Zotac ZBox PI320 pico – сверхкомпактный мини-ПК на базе SoC Atom Z3735F

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Предлагаю обсудить Zotac ZBox PI320 pico – сверхкомпактный мини-ПК на базе SoC Atom Z3735F

Как-то не очень без USB 3.0 получается...
shsw
Member

Повідомлення

Такой штукой хорошо делать из монитора моноблок :)
Пухнастик
Junior

Повідомлення

:super: Дочекався!)) Тепер лише грошенята на нього відкладу...)
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Интел демпингуют - просят за довольно-таки неплохую SOC всего 17 баксов :eek:
http://ark.intel.com/ru/products/80274/ ... o-1_83-GHz" target="_blank
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ага, а за пристрій на ньому просять 190 євро.
Zotac як завжди в своєму репертуарі.

По темі:
1. eMMC
2. древній баг вбудованої графіки інтела з 23.976 FPS
Висновок - для офісу підходить хіба що як тонкий клієнт, але за таку ціну є кращі рішення; для відео не підходить взагалі (ну або насолоджуватися розривом кадрів при перегляді кіно).

І ще така компактність не потрібна, немає жодного сенсу робити пристрій меншим ніж vesa кріплення монітора.
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer:Ага, а за пристрій на ньому просять 190 євро.
Zotac як завжди в своєму репертуарі.

По темі:
1. eMMC
2. древній баг вбудованої графіки інтела з 23.976 FPS
Висновок - для офісу підходить хіба що як тонкий клієнт, але за таку ціну є кращі рішення; для відео не підходить взагалі (ну або насолоджуватися розривом кадрів при перегляді кіно).

І ще така компактність не потрібна, немає жодного сенсу робити пристрій меншим ніж vesa кріплення монітора.
Може китайці склепають подешевше - до 100 баксів було-б непогано. Що там за баг з відео? :eek:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yaroslav
Сучасні відеостандарти мають фреймрейт не 24 кадри на секунду, як заявляється, а 23.976. Так історично склалося з оглядкою на аналогове телебачення.
Так от інтел ще з часів вбудованих в чіпсет відеокарт не вміє програвати таку частоту, вміє 23.972 або 24, через що відбувається розсинхронізація кадрів в часі і пропуск або повторний показ кадру в залежності в якій частоті показує відеокарта.
Зображення
Для правильного показу відео я категорично не рекомендую інтел, в HTPC краще APU від амд, ну або брати дискретну відеокарту.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Scoffer
cпс, первый раз про такое слышу, скиньте пожалуйста ссылку на всю статью
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
статей як такових я не знаю, але багато інфи на різних форумах знаходиться за запитом "intel 23.976 bug"
tw-r
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Українські ліси

Повідомлення

Scoffer диагностирую амудизм и видеофилию
http://www.ixbt.com/multimedia/24-details.shtml" target="_blank
http://www.ixbt.com/multimedia/freezes.shtml" target="_blank
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Myp4uk_psx
1. Я нічого не казав про медіаплеєри і що вони там показують я не знаю. До того ж твої статті доводять, що лаг існує.
2. Якщо тобі подобається дивитися на лаги кожні 41 секунду, викинувши купу грошей на HTPC, то ти сам собі злобний буратіно.
3. Навіть старенькі апу від амд мають лаг раз в 1000 секунд, тобто раз в майже 17 хвилин, відео на gcn теж, а в 24 герцному режимі взагалі раз в годину. Що там відбувається з nvidia зараз я не особливо в курсі, може і зробили нормально, а раніше було середнє між амд і інтелом, і дуже залежало від драйверів.

З цього всього висновок, що APU AMD для htpc - єдиний адекватний варіант.
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Готов поспорить, что типичный человек не знающий о таком глюке будет наслаждаться фильмом, а вот владея информацией о существовании - пытаться его выловить цепляться до каждого рывка, может даже родные глаза будут обманывать :gigi:
Лично я не замечаю каких либо рывков при просмотре видео.
(Gigabyte U2142, HD Graphics 4000)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

StingerYar
Все, тепер ти спокійно не подивишся кіно :laugh:
А взагалі це просто принцип, коли збираєш за немаленьку суму HTPC, то маєш надію, що все буде працювати як слід, а не "звук рипить, зображення тремтить і лагає". І проблеми-то апаратної особливої немає, потрібен лише набір кварцевих резонаторів на кожну з стандартних не кратних частот, але вони коштують якісь центи, а на центах принято заощаджувати навіть в виробах за дуже дорого.
Відповісти