А, згадав ще, там сам робочий стіл інтерактивний був, чи як його там назвати. Коротше, типу ви на робочий стіл з вікна вдивитесь, якщо курсор миші підвести на край екрану та посунути далі (неважливо, чи вгору чи вбік), то трохи сунеться шпалера і виникає відчуття що типу "камеру" посунули щоб подивитися що там далі за рамкою монітору. Коли мишу відпускаєте - картинка повертається на місце з деякою інерцією та коливанням.
- спойлер
- Наприклад один з варіантів DE в 2006 році:
0_x0maaISwuTdTcEoj.jpg
download.jpg
Але користуватись ним було не дуже зручно, м'яко кажучи. Але вибух мозку створювало, бо на той час була актуальна ВиньХР![]()
А потім з'явився Compiz із своїм кубом та резиновими вікнами...