінечна. Ходчть якісь дивні чутки що 4000 серія буде дешевша та потужніша, що думаєте ?
в усьому світі зараз ніхерова інфляція, в Європі товари дорожчають на тлі війни в Україні (про ситуацію в Україні я не кажу, бо це зрозуміло й так - війна), бензин в деяких країнах вже по 2.3 євро за літр, шось поки не видно причин, чого все це повинно зупинитись. Так що маловірогідно, що щось буде дешевше, ніж зараз. А от що буде дорожче - дуже схоже :weep:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

washburn_t15: 12.06.2022 15:25 Надеюсь, 4060 сможет выдать достаточную производительность для 2к с лучами и длсс, чтобы закрыть этот вопрос на пару-тройку лет.
Щас,держи карман шире :laugh:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

nv_ua: 12.06.2022 15:22 osmose
Наївно думати, що щось нове буде дешевшати в наш час
Є підстави вважати, що буває таке.
Наприклад, у Варшаві нещодавно з'явилися RX 6750 XT - часто вони дешевші за RX 6700 XT.
Версія ASUS ROG Strix 6750 ще тиждень тому коштувала дешевше. І навіть зараз тільки 2 пропозиції з 9 ASUS ROG Strix 6700 дешевші за ASUS ROG Strix 6750.

Пруф:
спойлер
https://allegro.pl/kategoria/podzespoly ... ec=12%20GB
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

st0k: 12.06.2022 17:41
osmose: 12.06.2022 15:11
Чи сенс купляти 3080-3080ти-3090 ? э можливість взяти за 1200₴ 3090 нову, за кордоном, цвна кінечна. Ходчть якісь дивні чутки що 4000 серія буде дешевша та потужніша, що думаєте ?
в усьому світі зараз ніхерова інфляція, в Європі товари дорожчають на тлі війни в Україні (про ситуацію в Україні я не кажу, бо це зрозуміло й так - війна), бензин в деяких країнах вже по 2.3 євро за літр, шось поки не видно причин, чого все це повинно зупинитись. Так що маловірогідно, що щось буде дешевше, ніж зараз. А от що буде дорожче - дуже схоже :weep:
так, вместе с инфляцией упадет и покупательная способность людей - то есть меньше станут покупать железки
вендорам ничего не остается делать, как кроме снижать цену
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

KimRomik: 12.06.2022 18:26
st0k: 12.06.2022 17:41

в усьому світі зараз ніхерова інфляція, в Європі товари дорожчають на тлі війни в Україні (про ситуацію в Україні я не кажу, бо це зрозуміло й так - війна), бензин в деяких країнах вже по 2.3 євро за літр, шось поки не видно причин, чого все це повинно зупинитись. Так що маловірогідно, що щось буде дешевше, ніж зараз. А от що буде дорожче - дуже схоже :weep:
так, вместе с инфляцией упадет и покупательная способность людей - то есть меньше станут покупать железки
вендорам ничего не остается делать, как кроме снижать цену
ну от наприклад з авто - вони тільки дорожчають. б/у тачки - також. Це я про закордон.
Так що не знаю як воно буде. Ніхто не знає :weep:
MindStealer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

st0k: 12.06.2022 19:18
ну от наприклад з авто - вони тільки дорожчають. б/у тачки - також. Це я про закордон.
Так що не знаю як воно буде. Ніхто не знає :weep:
Так машин відносно покупців обмежена кількість. Не можуть виконати передзамовлення. І ринок б/в авто не резиновий.
А от кількість відях буде рости, тим більше написали, що запаси 3ххх серії досить значні.
Ну і з врахуванням того, що базові потреби дорожчають, кількість потенційних покупців відях, які не є товаром першої необхідності, навряд-чи буде рости від тієї кількості що є зараз.
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 12.06.2022 18:26 так, вместе с инфляцией упадет и покупательная способность людей - то есть меньше станут покупать железки
вендорам ничего не остается делать, как кроме снижать цену
Будуть випускати меншу кількість, але дорожче.
Solar81
Member

Повідомлення

Bryt: 12.06.2022 15:27 А во что играть на 3090 мне интересно?
В 4к: хант, фалаут 4, рдр2, тоталвар. Да много еще чего.
Для 2к разумеется избыточно.

Я жду 4080. Надеюсь она обеспечит 70+ fps во всех нужных мне играх, и позволит наконец пересесть за 4к монитор. Это другой уровень визуала.
Востаннє редагувалось 12.06.2022 21:09 користувачем Solar81, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти