Обзор и тестирование видеокарты ASUS STRIX-GTX750TI-OC-2GD5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Обзор и тестирование видеокарты ASUS STRIX-GTX750TI-OC-2GD5

А існують в природі процессорні кулери з аналогічним керуванням? Для БП є, для відеокарт є, можна було б зробити безшумну в простої систему.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Всегда задаюсь себе таким вопросом, при виде таких карта: "а почему не водоблок?" :lol:
alex_sul
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ЗображенняЗображення


ай да wolfsanek! Ай молодец! правду озвучил))

А теперь я скажу:
- стою много;
- мало умею;
- баба?
DneprShark
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Я думал, что STRIX это как премиум серия.ИМХО, такой радиатор как-то не премиумно выглядит совсем. :-/
exhh
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Если честно, то ожидал большего.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Що саме більшого від лоу-енд відеокарти ви чекали?
Неймовірного розгону? Навіщо, якщо для цього є більш потужні відеокарти по ціні цього стрікса?
Тут фішка в безшумності в простої, і вона чагось варта.
exhh
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Как она работает в простое, это очень важно, да :facepalm:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

exhh
Так, це дуже важливо.
В мене відеокарта протоює в 2d режимі відсотків 90% загального часу, що ввімкнений комп, і наявність такого охолодження як в стіксі дозволить мені зробити абсолютно безшумну систему на ці 90% часу.
Навідмуіну від того, що собі дехто вигадав, ПК не тільки для ігор використовують.
Caesar
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні - Одеса

Повідомлення

Scoffer:А існують в природі процессорні кулери з аналогічним керуванням? Для БП є, для відеокарт є, можна було б зробити безшумну в простої систему.
Із власного досвіду:
Titan D5TB/G був одним з найкращих кулерів під всі сокети свого часу (а це щонайменше 12 років), в мене й досі працюють його модифікації D5TB/G/TC (з термопарою, що керує обертами). На Celeron 1200 (Tualatin) після вмикання хвилин 5 чи трохи більше зовсім не обертається, згодом трохи набирає оберти, зовсім повільно. Є також D5TB/G/TC/LD2 з світлодіодами. Але на більш "гарячому" Athlon XP 2500+ вмикається майже одразу, та і рівень обертів в середньому вище. Десь у коробці ще довше припадає пилом кулер ASUS під Slot 1, теж з термопарою. Тобто в цьому випадку поведінка кулера з термоконтролем повністю залежить тільки від потужності і ступеню нагріву процесора. В переважній більшості материнських плат тих часів зовсім не передбачено можливості керування обертами, тільки контроль температур (інколи з додатковою термопарою) та обертів (тільки одного роз'єму) у BIOS, а у програмному середовищі - за допомогою фірменної утіліти, якщо вона є, чи/або сторонньої, наприклад, SpeedFan (якщо вона може отримувати ці дані від чіпу моніторінгу, бо це залежить не тільки від моделі чіпу, а й від його розпайки і підтримки у BIOS).
Трохи згодом, десь у 2004-2005 роках, я вже спостерігав на окремих платах Socket 478 та 754 керування обертами засобами самої плати, кулер звичайний, без термопари, але поріг досить високий - на рівні 1100-1200 обертів, тобто режиму повної зупинки немає і шум досить помітний. І кулер з термопарою тут, мабуть, теж не допоможе - в мене Arctic Cooling AC4 Super Silent (Ultra) працював завжди, на всіх процесорах і одразу.
Зате Scythe Big Shuriken гарний! На P5KC з Core 2 Duo E8500 майже зовсім не вмикається (зате BIOS лається, доводиться кожного разу F1 натискати) скільки завгодно часу, можна годинами сидіти в Інтернеті, слухати музику, щось друкувати, копіювати - вмикається лише при доброму навантаженні.
За сучасні Socket 1155 та 1150 можу сказати, що боксові кулері зараз набагато кращі, ніж раніше - я в BIOS вмикаю режим "Тихий" (Silent), це на рівні 600-800 обертів, чути тільки блок живлення. Якщо ж процессор трохи потужніший за і3, то ставлю прості Arctic Cooling - вони на більших обертах кращі за боксові. На жаль, Scythe Big Shuriken зараз не у мене - мені і самому цікаво б побачити, чи зупиниться він або подібний до нього повністю.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Caesar
В мене зараз на процессорі Noctua NH-L12, в корпусі і на бп теж Noctua, на відеокарті Arctic Cooling, система дуже тиха в порівнянні, але завжди хочеться ще більшого :) Пасивне охолодження в 2д і тихе в 3д мене б влаштувало... на деякий час, поки не захотілося б пасиву і в 3д :laugh:
Caesar
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні - Одеса

Повідомлення

Scoffer:В мене зараз на процессорі Noctua NH-L12, в корпусі і на бп теж Noctua, на відеокарті Arctic Cooling, система дуже тиха в порівнянні, але завжди хочеться ще більшого :) Пасивне охолодження в 2д і тихе в 3д мене б влаштувало... на деякий час, поки не захотілося б пасиву і в 3д :laugh:
Так званий "гібридний", тобто пасивно-активний режим? На жаль, на мою думку, це можливо лише за виконання умов, що всі комплектуючі з охолодженням підтримують цей режим, а саме: і блок живлення, і відеокарта, і материнська плата (або кулер та всі вентилятори) одночасно.
Якщо вимоги до відео помірні, можливо, таку активно-пасивну систему можна зібрати на базі APU AMD за умови її обладнання блоком живлення на платформі Seasonic з гібридним режимом та вдалого вибору кулеру (тому що я зовсім не впевнений, що існує хоча б одна модель материнської плати, яка дозволяє повністю зупиняти під'єднані до неї вентилятори). Важливе також взаємне розташування процессора та БЖ - я свого часу зібрав декілька систем у компактному форматі, де завдяки тому, що БЖ та процесор розташовані упритул одне до одного, вентилятор БЖ (оскільки у нього і габарити, і об'єм повітря більшій за кулер, навіть за меньшіх обертів) дає можливість кулеру або ніколи не підвіщувати оберти взагалі (вище ніжнього порогу) або довго залишатись у пасивному режимі (якщо кулер з власним термоконтролем).
На жаль, мені здається, що це можливо лише для економічних систем на базі Atom, Kabini (AM1), та дуже обмеженої кількості "енергоефективних" десктопів. Але, навіть їм потрібна хоч якась мінімальна вентиляція - або корпус-друшляк, або вигадувати таке розшташування, де є природний приплив повітря (на стіні коло вікна, високий вузький корпус), або за прикладом деяких вигадників - балкон чи комірка, ... або все таки примусова вентиляція (і всі намагання - нанівець!).

Добавлено через 17 минут 23 секунды:
Нема меж досконалості!
Адже є ще шелест повітря та шарудіння жорсткого диску.
P.s. Всі перераховані вище проблеми, вже давно вирішені - у пристроях, що мають назву "планшет". :D Крім 3D :gigi:
Jumper007
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Да глупости это все, вон форточку открыл и накрылась вся идея с тишиной, ибо птички, машинки, люди, да и простой ветер шерудящий листьями на деревьях перекрывают по громкости даже не очень тихую систему.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Jumper007:Да глупости это все, вон форточку открыл и накрылась вся идея с тишиной, ибо птички, машинки, люди, да и простой ветер шерудящий листьями на деревьях перекрывают по громкости даже не очень тихую систему.
Вот взял, и поломал хрупкие детские мечты :gigi: :up:
kollos
Member
Аватар користувача
Звідки: м. Кіровоград

Повідомлення

Jumper007
одно дело когда птички, машинки, люди, да и простой ветер шерудящий листьями на деревьях перекрывают по громкости даже не очень тихую систему и совсем другое дело когда просто птички, машинки, люди, да и простой ветер шерудящий листьями на деревьях ;)
Caesar
Member
Аватар користувача
Звідки: Горішні Плавні - Одеса

Повідомлення

Совсем не глупости... особенно тихой украинской ночью...
RockSan
Member

Повідомлення

Опять в стиле Асуса, карта по цене продуктов повыше (660) от других вендоров.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Caesar:Совсем не глупости... особенно тихой украинской ночью...
Для серфинга в инете, можно любую систему на тишину настроить. В играх (больше всего играют ночью :D ), даже самая тихая система будет издавать "заметный" шум в нагрузке.
Vovchic_jrc
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib
Prolimatech MK-26 + SW2 140mm x2 на 500 оборотов. И тишина в любых режимах.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Caesar: Якщо вимоги до відео помірні
вимоги помірні, але APU на данний момент для них не вистачить (dota2 fullhd max 60fps), хоча і задумуюсь над цим варіантом
Caesar:шарудіння жорсткого диску.
всі HDD давно в NAS, а SSD не шумить ;)

З появою цього стрікса розглядаю щось типу і3 з великим радіатором в пасиві + стрікс 750ті + напівпасивний БЖ в дірявому корпусі.

Добавлено через 2 минуты 31 секунду:
Jumper007:Да глупости это все, вон форточку открыл и накрылась вся идея с тишиной, ибо птички, машинки, люди, да и простой ветер шерудящий листьями на деревьях перекрывают по громкости даже не очень тихую систему.
не перекривають навіть у мільйоному місті (вночі), я вище описував що в мене стоїть, в мене реально тиха система, але це все не те :)
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Vovchic_jrc:Kib
Prolimatech MK-26 + SW2 140mm x2 на 500 оборотов. И тишина в любых режимах.
Понятие "тишина" у каждого человека свое. И оно очень отличается в зависимости от времени суток.
Ночью, слышу как в соседней комнате работает относительно тихий холодильник,а днем его работа вовсе не заметна, или как тикают часы и тд. Слух и восприимчивость у каждого человека разная.
Відповісти