Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Ответить
Автор
Сообщение
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Scoffer:ну а далі там замінювали блок з чугуна на гільзований люміній, клапани додавали, ввт в останніх варіаціях і все таке...
Тобто фактично повністю інший двигун. Інакше з такими аналогіями можемо прямо ледь не всі ДВС-ники називати варіаціями перших поршневих теплових машин (влом зараз в історії колупатися, що там і коли було першим схожим прототипом).
За сьогоднішніми мірками "трохи доопрацьований і перероблений" = новий/інший.
HappyBird
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

Феном Феномыч
С бошем тоже были проблемы, менял тормоза диски/колодки, говорю обслужите пож суппорта, ок сказано-сделано через пол года на привычном мне сервисе оказалось что суппорта или не обслуживали или обслужили крайне криво, в общем колесо стопорилось на подъёмнике как итог ремкомплект и ревизия на норм сервисе теперь все ок :shuffle:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

SergN
То якщо порівнювати перший з останнім. Воно ж послідовно все.
Спочатку був чугунієвий блок з алюмінієвою 8-клапаною SOHC головою.
З нього зробили такий же, але з ремінем замість цепа.
З нього зробили 16-клапаний SOHC і пустили в серію.
З нього в свою чергу замінили чугуній на гільзи і теж пустили в серію.
Потім прикрутили DOHC. Після безпосередній вприск. Згодом VVT. Паралельно цьому всьому ще випустили варіації з турбіною. І все це серійні двигуни.
На кожному етапі зміни не настільки суттєві, щоб вважати це все діло новим унікальним двигуном. Ніякої революції, сугубо еволюційні зміни.
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Scoffer: Ніякої революції, сугубо еволюційні зміни.
Так майже вся автомобільна історія розвивається. При цьому все одно називаємо нові моделі автівок новими, а не варіаціями їх давніх пращурів. Тому майже кожна з замін тягне на назву "нового" двигуна. Не стільки по новизні, як те, що двигун тепер інший по конструкції.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

SergN
Це називається сімейством двигунів. Наприклад Mitsubishi Sirius випускався 40 років в 4х розмірах і десятках варіацій. Був навіть дизель серед купи бензинових. Менше сіріусом він від цього не став.
HappyBird
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

Scoffer:десятках варіацій
Вариации от Hyundai/kia посчитаны ?
anatolikostis
Member
Аватара пользователя
Откуда: EAST

Сообщение

HappyBird
а у них есть свои собственные моторы? :laugh:
HappyBird
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

anatolikostis
:dontknow: интересно у кото дизель позаимствовали :think:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

HappyBird
Тобто корейці тебе хвилюють, а додж і плімут ні?)
Fishnya
Alex
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

HappyBird
уточнил за ходовку
сайленты все вышли в 300, передние аморты по сотке, сзади чуть дешевле, пусть 150 пара, чуть меньше сотки работа, итого чуть за 700.
HappyBird
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

Fishnya
Ну это ужо чуть ближе к нормальной цене :)
Fishnya
Alex
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

HappyBird
ну штука и 700+ по мне сопоставимые числа :)
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Scoffer: Це називається сімейством двигунів...
Тут навіть множина в останньому слові підтверджує мої слова про те, що це різні моделі. Нехай і хтось включає їх до одного сімейства. А потім, як в біології, до "царств" дійдемо... типу "ДВЗ".
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

SergN
Тобто ти стверджуєш, що різниця між, наприклад 4G63 1976го року і ВАЗ 2106 того ж самого 1976го року приблизно така ж як і між 4G63 76го року і 4G63 2013го року. Однаково різні двигуни, або навпаки, однаково схожі, правильно?)
Феном Феномыч
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ну такие подробности и мелочи, честно говоря. Меня в первую очередь потребительские свойства интересуют.
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Scoffer:SergN
Тобто ти стверджуєш, що різниця між, наприклад 4G63 1976го року і ВАЗ 2106 того ж самого 1976го року приблизно така ж як і між 4G63 76го року і 4G63 2013го року. Однаково різні двигуни, або навпаки, однаково схожі, правильно?)
Тобто це ти щось стверджуєш, намагаючи вкласти власно придуману фразу в мої вуста. Займатися задля якогось обгунтування копанням в міцівських древностях, а тим більше - в тазопромі не збираюся. Те, що я стверджував, конкретно написано раніше, а саме те, що наступні зміни в конструкцію ДВЗ:
Scoffer:SergN
Спочатку був чугунієвий блок з алюмінієвою 8-клапаною SOHC головою.
З нього зробили такий же, але з ремінем замість цепа.
З нього зробили 16-клапаний SOHC і пустили в серію.
З нього в свою чергу замінили чугуній на гільзи і теж пустили в серію.
Потім прикрутили DOHC.
Після безпосередній вприск.
Згодом VVT.
Паралельно цьому всьому ще випустили варіації з турбіною.
означають, що це різні моделі двигунів. Не один і той же. Не більше.
sanya555
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ, Оболонь

Сообщение

HappyBird:Феном Феномыч
С бошем тоже были проблемы, менял тормоза диски/колодки, говорю обслужите пож суппорта, ок сказано-сделано
не такие хоть поставили :laugh:
спойлер
Изображение
Феном Феномыч
Member
Аватара пользователя

Сообщение

sanya555
Пацанские) не, меня пока на боше не было.
HappyBird
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

SergN
Это как у Интел, доселе штампуют скулак но зовут по разному :laugh:
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

HappyBird:SergN
Это как у Интел, доселе штампуют скулак но зовут по разному :laugh:
Ну если называть замену головы, элементов блока, типа впрыска... атмосферник приравнивать к турбонаддутому - и это все называть одним движком, то просто, как выше уже писал, продолжаем этот порыв обобщений до слов Двигатель Внутреннего Сгорания и не заморачиваемся с деталями.
ЗЫ. У Интела это семейство из множества моделей. Ты же отличишь Селерон от ай7 при предложении прописаться в твоей системе? Или тоже "один процессор", детали ядер, кеша, НТ и частот - то ерунда.
Ответить