Выбор оперативной памяти

Обсуждение оперативной памяти
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Ветка по выбору и обсуждению оперативной памяти. Тут даем советы, и отписываемся о впечатлениях от использования оперативной памяти.

Статистика разгона ведется в отдельной ветке.

Прежде чем задать вопрос, ознакомтесь с FAQ!

Зображення

Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Востаннє редагувалось 11.11.2011 19:33 користувачем Ray2000gt, всього редагувалось 8 разів.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

leif
Ну в 9000 imc виглядає трошки кращим за 7000, плюс на хорошій x870 платі.
Я дивлюсь на це з практичної точки зору, коли продають 2x32 i 2x24 за ті ж гроші, то звичайно що візьму 2х32. Але щоб суто поганяти, то є сенс 2х24.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 22.10.2024 17:44Я дивлюсь на це з практичної точки зору, коли продають 2x32 i 2x24 за ті ж гроші, то звичайно що візьму 2х32. Але щоб суто поганяти, то є сенс 2х24.
саме так, тут два різні підходи. якщо б мені були потрібні ці додаткові 16гб пам'яті, то я б ні секунди не роздумуючи взяв би 64 гб кіт і забив на ті циферки, оскільки практична користь там мізерна і я її ніколи не помічу. але, оскільки додаткові гігабайти не потрібні, а конфіг я збираю в тому числі з прицілом на розваги з витисканням циферок, то 48гб саме в такому випадку виглядає привабливіше.
Відповісти