Nvidia докладывает о финансовых результатах первого квартала

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Предлагаю обсудить Nvidia докладывает о финансовых результатах первого квартала
Чистая прибыль компании в погодовом сравнении выросла на 133%: с $394 до $917 миллионов.
Дуже схоже на подвійний оверпрайс.
vlad09582
Junior

Повідомлення

Подвійний оверпрайс на 2000 моделі схавали, схавають і потрійний на 3000 моделі
WhiteFallen
Member
Аватар користувача

Повідомлення

EvhenS
vlad09582
это как в той задачке - что выгоднее - продать 1 продукт за сто или 10 по 10 - ну как оказывается , 1 по 100 таки выгоднее

По поводу прибыли - интереснее будет следующие кварталы - помимо выхода консолей, еще и покупательская способность снизится и посмотрим , как хуанг будет петь что бутерброды с черной икрой стал не каждый день есть а ток каждый второй -я не желаю кожанке всего плохого и тд - просто хочется посмотреть как его жадность по нему и вдарит
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сєвєродонецьк

Повідомлення

WhiteFallen
Реальность таких компаний такова, что даже если энвидиа будет идти на дно, хуанг так же будет вкушать свой будерброд из черной икры с кусочком масла.
Stamb
Member

Повідомлення

Не розумію ниття про ціни. Звичайно що для покупців вигідно щоб було найдешевше, для виробників - найдорожче.
Intel/amd/nvidia і тд це комерційні організації, ціль яких полягає в максимумі прибутків. Не благодійні.
Тому якщо є можливість щось продати за 2х чи 3х то так і буде.
Можна за 5х? Ще краще.
Так само як і відносини працівника і працедавця. Різні сторони барикад у кожного :)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WhiteFallen
Рік буде надзвичайно вдалим для чіпмейкерів.
В зв'язку з вірусом в хмари полізли навіть ті, хто і близько не планував туди, а це попит на серверне обладнання. Пересічний народ пішов купляти компи бо в відпустку цього року поїхати проблемно, а розважати себе хоч якось треба. Ще й оновлення асортименту проців і відях від всієї трійці майже одномоментно проходить.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Когда уже эта шарага загнется.
Weep
Member
Звідки: Івано-Франківська обл

Повідомлення

Stamb
Пропоную поглянути на ситуацію з іншої сторони. Наприклад, Ви приїхали на заправку, чи на роботу. Там літр пального в два(краще 5) рази дорожче, а на роботі кажуть що від сьогодні з/п в два(краще в 5) рази менша.
Далі намалюю два варіанти із багатьох:
1. Ваш варіант - ну ок, сьогодні я по іншу сторону барикад, не буду нити, вони ж не благодійники :).
2. Висловити незадоволення і поїхати на іншу заправку і знайти іншу роботу.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Zeep:Stamb
Пропоную поглянути на ситуацію з іншої сторони. Наприклад, Ви приїхали на заправку, чи на роботу. Там літр пального в два(краще 5) рази дорожче, а на роботі кажуть що від сьогодні з/п в два(краще в 5) рази менша.
Далі намалюю два варіанти із багатьох:
1. Ваш варіант - ну ок, сьогодні я по іншу сторону барикад, не буду нити, вони ж не благодійники :).
2. Висловити незадоволення і поїхати на іншу заправку і знайти іншу роботу.
В Амд тоже підняли ціни на відахи)
WhiteFallen
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaKCuMyC:WhiteFallen
Реальность таких компаний такова, что даже если энвидиа будет идти на дно, хуанг так же будет вкушать свой будерброд из черной икры с кусочком масла.
Да это понятно - это вообще характерно для больших корпораций - когда руководство живёт в своём мире, а какие то смерды их не колышат - множество проколов маркетологов и игровых компаний как раз из за этого - наверху сидят люди, которые слишком плохо разбираются в предметной области и делают такие ошибки, которые приводят к регулярным провала - привет варкрафта 3 рефордж
Stamb
Member

Повідомлення

Zeep
Так я і не агітую за покупку продуції якогось вендора. Дорого? Не купуй і шукай альтернативу. Від того що під темою написати який інтел/нвідія погані і які ціни ломлять нічого не зміниться.
Але в кожній темі люди, одні і ті самі, обурюються, що ціни на відяхи 1к+, на мат.плати теж.
можливо немає що робити на роботі/карантині от і бавляться на форумі :beer:

Якщо ви є працедавцем і маєте можливість платити в два(краще в 5) разів менше то так і будете робити. Така правда. Безос теж не бідний чоловік, а люди на складах амазону за копійки вкалують як коні. Без того не був би він одним з найбагатших. Тільки бізнес
Weep
Member
Звідки: Івано-Франківська обл

Повідомлення

Stamb
Висловлювати свою думку(задоволення чи незадоволення) необхідно. Хоча б для того, що існує імовірність зворотнього зв'язку. Така імовірність зростає на англомовних ресурсах, форумах.
Також є певна кількість покупців, які не знають про цінову політику і конкуренцію на пк ринку, та які ціни були рік/два тому. Можливо їм буде корисно дізнатись.
Stamb
Member

Повідомлення

Zeep
Зворотній зв'язок від предаставиників nvidia/intel/amd? Якщо так то не думаю що вони читають цей форум (на редіті можна щось пробувати), а якщо і читають люди з тих компанії то не думаю що вони можуть вплинути на цінову політику. Більшість людей які не цікавляться залізом для пк підуть і куплять готовий комп. Або то що їм консультант порадить.
А хто не цікавиться але порівнює ціни то і так побачить що до чого
kievadult
Member
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld:Когда уже эта шарага загнется.
Это фейковый отчет, нвидиа уже доживает последние месяцы
Uliss
Member

Повідомлення

WhiteFallen:EvhenS
vlad09582
это как в той задачке - что выгоднее - продать 1 продукт за сто или 10 по 10 - ну как оказывается , 1 по 100 таки выгоднее

По поводу прибыли - интереснее будет следующие кварталы - помимо выхода консолей, еще и покупательская способность снизится и посмотрим , как хуанг будет петь что бутерброды с черной икрой стал не каждый день есть а ток каждый второй -я не желаю кожанке всего плохого и тд - просто хочется посмотреть как его жадность по нему и вдарит
что-то похожее я слышал при майнинговой лихорадке. многие тогда говорили - ужо поплатятся барыги, будут следующие поколения себе в убыток продавать и т.д. и т.п. чет не вижу ни разорившихся производителей, ни копеечных цен.
мистер кожанка видимо умеет нащупывать баланс между ох какими ценами и способностью покупателей выжимать из кошельков последние баксы на обновку
WhiteFallen
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Uliss
Скорее даже дело в обхват аудитории - чем больше немамонтов, тем легче крутить цены. Вот по этой причине сейчас окупается всякое гуано
leworan
Member
Аватар користувача
Звідки: Казахстан

Повідомлення

Потому что я купил красивейший
GamingX RTX 2060 Super :super:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Stamb:Не розумію ниття про ціни. Звичайно що для покупців вигідно щоб було найдешевше, для виробників - найдорожче.
Intel/amd/nvidia і тд це комерційні організації, ціль яких полягає в максимумі прибутків. Не благодійні.
Тому якщо є можливість щось продати за 2х чи 3х то так і буде.
Можна за 5х? Ще краще.
Так само як і відносини працівника і працедавця. Різні сторони барикад у кожного :)
Другими словами, капитализм в худшем его проявлении. Это не нытье, как привыкли некоторые думать тут, а логика и здравый смысл.
Вам же не придет в голову купить пакет молока за 500 или 1000грн или таки придет,если тренд пойдет?
Мы живем в мире, где деньги давно ни к чему не привязаны, создан глобальный экономический хаос. Ну а так же, как известно, маркетинг беспощаден. ;)
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld:Когда уже эта шарага загнется.
Тогда амд будет продавать свои вк с наценкой х5 ;)
Stamb
Member

Повідомлення

Firebrand
якщо не буде альтернавити і будуть фінанси на молоко по 1к і капець як захочеться молока то куплю :laugh:
я ж писав, хто уміє читати і шукає найкраще по ціні/можливості той знайде. А хто не хоче напрягатися і хоче ігровий комп зразу, то що йому порадять то і то купить. Скажуть що z490 чи що там зараз останнє і і3 то є добре поєднання - так і буде
Відповісти