Серверная платформа Intel Sapphire Rapids получит поддержку DDR5 и PCIe 5.0

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Предлагаю обсудить Серверная платформа Intel Sapphire Rapids получит поддержку DDR5 и PCIe 5.0

Интел просто взрывается обещаниями.
Вроде же еще pci 4.0 не завезли? Или я с утра все перепутал?
МистерКосолапый
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

dead_rat:Предлагаю обсудить Серверная платформа Intel Sapphire Rapids получит поддержку DDR5 и PCIe 5.0

Интел просто взрывается обещаниями.
Вроде же еще pci 4.0 не завезли? Или я с утра все перепутал?
Нет, вы правы, обещают пс4 в конеце этого года.
alexxusss
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat:Предлагаю обсудить Серверная платформа Intel Sapphire Rapids получит поддержку DDR5 и PCIe 5.0

Интел просто взрывается обещаниями.
Вроде же еще pci 4.0 не завезли? Или я с утра все перепутал?
Нє, все буде, спочатку має вийти Ice Lake-SP, з PCI-E 4, я казав, що це прохідняк.

Скоро будуть новий стандарт вводити для високошвидкісних з'єднань (CXL), от для чого PCI-E 5 так скоро знадобився.
https://habr.com/ru/company/vasexperts/blog/443984/
sav_
Member

Повідомлення

alexxusss:Скоро будуть новий стандарт вводити для високошвидкісних з'єднань (CXL), от для чого PCI-E 5 так скоро знадобився.
Цікаво, навіщо плодять ці стандарти? Є ж OpenCAPI і NVLink, які розв'язують схожі завдання. Вже, навіть, є реалізація з PCI-e Gen4 на POWER9 (Barreleye G2).
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

sav_:
alexxusss:Скоро будуть новий стандарт вводити для високошвидкісних з'єднань (CXL), от для чого PCI-E 5 так скоро знадобився.
Цікаво, навіщо плодять ці стандарти? Є ж OpenCAPI і NVLink, які розв'язують схожі завдання. Вже, навіть, є реалізація з PCI-e Gen4 на POWER9 (Barreleye G2).
А кому идут отчисления за эти технологии, а кому за PCIe?
Туда-Сюда
Member
Аватар користувача

Повідомлення

одеть маску чтобы пройти через пустующие помещения и снять её в помещении с людьми 0_о Что там происходит ?
Відповісти