IFA 2019: серия тонких моноблоков Acer Aspire C

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Modelus
Member
Аватар користувача
Звідки: "село Мохнате"

Повідомлення

Предлагаю обсудить IFA 2019: серия тонких моноблоков Acer Aspire C

Ось ніяк не можу зрозуміти сенс тонких моноблоків. Невже це так критично, коли він стоїть на столі. Ніхто ж не буде його вішати на стіні вузького коридора :) І разом з тим в тонкому моноблоці неможливо в повній мірі реалізувати всі можливості апаратної начинки, так як тупо мало місця для нормального охолодження компонентів. Плюс додаткова вартість за мінімалізацію всіх компонентів системи (щоб "влізли" в тонкий корпус). Мінімальна товщина потрібна для носимих, а не для стаціонарних девайсів. ІМХО
Grinnie Jax
Member
Аватар користувача
Звідки: Менск

Повідомлення

Modelus
а, с другой стороны, если тебе хватает ноутбучного железа для твоей работы - для чего тогда тебе коробка под ногами / на столе?
Modelus
Member
Аватар користувача
Звідки: "село Мохнате"

Повідомлення

Grinnie Jax
Так то воно так, але... Та я не про "коробку під ногами". Якщо вистачає ноутбучного заліза, то нащо моноблок? Можна придбати відповідний ноут. А якщо подобається моноблок, то нащо переплачувати за його "тонкість", коли на столі і так місця достатньо? :-/
Grinnie Jax
Member
Аватар користувача
Звідки: Менск

Повідомлення

Modelus
у ноутов маленькие экраны. А тут большой экран + встроенный в него ноутбук :) я вполне могу оправдать покупку таких в офисы и даже домой для нетребовательных юзеров (при условии адекватной цены, естественно).
Modelus
Member
Аватар користувача
Звідки: "село Мохнате"

Повідомлення

Grinnie Jax
Ви мене неправильно зрозуміли. Я не маю нічого проти моноблоків як таких. Кому він (моноблок) подобається, нехай собі купує. Я про те, що робити їх супер
тонкими
немає ніякого сенсу (уважніше прочитайте мої пости).
TakTuk_TukTak
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Modelus:Grinnie Jax
Ви мене неправильно зрозуміли. Я не маю нічого проти моноблоків як таких. Кому він (моноблок) подобається, нехай собі купує. Я про те, що робити їх супер
тонкими
немає ніякого сенсу (уважніше прочитайте мої пости).
Хочу обратить внимание что это статусная штуковина, когда офис выполнен в лёгком стиле, стеклянные столы и т.д. жирный моноблок или ещё хуже гроб под ногами выглядит как покрашенные с баллончика штамповки на Майбахе ;)
Modelus
Member
Аватар користувача
Звідки: "село Мохнате"

Повідомлення

TakTuk_TukTak
Мова йде про "широке" використання. Якщо таке випускають, то цілком закономірно, що таке купують. (Навіть як предмет декора :) )
GGWP
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

TakTuk_TukTak:
Modelus:Grinnie Jax
Ви мене неправильно зрозуміли. Я не маю нічого проти моноблоків як таких. Кому він (моноблок) подобається, нехай собі купує. Я про те, що робити їх супер
тонкими
немає ніякого сенсу (уважніше прочитайте мої пости).
Хочу обратить внимание что это статусная штуковина, когда офис выполнен в лёгком стиле, стеклянные столы и т.д. жирный моноблок или ещё хуже гроб под ногами выглядит как покрашенные с баллончика штамповки на Майбахе ;)
В таком случае можно уже на Яблоке все сделать и тогда будет легкий стиль)
TakTuk_TukTak
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

GGWP:
В таком случае можно уже на Яблоке все сделать и тогда будет легкий стиль)
И ценник получить в 3?5?...7? Раз больше за ту же производительность в интересующих задачах?))
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Modelus:Ось ніяк не можу зрозуміти сенс тонких моноблоків
А тонкі гнуті телеки?
Яка вже різниця якої він товщина, якщо він стирчить як горбате коромисло :gigi:
GGWP
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

TakTuk_TukTak:
GGWP:
В таком случае можно уже на Яблоке все сделать и тогда будет легкий стиль)
И ценник получить в 3?5?...7? Раз больше за ту же производительность в интересующих задачах?))
Не надо хейтить яблочных им и так уже после презентации 11го не сладко :-/
Відповісти