HP отклонила предложение Xerox о покупке компании

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
logroll
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить HP отклонила предложение Xerox о покупке компании

Забавно, с учётом, что у обоих дела так себе
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

logroll
Тут дуже мутна пропозиція.
Компанія капіталізацією ~7 лярдів хоче купити компанію капіталізацією ~31 лярд в кредит. Я не експерт в економіках, але мені ця пропозиція здається як мінімум підозрілою.
logroll
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:logroll
Тут дуже мутна пропозиція.
Компанія капіталізацією ~7 лярдів хоче купити компанію капіталізацією ~31 лярд в кредит. Я не експерт в економіках, але мені ця пропозиція здається як мінімум підозрілою.
Мне кажется, что акцизная капитализация обыкновенный пузырь
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

logroll
Давай на пальцях: тримаєш ти лавку на ринку, вирішив розвитись, приходиш ти такий в офіс, ну наприклад АТБ, і кажеш, що хочеш купити всю мережу АТБ з потрохами в кредит, бо грошей у тебе все одно немає, вигнати всю його дирекцію і посадити своїх.
Як далеко вони тебе пошлють?)
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Scoffer:logroll
Давай на пальцях: тримаєш ти лавку на ринку, вирішив розвитись, приходиш ти такий в офіс, ну наприклад АТБ, і кажеш, що хочеш купити всю мережу АТБ з потрохами в кредит, бо грошей у тебе все одно немає, вигнати всю його дирекцію і посадити своїх.
Як далеко вони тебе пошлють?)
Пане, не гіперболізуйте, якщо лавочник хочу докупити ще 3 лавки в кредит, то це норм.
OFFF
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Послали и это хорошо. Иначе Dell совсем обнаглеет)

murzik
HP делает хорошую технику, иногда дороговато.
Я как пользователь доволен НР, и мониторами и компами, и ноутбуками.
У меня был ноут envy 15T-3200, так я его и продал с родной батареей через 5 лет, и батарея держала гдето 80% от новой.
Да дешовые ноуты хлам как и у всех.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

OFFF
Не плутай HPE i HP Inc, це різні контори. Dell - конкурент першій, а не другій.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer
Это не первый случай в истории, когда-то Porsche пыталась купить весь Volkswagen. Хотя была в разы меньше. Тем не менее в итоге Volkswagen поглатил Porsche. Тут может быть что-то подобное
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dream Machines
Там ще мутніша історія.
По-перше ніхто нікого не поглинув, Porsche SE - самостійний холдинг, не частина WAG.
А по-друге там чорт ногу зламає хто з них чим володіє. На момент укладання угоди порш мав овер 50% (та і зараз теж овер 50) голосуючих акцій вага, а ваг 49.9% акцій порша, зате всіх, а не тільки з голосами.
Знову ж таки, я не експерт, але здається, що порш таки головний.
tw-r
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Українські ліси

Повідомлення

Dream Machines
сім'я, у володінні якої автовиробник "Порше" з оборотом 9 млрд євро, хотіла купити споріднений бізнес "Фольксваген" з оборотом 10 млрд євро, що передбачало введення в об'єднану компанію свого керівництва. В результаті сім'я отримала 50% акцій об'єднаної компанії і 50% директорів об'єднаної компанії з оборотом 19 млрд євро.

Scoffer на пальцях. Ти такий собі "Азерцелл", мобільний оператор з 3 млн баранів, яких стрижеш на 20 доларів на місяць. Приходиш і купуєш 20 млн баранів разом з "МТС Україна", просто тому, що новий баран дає тільки по 1,5 бакса шерсті і у старого загонщика гроші на харчі закінчуються.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Myp4uk_psx
Тут проблема в тому, що ксерокс і хп баранів рахують в тонах шерсті, а не живими головами. Тому твій приклад не підходить.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer
Myp4uk_psx
Не совсем так. В те годы Porsche привлекал кредиты на 10 млрд евро, чтобы выкупить недостающие 21% акций (к имеющимся 30%) и получить контрольный пакет. О каких 10 млрд евро оборота вы говорите, если по данным фондовых бирж оборот VW в те годы был более 150 млрд евро, а рыночная капитализация превышала 80 млрд?
logroll
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dream Machines:Scoffer
Myp4uk_psx
Не совсем так. В те годы Porsche привлекал кредиты на 10 млрд евро, чтобы выкупить недостающие 21% акций (к имеющимся 30%) и получить контрольный пакет. О каких 10 млрд евро оборота вы говорите, если по данным фондовых бирж оборот VW в те годы был более 150 млрд евро, а рыночная капитализация превышала 80 млрд?
Я зарегистрировался по большей части на форуме, чтобы закинуть его в игнор
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dream Machines
Я ж кажу, мутна історія. У порша було овер 35% акцій, але капіталізація складала лише десяту частину від капіталізації компанії, третина котрої в неї вже в руках. І для викупу рештки акцій знадобилась значно менша сума, ніж можна було б очікувати на перший погляд. Щось не сходиться, чи не правда?
Там євросуд розбирався хто кому і навіщо більше двох років і врешті решт визнав, що порше володіє вагом, а не навпаки. При цьому акту купівлі як такого не було через оті самі взаємні акції. Це все провернули як реструктурізацію (тут взагалі не зрозуміло реструктурізацію чого: обидві компанії як би і залишились окремими компаніями, не влились в єдину структуру).
Коротше кажучи, зовсім не випадок хьюлета з ксероксом.
nukeproof
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer:Давай на пальцях: тримаєш ти лавку на ринку, вирішив розвитись, приходиш ти такий в офіс, ну наприклад АТБ, і кажеш, що хочеш купити всю мережу АТБ з потрохами в кредит, бо грошей у тебе все одно немає, вигнати всю його дирекцію і посадити своїх.
Не пошлют, в кредит не в кредит - какая разница, абы деньги живые и предложение интересное.
Scoffer:Як далеко вони тебе пошлють?)
С какого перепугу вопрос в цене для любого бизнеса.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer
Как раз очень похоже, капитализация НР 29 млрд, а Xerox 8 млрд. Однако, в данной новости не указан маааааленький нюанс - НР должна отдать набранные ею кредиты в размере - 20 млрд. Вот в чем весь прикол. Видимо у Xerox есть предварительные договоренности с финансовыми компаниями и им похоже могут дать такую сумму.
Opteron
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмель

Повідомлення

Там все очень мутно + ситуация с патентами и кросс-лицензированием.
Самсунг раньше делал младшие серии принтеров для Ксерокса. Потом они вовремя смекнули что к чему и печатный бизнес продали НР. Так как НР сама принтера не делает, она самсунговские линейки свернула, взяла только технологии и передала их Кенону, который как раз технику для НР и делает. В результате получился конгломерат Кенон/НР+технологии Самсунга. В США позиции Ксерокса исторически очень сильны, а потребительский сегмент получается незакрытым. Как-то так мне видится.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nukeproof
Різниця принципова: це не помідори, власники акцій не готівкою бабоси отримають, а якимись альтернативними документами. І якщо хтось забажає масово злити ці документи в готівку, то в процесі вартість компанії сильно просяде і цей хтось не дорахується своїх грошей. Разом з іншими акціонерами.
Тобто акціонери вкрай зацікавлені в стабільності своїх капіталовкладень і не зацікавлені в дивних махачах.
А ксерокс добре якщо п'яту частину бізнесів хьюлета охоплює. Завезе своїх директорів, почне завозити свої бренди в ті ж ноути з моніками. Що з акціями буде? Ризик.

Зовсім інша ситуація коли багатша компанія з більш впливовими брендами викупляє своїх конкурентів. Тоді профіт очевидний.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Scoffer
:beer: не понимаю, почему тебя минусят
Відповісти