В Украину прибыли внешние HDD Seagate Backup Plus объемом 6 и 8 ТБ

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
hztn
Member
Аватар користувача
Звідки: UA-IX

Повідомлення

Предлагаю обсудить В Украину прибыли внешние HDD Seagate Backup Plus объемом 6 и 8 ТБ
Щось якось об'єм виріс, а швидкість линійного читання не зросла, та й менша ніж у деяких "старих" моделей.
Ціни кращі ніж на деякі інші, сподіваюсь що на аналоги ціни впадуть й знову "переноску" для "персоналки" курочити не доведеться, як 5 років тому. :gigi:
Onish
Member
Аватар користувача
Звідки: Нововасильевка Приазовский Район

Повідомлення

во внешние обычно ставят винты на 5400 оборотов, того и скорость не ахти
параметры вполне нормальные, мой (не внешка) к примеру на 7200 тоже читает 190-160 пишет 150-120, блин 1тб
Там запулили 6 блинов, откуда скорости взятся
AlienFighter
Junior
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

6 пластин, це - сумно. Замість збільшення вмісту даних на пластину, вони збільшують кількість самих пластин.
Останнім часом розвиток класичних хардів добряче загальмував.
ManWithNoName
Member
Аватар користувача
Звідки: СССР

Повідомлення

Там скорее 5900. И есть инфа, что в такие внешники пихают восстановленные (после гарантийного случая) винты. Имейте в виду.

Поздновато что-то добрались. :)
Freem-freem
Member
Аватар користувача
Звідки: "${Kharkiv}"

Повідомлення

Вот не знаю где такие объёмы использовать, дома в меня ред 3тб и ещё парочка по 1тб и ниразу не занимал суммарно больше трёх.
hztn
Member
Аватар користувача
Звідки: UA-IX

Повідомлення

Freem-freem:Вот не знаю где такие объёмы использовать,...

У одного мого товариша ще 10 років тому об'єм бібліотек для Cubase був за 100 ГБ. А у іншого було музики на кілька ТБ (це коли харди були максимум п'ятисотки). Тож і торішній рекордсмен по "шарі" у файлообмінних мережах - за 300 ТБ ( :eek: ) - не фейк. Це так, для прикладу... :rolleyes:
pararam
Member
Аватар користувача

Повідомлення

hztn: Щось якось об'єм виріс, а швидкість линійного читання не зросла, та й менша ніж у деяких "старих" моделей.
Ціни кращі ніж на деякі інші, сподіваюсь що на аналоги ціни впадуть й знову "переноску" для "персоналки" курочити не доведеться, як 5 років тому. :gigi:
"переноска" - це типу "дискетка" на 8ТБ? Круто. :)
В неті попадалась стаття як "розкурочили" з нових сігейтів 5-терабайтник і потестили, коротше: технологія smr в нинішньому вигляді це сум-печаль, в системнику використовувати ці вінти протипоказано. Вже не кажучи, що беручи сігейт ризик втратити всі дані множите раз так в 5, порівняно з вінтами інших виробників. :down:

Добавлено через 1 минуту 27 секунд:
Freem-freem:Вот не знаю где такие объёмы использовать, дома в меня ред 3тб и ещё парочка по 1тб и ниразу не занимал суммарно больше трёх.
640К вистачить всім :) Через кілька років читатимемо пости "Вот не знаю где такие объёмы использовать, дома в меня ред 30тб и ещё парочка по 10тб и ниразу не занимал суммарно больше тридцати". :D
А якщо серйозно, то Вам можна позаздрити, під свої потреби маєте змогу юзати холодні нові 2-3 пластинні вінти або з меншою щільністю запису, але перевірені часом надійні моделі :up:
amcenter
Junior

Повідомлення

ManWithNoName:Там скорее 5900. И есть инфа, что в такие внешники пихают восстановленные (после гарантийного случая) винты. Имейте в виду.
Фееричный бред! По Вашему модели на 6 и 8 терабайт уже сумели где-то поработать и потом по гарантии сданы все поломанные, а после починки (интересно прям в ручную чинили?!) в новый цикл?!
Боюсь спрашивать аж откуда инфа... :lol:
pararam
Member
Аватар користувача

Повідомлення

amcenter:Фееричный бред! По Вашему модели на 6 и 8 терабайт уже сумели где-то поработать и потом по гарантии сданы все поломанные, а после починки (интересно прям в ручную чинили?!) в новый цикл?!
Боюсь спрашивать аж откуда инфа... :lol:
мотивація таких шахрайств очевидна
Крім того виробник на заводі, виставляючи адаптиви, може відсортовувати менш якісні екземпляри, інакше важко пояснити чому вінт з додатковим юсб-адаптером в зовнішній оснастці і коробці продається дешевше за "такий же" вінт просто в пакетику
Мені зустрічалась інфа про протилежні випадки, коли продавали з розкурочених tauro, а потім "щасливі" покупці виявляли по серійнику, що на їхній вінт HGST не дає фірмової гарантії :-/
А зовнішні сігейти на 5-6ГБ я й сам розглядав як варіант для розкрутки і побудови raid'а, дуже вже приваблива (відносно) ціна 850-900 грн за ТБ)) Одиничний брати глупство, зважаючи на ненадійність сігейтівської продукції, яка вже стала традиційною(( Та, почитавши яка порнуха ці вінти з SMR, відмовився від задумки :)
Відповісти