Більшість гравців готові придбати дорогу версію Grand Theft Auto VI за $100

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Ektalion: 26.06.2026 21:11Пограв би ти хоч сотню-дві онлайн, то б такого не говорив. Бабло можна нормально фармити на пограбуваннях без донату.
Це стандартний підхід, одні вкладають сотні годин в грінд, інші просто купують ігрову валюту за гроші.

Ось до речі, чому Рокстари забивають болт на ПК:
Screenshot 2026-06-26 211830.png
то б такого не говорив
Looking at this, I’m not surprised to see Rockstar Games prioritizing consoles over PC for GTA 6‘s launch later this November. Another piece of data that helps explain a lot about GTA Online in 2026 is data that appears to show that between 2014 and 2024, Rockstar Games made over $5 billion on Shark Card sales.
Востаннє редагувалось 26.06.2026 21:26 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.
Sanya94
Member
Аватар користувача
Звідки: Біла Церква

Повідомлення

Був би реліз на ПК відразу, ultimate edition вже б стімі висіла
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 26.06.2026 21:22 Це стандартний підхід, одні вкладають сотні годин в грінд, інші просто купують ігрову валюту за гроші.
Не треба там гріндіти, щоб мати норм капітал.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Ektalion: 26.06.2026 21:58Не треба там гріндіти, щоб мати норм капітал.
Як це відміняє мій оригінальний коментар, що Рокстари заробляють шалене бабло на продажі внутрішньоігрової валюти?
ArmagedoonZergs
Member

Повідомлення

Ektalion: 26.06.2026 21:58
kairo: 26.06.2026 21:22 Це стандартний підхід, одні вкладають сотні годин в грінд, інші просто купують ігрову валюту за гроші.
Не треба там гріндіти, щоб мати норм капітал.
А хто каже що треба? Не треба.

Але не порівнюй вестернів і нас по доходам. Для них 15 баксів - 2 чашки кави. Для нас - робочий день?
Чому ти дивуєшся що там купа людей не хоче тратити 10 годин на щось, що можна купити за 15 баксів?
MVE
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Вся суть пк бояр:
Купити дороге залізо для ігор :up:
Купити дорогі ігри :down:
Купити гру, щоб грати :down:
Купити гру, щоб рахувати фпс :up:
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

о так от
photo_2026-06-26_19-55-14.jpg
penetrator
Member
Звідки: Amsterdam

Повідомлення

Тут явно забыли налоги сминусовать. Тот, кто за 2.2 часа в Голландии может заплатить 80 бачей за базовую версию, будет входить в топ 5% по зп.
Востаннє редагувалось 26.06.2026 23:30 користувачем penetrator, всього редагувалось 1 раз.
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

Sailor Popeye: 26.06.2026 21:01Цікаво, як будуть переманювати гравців, які нафармили/надонатили мільярди в теперешній GTA Online, сидять на купі майна.
Ну і звісно, як скоро там з'явиться новий Oppressor та інша футуристична техніка
Мене теж цікавить цей момент, але в іншому плані, контенту в ГТА Онлайн накопичилося за 13 років стільки, що реплікувати це в ГТА 6 Онлайн за 1-2 роки буде просто нереально. На даний момент це 47 DLC + ще одне через 2 тижні. Наприклад це 864 авто, сотні бізнесів і квартир, про інший транспорт я мовчу.
penetrator
Member
Звідки: Amsterdam

Повідомлення

В Швеции, при медианной зп в 38300 крон на 2026, год нужно около 4.4 часа, что бы заработать чистыми 80 баксов. Не 2.78 как на картинке.
Востаннє редагувалось 26.06.2026 23:30 користувачем penetrator, всього редагувалось 1 раз.
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

kairo: 26.06.2026 15:07Take-Two CEO Strauss Zelnick recently spoke with Bloomberg during an interview about the decision to launch GTA 6 on consoles before releasing it on PC. He explained that the company’s primary focus is its core audience, which has traditionally been console players.
kairo: 26.06.2026 21:22Looking at this, I’m not surprised to see Rockstar Games prioritizing consoles over PC for GTA 6‘s launch later this November. Another piece of data that helps explain a lot about GTA Online in 2026 is data that appears to show that between 2014 and 2024, Rockstar Games made over $5 billion on Shark Card sales.
на ходу перевзувся :)

Відправлено через 3 хвилини 43 секунди:
MVE: 26.06.2026 22:36Вся суть пк бояр:
Купити дороге залізо для ігор :up:
Купити дорогі ігри :down:
Купити гру, щоб грати :down:
Купити гру, щоб рахувати фпс :up:
купити дешеву приставку :up:
хвалитися як дешево купляти аккаунти бо ігри дорогі :up:
viewtopic.php?p=4148746#p4148746
:)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ektalion: 26.06.2026 14:12
Devijack: 26.06.2026 13:59 Почекаю роздачі в епіксторі. :D
Довго прийдеться.
Та то не проблема, якщо брати заради +1 в бібліотеку :gigi:
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина\Норвегия

Повідомлення

tornadox: 26.06.2026 23:30купити дешеву приставку
хвалитися як дешево купляти аккаунти бо ігри дорогі
viewtopic.php?p=4148746#p4148746
Exactly B-) :gigi:
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

daesz: 26.06.2026 23:41 Та то не проблема, якщо брати заради +1 в бібліотеку :gigi:
З чого ви вирішили що EGS роздасть вам GTA 6 безкоштовно? :D :gigi: :laugh:
EGS роздав GTA V через 7 років після релізу, і це ще було в 2020, в часи коли в Тіма було багато фортнайт грошей, зараз все змінилося.
Так і тримати, нагинати корпоратів :super: , завидую що знаєш як це організувати без проблем.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tornadox: 26.06.2026 23:57З чого ви вирішили що EGS роздасть вам GTA 6 безкоштовно?
Коли небудь роздасть, 5 ж дали (яку запустив години на 2 та й видалив :gigi: ).
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

tornadox: 26.06.2026 23:30 на ходу перевзувся :)
То ж все логічно, консольні гравці приносять 97% доходу Рокстарам, тому вони для них "core audience". Навіть дивно, чому так мало приносить ПК аудиторія.
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

kairo: 27.06.2026 00:20 То ж все логічно, консольні гравці приносять 97% доходу Рокстарам, тому вони для них "core audience". Навіть дивно, чому так мало приносить ПК аудиторія.
GTA V / Online системний селлер 3 поколінь консолей.
Відповісти